Vélemények: Dumb és Dumber - Dilibogyók (1994)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

mamiéstöti2   2018. 01. 20.

Jim Carrey nagyon sokoldalú színésznek tartom és ebben a filmben is megmutatta tehetségét, egyszer nézhető vígjáték.

HercegPeter   2016. 12. 04.

Egyik kedvencem, bármikor meg tudom nézni és mindig ugyanúgy tudok nevetni rajta. De ez nem tetszhet mindenkinek. Ehhez teljesen ki kell kapcsolni az agyat és úgy kell nézni. Ne várjunk mélyenszántó gondolatokat és fontos mondanivalót. Ennek a filmek egy célja van: hogy kiröhög a beled rajta. De ez csak akkor sikerülhet, ha vevő vagy az efféle humorra. Ez egy olyan vígjáték, amiben nem minden 2. szó káromkodás. Ilyen ma már alig van.

rbernadett   2015. 09. 13.

Ez a film nagyon ciki, de legalább nem gusztustalan.

Deku   2017. 08. 30.

Nem tudom feldicsérni ezt a filmet mivel nem tetszett, nem az én ízlésemnek volt való. Nem lett eszméletlen rossz a film de akkora nagy szám sem. Nekem nem jött be. Ennyi az egész.

GedyPapa   2017. 04. 24.

Sose értettem, hogy miért kedveli annyi ember ezt a filmet, hiszen semmi nincs benne. Prosztó, alpári stílus, alkalmanként egy-egy jó poénnal, de az se kompenzálja a film értéktelenségét..

dailyfilmsan   2019. 01. 02.
Ne nyomd fullba a kretént...

Sajnálom hogy ez a film ennyire primitívre sikeredett. Én szeretem Jim Carryt és nagyon bírom legtöbb filmjét, de ez annyira gyenge lett hogy az nem kifejezés. Kiábrándultságomat az okozza hogy míg a Maskban, vagy az Ace Ventúrában brillírozik és a sokoldalúságát mutatja meg itt csak szimplán kreténkedik ami nem is vicces sok esetben. A filmet a nézhetetlenségtől csak az események kiszámíthatatlansága és a képsorok sokfélesége menti csak meg. Az a baj hogy hiába a vígjáték besorolás ez a film csak azoknak vicces meglátásom szerint akik azon a szinten vannak mint a két főszereplő. Nem hiszem hogy ez a film kiérdemli azt a helyet, amit magának kiharcolva jelenleg áll és amit mindenhol látni lehet. Azt sem nagyon értem hogy annó hogy tudott akkora bevételre szert tenni. Nem tartom érdemesnek a megtekintésre.

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Imádom, a kategóriájában az egyik legjobb, már ezerszer láttam, de megunhatatlan. Ma is viccesek a jelenetek, pedig már nem mai darab. Jim Carry hozza az ezer arcát.

Ms. Akárki   2019. 08. 04.

Igazi Jim Carrey klasszikus. Főleg ő miatta néztem meg ezt a vígjátékot. Debil egy szerelmi történet, de nekem tetszett. Pörgős, találékony és humoros. Kalandos egy történet egy szerelemi káoszért az biztos.

Norbert93   2019. 04. 07.
Kinek a pap...

Az a fajta idétlen és túlzásba vitt debilitás, amin néha valóban jót nevetek, de néha teljesen lefáraszt, és inkább törölném a memóriámból.

hackerjulcsi   2018. 03. 19.

Ezek annyira dilisek és kretének, hogy csak szeretni lehet őket! Nekem nagyon bejött és nagyra értékelem ezt a filmet. Jim Carrey szerintem talán nem is tud nem alakítani... :)

Timcsi   2016. 06. 21.

Én régen nagyon kedveltem ezt a filmet, szerintem nagyon ütős poénok vannak benne.

Sem Rorrey   2017. 02. 03.

Töménytelen baromság, vicces sztori, tele mára már klasszikussá vált jelenettel. Nem alaptalanul kultfilm.

doroffee   2016. 02. 14.

Ez tipikusan megosztó film a humora alapján. Nekem néha már túl sok, túl erőltetett és túl buta. Valahogy nem szoktam azokat a filmeket olyan nagy szeretni, amelyeknek az a lényege, hogy a főszereplők hülyék, és az jaj, de vicces.

kissjanos21   2016. 04. 18.

