Filmek:
2018
2019
2020
2021

mamiéstöti2   2018. 01. 20.

Jim Carrey nagyon sokoldalú színésznek tartom és ebben a filmben is megmutatta tehetségét, egyszer nézhető vígjáték.

HercegPeter   2016. 12. 04.

Egyik kedvencem, bármikor meg tudom nézni és mindig ugyanúgy tudok nevetni rajta. De ez nem tetszhet mindenkinek. Ehhez teljesen ki kell kapcsolni az agyat és úgy kell nézni. Ne várjunk mélyenszántó gondolatokat és fontos mondanivalót. Ennek a filmek egy célja van: hogy kiröhög a beled rajta. De ez csak akkor sikerülhet, ha vevő vagy az efféle humorra. Ez egy olyan vígjáték, amiben nem minden 2. szó káromkodás. Ilyen ma már alig van.

rbernadett   2015. 09. 13.

Ez a film nagyon ciki, de legalább nem gusztustalan.

Deku   2017. 08. 30.

Nem tudom feldicsérni ezt a filmet mivel nem tetszett, nem az én ízlésemnek volt való. Nem lett eszméletlen rossz a film de akkora nagy szám sem. Nekem nem jött be. Ennyi az egész.

GedyPapa   2017. 04. 24.

Sose értettem, hogy miért kedveli annyi ember ezt a filmet, hiszen semmi nincs benne. Prosztó, alpári stílus, alkalmanként egy-egy jó poénnal, de az se kompenzálja a film értéktelenségét..

Lauren Holly
Lauren Holly
Jeff Daniels

A filmhez készítettek egy rajzfilmsorozatot ami mindössze 13 részes lett.

(nanita95 )

Nagyon szép bevételt produkált a film, összesen 247,3 millió dollár bevételt termelt.

(LionelMessi10 )

16 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10 )