Dumb és Dumber - Dilibogyók

Dumb and Dumber

2016.09.16 Vviktor

Sablonos, gyenge, unalmas vígjáték, ami egyáltalán nem adott élményt. Vontatott, gyenge alakítás , a színészek alakítása sem győzött meg. Nem ajánlom!

2016.02.26 BlaBlaBla

kedvelem ezt a filmet, nagyon sokat lehet rajta nevetni. A két főszereplő nagyon debil, de hát ilyen a karakterük. A papagájos vak kisfiús jelenet örök klasszikus.

2015.10.02 hawaiipizza

Erőltetett, idióta vígjáték. Imádom, ajánlom!

2015.11.26 Niki88

Ebben a filmben az tetszik a legjobban ahogy bénáznak,még az a határ amikor nem gusztustalanok hanem simán szerencsétlenek. Igazán jó vicces jelenetek keletkeztek amikor elindultak megkeresni a nőt.

2016.03.04 Elizabeth

Rengeteget lehet rajta nevetni. De azok a hajak!! Nem a legjobb film , de jó volt megnézni.

2015.02.14 chelseakori

Egyértelműen a világ egyik legjobb vígjátéka. Soha el nem évülő poénokkal és storyval. Többször nézhetős,mindenkinek ajánlom !!

2015.10.19 ZsoltSon

A Dumb és Dumber az a vígjáték, amitől teljesen jogosan borul ki a közönség egyik fele, és teljesen jogosan imádja a másik (általában jóval fiatalabb). A Farelly-fivérek és Jim Carrey alapvetően nem lenne egy rossz párosítás, és a filmben még vannak ... Több

2017.02.04 Superbad

Elképesztő jelenetek, hihetetlen poénok a szó szoros értelmében. Lehet mondani, hogy a baromság dominálja a filmet, de van valami bája, talán mondanivalója is. Sokan próbálták lemásolni a receptet, de még nem sikerült ilyen jót alkotni. 10/10

2015.01.26 Ata

Jim Carrey szuper arc. Nagyon sokat nevettem rajta. De szerintem két véglete van a Jím Carrey alakytotta filmeknek. Vagy imádják, vagy utálják.

2015.06.02 Bulki

Ez a vígjáték akkor tökéletes, ha az ember nem próbálja meg komolyan venni egyetlen percét sem, ugyanis nem lehet. Semmi köze a való élethez, semmi köze a világhoz, semmi köze a hiteles alakokhoz, csak nevettetni akar – ezt néhol talán túlzásba is vi... Több

2015.02.28 norbikess

Egy igazi 90-es évek-beli vígjáték. Két olyan karakter akiknek minden megszólásából dől a hülyeség ( jó értelemben) Nem lehet unatkozni a film során, mindenkinek ajánlom!

2015.03.16 JamesBont

Az egyik legtöbbet emlegetett Jim Carrey-vígjáték az Ace Ventura mellett, és nem véletlen, hogy a színész mind a kettőben egy totál idióta, nonkonformista fickót játszik, akinek igen súlyos problémái vannak azzal, hogy a normális életbe beilleszkedje... Több

2021.01.26 VargaSanyi

Az egyik legjobb

Az egyik legjobb vígjáték a 90-es évekből szerintem. Ugyan Jim Carry viszi a hátán a filmet, Jeff Daniels tökéletes választás volt mellé. Elég jó párost alkottak a filmben. Biztos, hogy nem egyszernézős.