Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Tammy – Nagymami elszabadul

Crystaldeer   2021. 01. 14.

Nekem valamiért szimpi Melissa McCarthy megosztó stílusa, bár kétségtelen, hogy itt nem éppen egy kedves nőt játszik, de nekem bejött ebben a szerepben is.

Artemisia   2020. 04. 24.

Tammynak rossz napja van, hiszen egy nap alatt elveszíti a munkáját, összetöri az autóját és tönkremegy a házassága. Ezért nyakába veszi az országutat, maga mögött hagyja az addigi életét, és elindul élete nagy kalandjára, ahová elkíséri belevaló nag... több»

mamiéstöti2   2017. 05. 02.

Melissa McCarthy azon kevés filmjeinek egyike, melyet nagyon kár volt elkészíteni, ez a fajta humor abszolút nem az ő karakteréhez illik, és nagyon az amerikai közönség kiszolgálására törekszik.

indingo   2017. 09. 08.

Melissa McCarthy magának írta a szerepet. Sokkal rosszabbra számítottam, volt benne egy-két helyes poén. Sok mindent lelőttek az előzetesben, de sebaj.

Berto49 Nézhetetlen  2016. 12. 12.

Ez a Melissa McCarthy egy szörnyűséges vicc! Nem nevetni kellene rajta, hanem végtelenül sajnálni. A film pedig agyzsibbasztóan gagyi, érthetelen, hogy miért csinálnak ilyen filmeket. A Susan Sarandon alakította nagyi volt csak üdítő ebben a szedett-... több»

TomÁcs   2018. 04. 22.

Igazi egy szereplős road movie. Minden a főszereplő körül forog, a teljesen történet, minden párbeszéd, minden humoros beszólás az övé. Egynek elment.

Bazzzsi   2017. 10. 23.

Nem volt ez annyira rossz. Már a szereposztása se kutya. A története valahol egy vígjátékba burkolt dráma, a sok nevetés mögött több a kín, mint a vidámság.

Gary Cole
Nat Faxon
Allison Janney
Ben Falcone
Mark Duplass

Melissa McCarthy és a nagymamáját alakító Susan Sarandon között mindössze 24 év korkülönbség van. McCarthy és az édesanyját játszó Allison Janney között pedig csak 11.

Susan Sarandon azt állítja a filmben, hogy 6700 dollárja van. A Thelma és Louise filmben ugyanennyi pénze volt.

A butuska lány és a szexmániás, alkoholista nagyi együtt fordítanak hátat elfuserált életüknek, majd padlógázzal vágnak bele az ismeretlenbe. Micsoda road movie-s alaphelyzet – gondolhatnánk jogosan. Ami Melissa McCarthynak összejött Sandra Bullock oldalán a Női szervekben, az Susan Sarandonnal döcögősre sikerült a Tammyban. több»