Vélemények: Keményítőkúra (2015)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Bogi87   2016. 05. 27.

Kétszer láttam, de újranézéskor is újra tudtam nevetni a poénokon. Nagyon tetszett.

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Rock és Ferrell nagyobbat ütött ennél, de azért ezen is lehet röhögni. Szerintem Hart viszi bele a számomra ízléstelen modern humor részét, ami kicsit lehúzza.

indingo   2017. 10. 01.

Borzasztó az egész film. Én nem tudtam rajta nevetni. Káromkodnak benne össze-vissza az nem vicces. A története nagyon béna és a két főszereplőt se láttam még értékelhető alkotásban.

Deku   2017. 10. 23.

Hát ez borzasztóan elvette a kedvem mindennemű filmezéstől amikor megnéztem. Nem jött be. Ez kegyetlen módon volt szörnyű, ha nem sértek meg vele senkit. Természetesen ez csak egy egyéni vélemény ettől bátran tetszhet.

HercegPeter   2016. 12. 03.

Will Ferrell, amennyire távol áll tőle az, amit el akar érni a filmben, annyira jól játssza. Az a jelenet mikor kijön a házból ezzel a zenei aláfestéssel és azokkal a mozdulatokkal, az annyira rosszul áll neki, hogy az valami hihetetlen. Éppen ez benne a zseniális. Pont ő kellett erre a szerepre. Ahogy próbál "fekásodni", az iszonyat nagy poén. Kevin Hart nem alkot maradandót, de ő egyik filmjében sem szokott szerintem. Van egy szint, amit mindig hoz, vannak poénjai, de kiugróra szerintem nem képes. Ellenben Will Ferrel szinte mindig óriási.

andor50   2016. 04. 18.

Ezt a filmet lényegében háttérzajnak raktam be, de azon kaptam magam, hogy inkább a filmet figyelem, mintsem a dolgomat csinálom. Vannak benne borzasztóan nevettető viccek, persze egy pár gyengébb is. Aki szereti Will Ferrelt annak érdemes megnéznie, itt sem fog csalódni.

NFG   2018. 03. 24.

Véleményem szerint ez egy olyan film, aminek a történetén is jókat lehet derülni! Aztán még a plussz poénok és a szereplőválasztás is rátett egy lapáttal! A problémám annyi, hogy nem kéne bele ennyi káromkodás!

pisti18   2015. 08. 26.

Korántsem annyira nézhetetlen mint azt sokan előadják, de nem is veri pirosra az ember a térdét a poénoktól..Egyszer nézős és mivel Will Ferrell-es vígjátékról van szó, azért kb belehet határolni milyen humorra is számítsunk a filmben. 10/6

vivikejencikelara   2016. 10. 23.

Maga az egész film egy nagy poén! Nagyon imádom. Kevin Hart hozta a szokásos formáját. Hatalmas színész.Tele poénnal, mindenkinek ajánlom.

Nnoorraa   2016. 09. 02.

Akciódús, pörgős film, egyszeri nézésre szórakoztató. A színészek szereplése elfogadható, pörögnek az események, nem unalmas, de semmi extra nincs a sztoriban.

ocskol   2017. 08. 28.

Eszeveszett jó vígjátékok, könnyesre nevettem a szememet. Tele van kiváló poénokkal, melyeket nem lehet nem szeretni. Simán 5 csillag és bármikor újra megnézném.

Fanni11   2016. 08. 01.

Hát ez egy nevetseges vigjatek ami szerintem lehetett volna jobb!!! Persze egyszer meg lehet nezni, de tul sokra azert ne szamitsatok tole. A foszereplok mindenesetre jol hoztak a figuraikat.

csongi888   2015. 08. 26.

Tipikus Kevin Hart film. Aki kedveli őt az ezt a filmet is fogja, aki nem azt idegesíti majd. ugyanazt az alacsony de agresszív, pattogó niggát játssza és a poénok se igényelnek nagy agyi kapacitást a nézőtől. én kedvelem őt, mérsékelten szórakoztam is a filmen.

avocados   2015. 08. 28.

Összességében kicsit többet vártam tőle, hisz mindkét színésztől több filmet is láttam már. Az eleje nekem kicsit vontatott volt, a végét meg gyorsan lezárták. Egyszer mindenképp érdemes megnézni, mert vannak bent jó poénok, és a két színész hozza azért az elvártat, de ebből a sztoriból többet is ki lehetett volna hozni.

eszticickany   2015. 10. 14.

Nem mondom, hogy vállalhatatlanul szar, de azért elég közel van hozzá. Pontosan annyit nyújt, mint amit a szereposztás alapján vártam. Vagy talán kicsivel kevesebbet.

Gabor   2015. 08. 09.

Ezen a filmen is nevettem párszor,de volt már Will Ferrelnek jobb vígjátéka is.Pl. a Pancser Police sokkal jobb és poénosabb.Amolyan egyszer nézhetős vígjáték.

Psychoka   2015. 08. 11.

Szerintem meg ez jobb mint a Pancser Police...azon kb kétszer nevettem...de igazából kinek milyen a humora... :)