Családi üzelmek (2013)

We're the Millers

Vélemények: Családi üzelmek (2013)

harnas1207   2022. 03. 28.

Nem a legrosszabb élményem egyike, de nem emlékszem, hogy nevettem volna rajta. Aki szereti a többi Aniston-vígjátékot, azok számára kellemes időtöltés lesz.

Artemisia   2017. 12. 23.

Remek vígjáték, alapvetően nagyon jó a film humora. A történet is jó, a karakterek nagyon szórakoztatóak és a színészek is kitűnően játszottak.

indingo   2017. 04. 10.

Mozgalmas sztorija van, elég jól fel lett építve. A poénok rendben voltak, nem éreztem őket nagyon közönségesnek. Volt valami újszerű hullám a filmben,

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Ennél jobb vígjátékot ajánlani se tudok senkinek. Annyira nagy baromság, hogy nincs olyan akinek ne tetszene. Remek kikapcsolódás. 5/5

Laca//Ho/rr/oR//   2021. 07. 28.

Vagy

Hát erről aztán jó sok mindent lehet mondani, ugyanis eléggé megosztott általában az ilyesfajta vígjáték. Személy szerint én rengeteget nevettem rajta, és rengeteg jó jelenet volt. Nagyszerűen alkalmazkodott ehhez a fajta vígjátékhoz a két főszereplő, Jason Sudeikis és Jennifer Aniston, de kiemelném Will Poulter játékát is, akinek lássuk be, remekül illet az arcmimikája Kenny karakteréhez. Végig intenzív, pörgős volt a cselekmény, amiben rengeteg olyan jelenet volt, amin az ember nevet egy jót. Aki szereti az e fajta vígjátékot, ami már-már átlépi azt a fajta határvonalat, ami más esetekben "kiveri a biztosítékot", annak bátran ajánlom, hisz nem zagyvaságokról van szó, értelmetlen cselekményről, hanem egy jól futó vígjátékról, ahol erős, szókimondó jelenetek vannak nagyszerű játékkal.

GedyPapa   2017. 03. 14.

Lehet, hogy többeknek ez már sok(k), de nekem nagyon tetszett. Egy olyan film, amin nagyon jól el lehet szórakozni és végig nevetni. Az ideális alkotás arra, hogy kikapcsolj egy kicsit és felhőtlenül jól érezd magad!

Deku   2017. 07. 24.

Nagyon a béka feneke alatt mozog ennek a filmnek a humorérzéke. Semmi olyan poén nem volt amire azt mondhatnám, hogy ez remek volt. Gyenge és unalmas az egész.

Berto49   2017. 11. 05.

Azon ritka filmek egyike, amelyek minden megnézés után jobban tetszenek. Nem rajongok a blőd vígjátékokért, elég kevés komédiát is őrzök a gyűjteményemben, de ezt érdemes elraktározni. Megosztó film, mert a zömmel altesti poénokkal és trágár szövegek... több»

Orosz István   2016. 05. 27.

Szintén egy jól sikerült amerikai vígjáték- Jó történettel hatalmas poénokkal. Amikor a pók csípés történt na annál kiégtem. Vagy a "vágod csotány" szófordulatot használó palin is nevetés rohamban törtem ki! :D

dailyfilmsan   2019. 01. 10.

Tetszett a film meg lehet nézni többször is. Ami nem tetszett azok a chasting eredménye. Nem tudom lehet én kategorizálom nagyon be egy sémába Jenifer Anistont de nem az az igazi stripper alkat. Így hitelesebb lett az anya szerep amit eljátszott, min... több»

ZeroHero   2019. 09. 25.

A ketezer tizes evek ujabb baromvigjateka, csak ugy van alcazva, mintha ez tobb lenne, mint ami. Holott egyaltalan nem az: pokcsipestol dagado here, meleg rendor, felreertett gusztustalan gruppenszex, borzaszto primitiv fordulatok es meglepetesek... ... több»

szaka123   2016. 01. 26.

Nagyon jó vígjáték, de erősen korhatáros. Jason Sudeikis remekül hozza a figurát, de Jennifer Aniston elviszi a show-t... :) A két fiatal színész is nagyon jó. Tele van rengeteg jó poénnal, vicces jelenettel. Érdemes megnézni, ha belebotlunk! :)

Szilonka   2018. 04. 10.

Szuper kis vígjáték. Mind a négy főszereplő külön karakter, jól kidolgozták a készítők és a legjobb színészeket találták meg a szerepre. A története egy őrült utazás.

