Dumb és Dumber - Dilibogyók

Dumb and Dumber

2016.06.21 Timcsi

Én régen nagyon kedveltem ezt a filmet, szerintem nagyon ütős poénok vannak benne.

2021.04.28 stewie_griffin_2005

Jim Carrey egyik legjobb filmje, és a 90-es évek egyik klasszikusa. Bár a története a végére szerintem ellaposodik, összességében nagyon tetszett. 9/10

2018.03.19 hackerjulcsi

Ezek annyira dilisek és kretének, hogy csak szeretni lehet őket! Nekem nagyon bejött és nagyra értékelem ezt a filmet. Jim Carrey szerintem talán nem is tud nem alakítani... :)

2016.02.14 doroffee

Ez tipikusan megosztó film a humora alapján. Nekem néha már túl sok, túl erőltetett és túl buta. Valahogy nem szoktam azokat a filmeket olyan nagy szeretni, amelyeknek az a lényege, hogy a főszereplők hülyék, és az jaj, de vicces.

2017.02.03 Sem Rorrey

Töménytelen baromság, vicces sztori, tele mára már klasszikussá vált jelenettel. Nem alaptalanul kultfilm.

2016.02.18 trixxy

Amikor először néztem, még rendkívül viccesnek találtam. Aztán az idő haladtával egyre inkább átment idióta humorba.. Talán én korosodtam túl időközben..De ma már irritálónak találom a poénokat.

2016.10.24 jencike1985

Valakinek tetszik valakinek nem, megoszlanak a vélemények. Vannak benne bírható részek, csak a fiúk annyira viccesek akarnak lenni, hogy az már szinte idegesítő. Nem szeretem az ilyes fajta idegesitő filmeket, nincs értelmük.

2015.10.31 Niki18

Nagyon imádom ezt a filmet, főleg azért, mert ez a két figura van benne. Nagyon dilik. Én imádom őket. Meg tudják nevettetni az embert rendesen. Nagyon ajánlom a filmet. Kötelező

2016.04.18 kissjanos21

Sajnos azt kell, hogy írjam, hogy kár volt ezt a filmet megcsinálni. Egyáltalán nem vicces, bár voltak benne viccesnek szánt részek, de az egész film alapja meglátásom szerint a favicc.

2016.09.07 Kirana80

Ez a fajta humor vagy nagyon bejön valakinek, vagy rühelli. Mi esetünkben az is-is. Az abszurdumokat nem nélkülöző történet, úgy gondolom igazán csak rajongóknak!

2015.06.11 Tomi

A film vicces, nagyon már aki szereti az "idióta" humort. Nem mindenkinek fog tetszeni a film de nekem bejött. A két színész jó párost alkotott a filmben.

2015.04.29 superxaba

Mindkét színész óriásit alakít egy olyan vígjátékban, amelyikben a történet is fontos, ha a második rész is olyan jó lenne mint amilyen ez az első volt, nem is lenne semmi baj!

2015.07.28 Fildi

Jó kis vígjáték, ma i szívesen megnézem. Jó poénokkal teli, szórakoztató. Jim Carrey hozza a megszokott formáját. Laza, könnyedségre vágyó estékre kiváló!

2016.05.09 deneslau

Nagyon gáz ez a film , egyáltalán nem tetszett, mert nagyon gagyi és még az alapszínvonalat sem éri el. Olcsó, gusztustalan poénokkal akar sikert aratni, ami nálam nem jött be, végig se bírtam nézni, annyira pocsék...