Bogi87   2016. 05. 27.

Kétszer láttam, de újranézéskor is újra tudtam nevetni a poénokon. Nagyon tetszett.

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Rock és Ferrell nagyobbat ütött ennél, de azért ezen is lehet röhögni. Szerintem Hart viszi bele a számomra ízléstelen modern humor részét, ami kicsit lehúzza.

indingo   2017. 10. 01.

Borzasztó az egész film. Én nem tudtam rajta nevetni. Káromkodnak benne össze-vissza az nem vicces. A története nagyon béna és a két főszereplőt se láttam még értékelhető alkotásban.

Deku   2017. 10. 23.

Hát ez borzasztóan elvette a kedvem mindennemű filmezéstől amikor megnéztem. Nem jött be. Ez kegyetlen módon volt szörnyű, ha nem sértek meg vele senkit. Természetesen ez csak egy egyéni vélemény ettől bátran tetszhet.

HercegPeter   2016. 12. 03.

Will Ferrell, amennyire távol áll tőle az, amit el akar érni a filmben, annyira jól játssza. Az a jelenet mikor kijön a házból ezzel a zenei aláfestéssel és azokkal a mozdulatokkal, az annyira rosszul áll neki, hogy az valami hihetetlen. Éppen ez benne a zseniális. Pont ő kellett erre a szerepre. Ahogy próbál "fekásodni", az iszonyat nagy poén. Kevin Hart nem alkot maradandót, de ő egyik filmjében sem szokott szerintem. Van egy szint, amit mindig hoz, vannak poénjai, de kiugróra szerintem nem képes. Ellenben Will Ferrel szinte mindig óriási.

Alison Brie
Alison Brie

Etan Cohen (nem összetévesztendő a Coen-fivérek egyikével) első nagyjátékfilmje a film. Állítólag a forgatás során többször is húzták emiatt a tény miatt.

(ArpiHajdu és Réci )

Az USA-ban több, mint 90 millió dollárt keresett a film a mozipénztárakban.

A filmet New Orleans-ban forgatták, nagyjából 40 millió dollárból.