Másnaposok

The Hangover

2019.05.12 Ms. Akárki

Zseniális vígjáték. Imádom a mai napig. Sikerét mi sem bizonyítja jobban hogy azóta hányan megpróbálták leutánozni a vígjáték alapgondolatát, persze sokszor elég rosszul. Eszementül jó poénokkal van telepakolva és a színészek is nagyon jól hozták a formájukat.

2018.07.18 Norbert93

Új színt hozott a vígjátékok világába. Fergetegesen vicces és ötletes.

2022.03.28 harnas1207

Akkor épp ez kellett a népnek, már unták az Amerikai pitét, emelni kellett a szintet. Alapot adott millió hasonló filmnek. Nekem nem jött be, de az ilyen jellegű filmek közül soha egy sem ütötte meg a mércét.

2016.09.16 puffancshercegnő

Nagyon vicces volt, csak rá kell érezni a humorára ami valakinek vagy bejön, vagy nem. Egész jó kis történet, ami a végén meglepett. De ennél a filmsorozatnál tényleg az első rész a legjobb, utána már nagyon megy lefelé a lejtőn, mert nem tudnak őjat mutatni, de ezt azért érdemes megnézni, mert jó kis szórakozás

2017.11.01 Bazzzsi

Maga a film ötlete egy elég egyszerű ötleten alapul. Egy elfajult legénybúcsún. Sok jó ötlet volt benne, remek kivitezelésben, egy kis humorral megfűszerezve.

2018.08.10 TomÁcs

Sokat lehet rajta nevetni és a szereposztása is említésre méltó. Tetszett.

2018.10.29 VvV

Korszakalkotó film, amelynek az alapötletét sokat sokféle filmben próbálták már lemásolni. Humoros volt és meglepő.

2018.07.23 Norbi

Manapság lassan kötelező alapműnek számít. Kicsit túlgondolt alapötlet, de a cselekményvezetése abszolúte izgalmasra. Jó poénokban nincs hiány, csak ajánlani tudom.

2023.03.09 Informer2

A Másnaposok egy 2009-ben bemutatott amerikai vígjáték, amely három barát egy napját követi végig, akik Las Vegasban eltöltött szülinapi bulijukat követően próbálják felidézni, mi is történt velük az előző éjszaka során, mielőtt haza kellene utazniuk... Több

2017.12.29 diumiu

Ritkán látni jó vígjátékot. Úgy gondolom nehéz jót alkotni ebben a műfajban, de itt az alkotóknak ez sikerült. Ugyan néha volt 1-2 erőltetett poén, de összességében egy nagyon szórakoztató filmről van szó. Ezt a részt bármikor szívesen újra nézem.

2017.07.31 Lonka

Egynek elment, nem lett a kedvencem. A története eléggé erőltetett, a karakterek nagyon műviek. A szinkorn néhol katasztrófális.

2016.11.18 MKristijan

Kellően beteg film, amire már szükség volt. Régen láttam ilyen szintű vígjátékot, szívesen nézem meg akármikor :)

2015.06.08 Dodi

Nagyon jó humorú film. A történetet is jól kitalálták, tetszettek benne a fordulatok, a "rejtélyek" :). Az elejétől a végéig szórakoztató volt, teljesen ki tud közben kapcsolódni az ember!

2017.12.15 Greeta

Fergeteges vígjáték, mindenképpen a legjobb a műfajában. A francia utánzatok a nyomába se érnek. A poénok nagyon ütősek, csak dicsérni tudom. Imádom.