Tammy

mamiéstöti2   2017. 05. 02.

Melissa McCarthy azon kevés filmjeinek egyike, melyet nagyon kár volt elkészíteni, ez a fajta humor abszolút nem az ő karakteréhez illik, és nagyon az amerikai közönség kiszolgálására törekszik.

indingo   2017. 09. 08.

Melissa McCarthy magának írta a szerepet. Sokkal rosszabbra számítottam, volt benne egy-két helyes poén. Sok mindent lelőttek az előzetesben, de sebaj.

Berto49 Nézhetetlen  2016. 12. 12.

Ez a Melissa McCarthy egy szörnyűséges vicc! Nem nevetni kellene rajta, hanem végtelenül sajnálni. A film pedig agyzsibbasztóan gagyi, érthetelen, hogy miért csinálnak ilyen filmeket. A Susan Sarandon alakította nagyi volt csak üdítő ebben a szedett-vedett baromságban, bár az öregek ilyenféle szerepeltetése már régen lerágott csont. Nincs más teendő; gyorsan el kell felejteni ezt a marhaságot, amit nem is tudom, hogy miért néztem végig.

TomÁcs   2018. 04. 22.

Igazi egy szereplős road movie. Minden a főszereplő körül forog, a teljesen történet, minden párbeszéd, minden humoros beszólás az övé. Egynek elment.

Bazzzsi   2017. 10. 23.

Nem volt ez annyira rossz. Már a szereposztása se kutya. A története valahol egy vígjátékba burkolt dráma, a sok nevetés mögött több a kín, mint a vidámság.

Gary Cole
Nat Faxon
Allison Janney
Ben Falcone
Sarah Baker

A butuska lány és a szexmániás, alkoholista nagyi együtt fordítanak hátat elfuserált életüknek, majd padlógázzal vágnak bele az ismeretlenbe. Micsoda road movie-s alaphelyzet – gondolhatnánk jogosan. Ami Melissa McCarthynak összejött Sandra Bullock oldalán a Női szervekben, az Susan Sarandonnal döcögősre sikerült a Tammyban. több»

Melissa McCarthy és a nagymamáját alakító Susan Sarandon között mindössze 24 év korkülönbség van. Hovatovább McCarthy és az édesanyját játszó Allison Janney között pedig csak 11.

Susan Sarandon azt állítja a filmben, hogy 6700 dollárja van. A Thelma és Louise filmben ugyanennyi pénze volt.