Sajnos azt kell, hogy írjam, hogy kár volt ezt a filmet megcsinálni. Egyáltalán nem vicces, bár voltak benne viccesnek szánt részek, de az egész film alapja meglátásom szerint a favicc.

erahurka   2018. 08. 21.

Majd' két óra folyamatos gyökérség, de pont ettől szerethető.

jencike1985   2016. 10. 24.

Valakinek tetszik valakinek nem, megoszlanak a vélemények. Vannak benne bírható részek, csak a fiúk annyira viccesek akarnak lenni, hogy az már szinte idegesítő. Nem szeretem az ilyes fajta idegesitő filmeket, nincs értelmük.

Tomi   2015. 06. 11.

A film vicces, nagyon már aki szereti az "idióta" humort. Nem mindenkinek fog tetszeni a film de nekem bejött. A két színész jó párost alkotott a filmben.

Fildi   2015. 07. 28.

Jó kis vígjáték, ma i szívesen megnézem. Jó poénokkal teli, szórakoztató. Jim Carrey hozza a megszokott formáját. Laza, könnyedségre vágyó estékre kiváló!

trixxy   2016. 02. 18.

Amikor először néztem, még rendkívül viccesnek találtam. Aztán az idő haladtával egyre inkább átment idióta humorba.. Talán én korosodtam túl időközben..De ma már irritálónak találom a poénokat.

nagybenedek   2016. 12. 26.

A filmet nem mondanám rossznak, ugyanakkor van ennél jobb alkotás is. Én, ha jól tudom, egyszer, vagy kétszer láttam, annyi pont elég is volt. Egyszer nézős.

Kirana80   2016. 09. 07.

Ez a fajta humor vagy nagyon bejön valakinek, vagy rühelli. Mi esetünkben az is-is. Az abszurdumokat nem nélkülöző történet, úgy gondolom igazán csak rajongóknak!

Niki18   2015. 10. 31.

Nagyon imádom ezt a filmet, főleg azért, mert ez a két figura van benne. Nagyon dilik. Én imádom őket. Meg tudják nevettetni az embert rendesen. Nagyon ajánlom a filmet. Kötelező

Pock   2016. 07. 04.

Nekem ez a film már túlságosan idióta volt. A humorát sem élveztem és a szereplők alakítása sem győzött meg. Felejthető, gyenge film, nekem csalódás volt.

gerda   2017. 07. 04.

Tipikus Jim Carrys film, amit nem érdemes kihagyni. Különleges humorral, groteszk jelenetekkel, de összességében jó film, olyan amilyenre számítottam az előző filmjei alapján is.

kernernoemi   2016. 10. 16.

Pocsék, undorító, felejthető, obszcén viccekben gazdag, nulla film. Végig sem bírtam nézni, mert idő és pénz pocsékolás. Alsó kategória, igaz sok reményt előtte sem fűztem hozzá....

Igob1   2016. 07. 24.

Zseniális vígjáték és rengetegszer láttam már, akárcsak a szüleim. Régi nagy klasszikusok közé tartozik. Humoros, vicces és megfelelő mennyiségű érzelmi töltet és remény is bele van töltve ami szükséges mindenképpen. Gyönyörű ahogy megalkották.

superxaba   2015. 04. 29.

Mindkét színész óriásit alakít egy olyan vígjátékban, amelyikben a történet is fontos, ha a második rész is olyan jó lenne mint amilyen ez az első volt, nem is lenne semmi baj!

deneslau   2016. 05. 09.

Nagyon gáz ez a film , egyáltalán nem tetszett, mert nagyon gagyi és még az alapszínvonalat sem éri el. Olcsó, gusztustalan poénokkal akar sikert aratni, ami nálam nem jött be, végig se bírtam nézni, annyira pocsék...

Beuszi   2017. 02. 25.

Egész gyerekkoromban imádtam a Dumb és Dumbert, milliószór leadta a televízió is, úgyhogy nagyon sokszor láttam. Igen eredetiek és viccesek benne a poénok, szeretem.

Regi82   2015. 11. 18.

Viccesen idióták,talán ennyivel le is lehetne rendezni ezt a filmet. Néhol már gusztustalanok,de Jimet nagyon szeretem ezekben a régebbi filmjeiben. Mindenképp többször nézős.