Keményítőkúra

Get Hard

2022.01.06 Aki_megmondja_a_tutit

Nagyon vicces film, sok helyen lehet röhögni. Viszonylag jól kidolgozták a főszereplő személyiségét, és Kevin Hart is jól játszik benne. A probléma az, hogy túlzásba vitték a sztoriját. Sokkal élvezhetőbb lett volna, ha nem teszik bele a felesleges a... Több

2016.05.27 Bogi87

Kétszer láttam, de újranézéskor is újra tudtam nevetni a poénokon. Nagyon tetszett.

2017.08.17 mamiéstöti2

Rock és Ferrell nagyobbat ütött ennél, de azért ezen is lehet röhögni. Szerintem Hart viszi bele a számomra ízléstelen modern humor részét, ami kicsit lehúzza.

2017.10.01 indingo

Borzasztó az egész film. Én nem tudtam rajta nevetni. Káromkodnak benne össze-vissza az nem vicces. A története nagyon béna és a két főszereplőt se láttam még értékelhető alkotásban.

2017.10.23 Deku

Hát ez borzasztóan elvette a kedvem mindennemű filmezéstől amikor megnéztem. Nem jött be. Ez kegyetlen módon volt szörnyű, ha nem sértek meg vele senkit. Természetesen ez csak egy egyéni vélemény ettől bátran tetszhet.

2016.12.03 HercegPeter

Will Ferrell, amennyire távol áll tőle az, amit el akar érni a filmben, annyira jól játssza. Az a jelenet mikor kijön a házból ezzel a zenei aláfestéssel és azokkal a mozdulatokkal, az annyira rosszul áll neki, hogy az valami hihetetlen. Éppen ez ben... Több

2016.04.18 andor50

Ezt a filmet lényegében háttérzajnak raktam be, de azon kaptam magam, hogy inkább a filmet figyelem, mintsem a dolgomat csinálom. Vannak benne borzasztóan nevettető viccek, persze egy pár gyengébb is. Aki szereti Will Ferrelt annak érdemes megnéznie, itt sem fog csalódni.

2018.03.24 NFG

Véleményem szerint ez egy olyan film, aminek a történetén is jókat lehet derülni! Aztán még a plussz poénok és a szereplőválasztás is rátett egy lapáttal! A problémám annyi, hogy nem kéne bele ennyi káromkodás!

2016.10.23 vivikejencikelara

Maga az egész film egy nagy poén! Nagyon imádom. Kevin Hart hozta a szokásos formáját. Hatalmas színész.Tele poénnal, mindenkinek ajánlom.

2020.04.16 Danny99

Már megint ki a legény a gáton?

Az első gondolatom a film megnézése után az volt, hogy ezt már láttam valahol. Az alapötlet nagyban hasonlít a Kegyenc fegyenc című Rob Schneider filmre és az se segít, hogy a Will Ferrell, Kevin Hart duó a tőlük megszokott harsány hülyét hozzák, viszont ebből adódóan lett egy átlagos film. Nem lett bust, de kasszasiker se. A film egyik legkomolyabb bírálata Alison Brie használata, aki Ferrell gold digger feleségét alakítja. Egy ilyen színésznőt szimpla eye candynek használni igazi pocsékolás, ami azért is meglepő, mert Ferrell ez előtt és után is dolgozott vele jelentősebb szerepeket ráosztva. A film ettől még vicces, de nem nyújt maradandó élményt. Igazi egyszernézős vígjáték.

2021.07.02 Drawen H.

Ez sem rosszabb

Már van hasonló témában egy nagy előd. Azt már megszoktuk. Ezen vélemények közt, nem ezzel a filmmel kapcsolatban olvastam, hogy Will Ferell már csak ripacskodik, eredeti ötlet már kifogyóban. Egyet értek.

2015.08.26 pisti18

Korántsem annyira nézhetetlen mint azt sokan előadják, de nem is veri pirosra az ember a térdét a poénoktól..Egyszer nézős és mivel Will Ferrell-es vígjátékról van szó, azért kb belehet határolni milyen humorra is számítsunk a filmben. 10/6

2016.09.02 Nnoorraa

Akciódús, pörgős film, egyszeri nézésre szórakoztató. A színészek szereplése elfogadható, pörögnek az események, nem unalmas, de semmi extra nincs a sztoriban.

2017.08.28 ocskol

Eszeveszett jó vígjátékok, könnyesre nevettem a szememet. Tele van kiváló poénokkal, melyeket nem lehet nem szeretni. Simán 5 csillag és bármikor újra megnézném.