Dumb és Dumber - Miből lesz a dilibogyó (2003)

Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Hitvány másolata az eredeti filmnek. Nem is értem a készítőket. Külsőre és vonásokra le akarjuk utánozni az eredeti szereplőket, de amúgy semmi köze sincs az eredeti történethez.

GedyPapa   2017. 04. 24.

Az első is rossz volt, de erre még rátettek még egy lapáttal... Idióták, de ennek a Sith oldala..Pusztulat rossz, idióta "poénokkal" Jim Carreyhez nem méltó az egész sorozat.

bigi   2015. 06. 30.

Idegesítő, de annyira, hogy azt elmondani nem lehet, még egyszer megnézős kategóriába sem sorolnám. Ez a film bűn rossz, végig sem tudtam nézni, ki kellett kapcsolnom, mert annyira nézhetetlen szenny lett. Az egész történet, poénok hihetetlenül ros... több»

Ata   2015. 01. 26.

Hihetetlenül idióták. Elég szórakoztató film. Őrülten pihent agyúak amit a színészek nagyon jól alakítanak

Hamsti   2015. 02. 04.

Néha felsikítottam annyira marha ez a két páros. :) Nagyon jó vígjáték, igazi agyzsibbasztó. Mindenkinek ajánlom. Jim Carry mint mindig, itt is hatalmasat alakít.