Másnaposok

The Hangover

2016.10.22 vivikejencikelara

Ritka jó film! Nagyon jól sikeredett az első 2 része. Hihetetlenűl tetszett minden jelenete! A kedvenc részem belőle .. nos nem tudok egyet sem megnevezni mivel mindegyik ultra jó, nagyon király film! Mindenki nézze meg!

2017.09.18 czigler.nora

Szerintem kategóriájában nem rossz film, azt nyújtja amit ígér a műfaj, se többet se kevesebbet. Szerintem egyszer-kétszer simán meg lehet nézni, de csak az első részt.

2018.11.09 iq.csabi

Brutálisan jó történet, zseniális vígjáték.

2016.10.24 jencike1985

Jól kitalált sztori jó karakterekkkel. Kultusz film lehetne belőle, csak sajnos mióta elkészítették ezt a filmet azóta másolják az alapsztorit. Sajnálatos hiszen szuper vicces filmről beszélünk.

2017.01.19 Olivér Rózsa

Egyik legjobb vígjáték. Szakadva nevettem rajta.

2019.02.05 Vágottszemű

Vannak benne vicces karakterek. Sokakkal történt már olyan, hogy egy jól sikerült este után nem volt tiszta, hogy mi történt. Az alapsztori jó volt, nekem tetszett.

2017.10.03 Gábor Rózsa

Ez a vígjáték a legnagyobb nálam. Előtte és azóta se láttam, ennyire erős vicces filmet. Mindenből van benne egy kicsi és a story se elhanyagolható a vígjátékokat azóta is ehhez az élményhez próbálom hasonlítani... de sajnos mindig elbuknak.

2015.01.27 Zsofi821

1-2 hülye poént leszámítva élvezetes vígjáték. Fordulatos, őrületes sztori.

2017.05.24 Sem Rorrey

Egyik, ha nem a kedvenc folytatásos filmem! Minden szereplő óriásit alakít, eredeti alapsztori, rengeteg nevetés. Kötelező darab, azt hiszem.

2016.04.30 gazsika1978

Egyszerűen zseniális ez a film, tele van jobbnál jobb viccekkel. Annyira jók a poénok, hogy megunhatatlanok. Kedvencem persze Alen. Hatalmas figura. Legjobb vígjáték.

2018.07.06 oneminute

Másnaposok a szuper vígjáték. Bemutatja, hogyan is jár az ember azon a bizonyos másnapon, ha előtte nem volt mértéktartó. Néha kicsit már túltolták a poénokat, de azért nézhető film.

2018.02.11 zsani

Az egyik kedvenc filmem. Hatalmas poénokkal teli film, amire a mai napig nem lehet ráunni. Zach Galifianakis alakítása verhetetlen. Mindenkinek meg kell nézni!

2016.05.21 Vadgazda

Nekem nagyon teszett! Kár hogy aztán többen felkapták az alapsztorit emiatt vesztett az értékéből a vegasi banzai. A szereplők nagyon jól alakítják a karakterüket, a sztori izgalmas és nagyon humoros. A fordulatok pedig igazi kedvenccé tették a szememben.

2015.02.03 Vitya

Nekem nem nyújtott nagy élményt. A poénok nem jöttek be, vagyis a poénok szerintem túl primitívek,ezért nem tetszett.