Apák napja

gandalf01   2016. 12. 27.

Nem igazán lép a nyomába a francia eredetinek, főleg a Williams féle ciki exhibicionsztikus trükkök miatt...

Phalanx   2015. 07. 29.

Egy egyszerű vígjátk, de nagyon klassz és bírtam, már csak a szereplők miatt is. És nem is tudtam, hogy feldolgozás...

E film előtt Robin Williams és Billy Crystal már jól ismert komikuspáros volt az HBO-nak köszönhetően.

(magyaristvan)

Az ezt megelőző filmjeikben Robin Williams és Billy Crystal is játszott már pantomimművészt. Crystal "A turné" (This Is Spinal Tap)(1984) című, Williams pedig a "Bohóc-sztori" (Shakes The Clown) (1991) című filmben.

(magyaristvan)

A filmbéli koncertet egy los angeles-i parkban vették fel. A jelenet forgatása 3 napig tartott és ugyanazt a számot játszották el újra és újra 3 napon keresztül.