Dumb és Dumber - Dilibogyók

Dumb and Dumber

2015.08.16 doffy_joka

Való igaz, hogy láttam már sokkal jobb filmet is. Az is igaz, hogy erősen csak meg akar venni minket a látvánnyal. Fel van turbózva mindennel, de a történet nem üt akkorát-amekkorát kéne. Azonban egynek bőven szórakoztató volt.

2015.06.03 Skarsh

A két dilibogyó esetlen roadmovie-ja gyermekkorom talán legmeghatározóbb filmje. Sírva röhögős film, az egyik legjobb vígjáték, amit láttam. Persze vannak olyanok, akiknek ez a stílus nem annyira jön be, vagy túl harsány lenne a film számukra, de még... Több

2016.07.04 Pock

Nekem ez a film már túlságosan idióta volt. A humorát sem élveztem és a szereplők alakítása sem győzött meg. Felejthető, gyenge film, nekem csalódás volt.

2017.07.04 gerda

Tipikus Jim Carrys film, amit nem érdemes kihagyni. Különleges humorral, groteszk jelenetekkel, de összességében jó film, olyan amilyenre számítottam az előző filmjei alapján is.

2017.02.25 Beuszi

Egész gyerekkoromban imádtam a Dumb és Dumbert, milliószór leadta a televízió is, úgyhogy nagyon sokszor láttam. Igen eredetiek és viccesek benne a poénok, szeretem.

2016.10.16 kernernoemi

Pocsék, undorító, felejthető, obszcén viccekben gazdag, nulla film. Végig sem bírtam nézni, mert idő és pénz pocsékolás. Alsó kategória, igaz sok reményt előtte sem fűztem hozzá....

2016.07.24 Igob1

Zseniális vígjáték és rengetegszer láttam már, akárcsak a szüleim. Régi nagy klasszikusok közé tartozik. Humoros, vicces és megfelelő mennyiségű érzelmi töltet és remény is bele van töltve ami szükséges mindenképpen. Gyönyörű ahogy megalkották.

2015.06.19 szune40

Teljesen érthető, hogy miért ez az egyik legjobb Carrey film. Itt is nagyon jól tudja alakítani a totál idiótát és nem is kevés poén van benne. Némely fárasztó de ez se ront az összképen. Ami pedig az, hogy ez egy irtó jó vígjáték.

2015.06.02 era93

A dumb és dumber pontosan az a film amit gyerekkoromban nagyon szerettem nézni. Imádtam a humort amivel lekötöttek és jókat tudtam nevetni a két bohókás színészen. Bármikor újra tudnám nézni :)

2017.02.24 időjós

Régi és örök nagy kedvencem a Dumb és Dumber, képtelen lennék megmondani, hányszor láttam összesen az életem során. Bár nem mai darab, még most is meg tud nevettetni, habár kívülről ismerem a poénjait.

2015.11.18 Regi82

Viccesen idióták,talán ennyivel le is lehetne rendezni ezt a filmet. Néhol már gusztustalanok,de Jimet nagyon szeretem ezekben a régebbi filmjeiben. Mindenképp többször nézős.

2015.06.29 macikutya

Óriási csalódás volt ez a film. Unalmas, nagyon erőltetett. Másfél óra alatt az egész film alatt, ha 2x volt egy kis kuncogás amit megerőltettem, de nem több! Szerintem pár poén ha nem az ízléstelenség irányába lett volna tolva, elképesztőt üthetett ... Több

2016.07.27 Karolyka

Ezt a filmet ma már senki nem meri bevallani hogy korábban nagy kedvenc volt, mert már inkább szégyenli mindenki, de akkor is nagyon élvezetes a véleményem szerint. Gáz a történet de nagyon humoros és Jim Carrey miatt abszolút kötelező darab.

2015.06.30 bigi

Van aki szereti van aki kiszalad tőle a világból. Na én pont a 2. kategóriába tartozom. Idegesítő, de annyira, hogy azt elmondani nem lehet, még egyszer megnézős kategóriába sem sorolnám. Másfél óra unalom, tömény erőltetett poénokkal megtűzdelve.