Ms. Akárki   2019. 05. 12.

Nagyon jó vígjáték. Tegnap futottunk bele és szétnevettük magunkat rajta. Az alapötlet is nagyon abszurd, hogy felbérel egy családot hogy ne keltsen gyanút, hogy drogot csempészikXD A szereplőgárda is nagyon ottvan. Többszörnézős.

Norbert93   2019. 05. 28.

Az egyik, ha nem a legjobb Aniston főszereplésével készült vígjáték az egyszerű, de mégis fergetegesen vicces alapkonfliktussal, amely egy különc és vicces rögtönzött család összeverbuválásával indult hódító útjára. A tipikus amerikai vígjátékok topo... több»

puffancshercegnő   2016. 09. 10.

AZ egyik legjobb vígjáték az utóbbi években, külön ráadás, hogy Jannifer Aniston is benn van. Nagyon vicces, végig neveti a néző.A poénok nem elcsépeltek szerencsére, így végre újdonságot is tud mutatni ez a vígjáték. Mindenkinek remek szórakozást nyújt.

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Brutál jó film, nincsenek benne üres járatok. Több rétegnek szóló poénáradat van benne, mert a kicsit obszcéntól kezdve az egyszerű humorig mindenki megtalálja a stílusához illőt.

TomÁcs   2016. 05. 09.

Teljesen képtelen történet egy összeválogatott családról, de nagyon ütős lett. A poénok kiválóak és a történet is végig magas szinten forog. Tetszett nagyon!

Edii   2015. 04. 21.

Hatalmas vígjáték! Jól össze van rakva, végig lehet rajta nevetni, a történet se elcsépelt... Jennifer Aniston, mint általában mindig, itt is nagyon jól hozza a karakterét!

VvV   2016. 05. 23.

Remek vígjáték, itt mindent megmutatnak. :) Jó volt története és remekül válogatták össze a szereplőket.

Gábor390920   2022. 03. 07.

Jennifer Anniston egyik legjobb vígjátéka. Mikor az ő filmjeit néztem korábban, nem láttam a Jóbarátok című sorozatot, valahogy sosem vonzott be. De a filmjeit nagyon szerettem és ebben a filmben is remekül alakítja a karakterét köszönhetően a remekü... több»

Ildikó Bacskai   2020. 12. 05.

Millerék

Hát ezen sírva röhögtünk végig, százszor néztük újra, iszonyat jó sztori, nagyon hiteles színészek, kihagyhatatlan.

diumiu   2017. 12. 29.

Manapság ritka a jó vígjáték, ugyan ízlés kérdése hogy kinek mi a jó, de engem ez a film meggyőzött, az egyik kedvenc vígjátékom az utóbbi időből. A szereplők, a történet és a poénok is jók voltak, ajánlom mindenkinek.

Lonka   2016. 02. 20.

Utóbbi idők legjobb mozis vígjátéka, sokkal sablonosabbat, kiszámíthatóbbat vártam! Hatalmas poénok vannak benne. Kedvencem amikor megállítja őket a rendőr és Jason Sudeikis ráveszi Will Poltert az oboázásra.

Greeta   2016. 09. 29.

Már többször láttam és megúnhatatlan, nagyon ütősek a poénok és remek a története.

Timcsi   2016. 06. 20.

Remek szórakozást nyújt a film. Néhol picit közönséges, de a kedvesebb fajtából. Én nagyon jókat mulattam rajta.

petraszab   2019. 04. 14.

Mind a négy főszereplő karakterét jól felépítették, mindenkinek volt mondanivalója. A története kellően humoros és lendületes.

kevelin   2018. 08. 23.

Nagyon idióta, nagyon buta de nagyon vicces és szerethető film :D tele jó poénokkal, bár a főszereplő apuka nekem nem nagy kedvecem sőt. de a vígjáték fanoknak bátran ajánlom.

Gigi   2017. 01. 05.

Olyan ritkán lehet igazán szórakoztató vígjátékkal összeakadni, hogy "kénytelen" vagyok 5 csillagot adni rá. Kifejezetten jól szórakoztam rajta.

dittee   2015. 12. 27.

Nagyon jò kis vìgjáték. Jò kis kikapcsolòdást nyújt. Rengeteget lehet rajta röhögni, mivel nagyon jòk benne a poénok és a szereplőgárda is jól lett összeválogatva.