Másnaposok

The Hangover

2019.04.12 MidoD7

Talán csak a filmzenébe tudnék kivetnivalót találni, ha nagyon akarnék, de az nem volt számottevő. Nagyon rendben voltak a karakterek, a színészek tökéletesen hozták a formát, és a történet is elég erős volt a maga nemében.

2016.10.08 lolita13

Ez egy fergeteges vígjáték melynek a poénjait évekig lehet emlegetni és jót röhögni rajtuk :)

2019.01.26 Timcsi

Őrült amerikai vígjáték, remek alakítások, sok vicces jelenet.

2017.10.14 kevelin

Nem nagyon láttam eddig jó vígjátékot. Ez egy a sok közül ami értékelhető valamennyire. A történet jó, bár kicsit sablonos. Nekem a kicsi kínai nagyon nem kellett volna bele.

2018.08.01 felicity

Nagyon jó és vicces film.

2018.04.06 Queenakasha

Ez a film az abszurd történetével hatalmas. Nagyon jó ötlet volt, remekül sikerült, a szereplők is jól játszottak. Teljesen beleéltem magam és végig szórakoztam az egészen.

2018.10.05 Csillagpor

Nagyon jó vígjáték. Az összes másnaposos film kb ebből a filmből merít az utóbbi 5 évben legalábbXD Jól ülnek a poénok és a színészgárda is isteni. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti a helyzetkomikumokat és nem prűd úgymond az alpári humorra.

2016.07.26 VFTS

Az emberek többsége volt már másnapos, így tudja miről szól a film. Mégis egy remek sztorit hoztak ki belőle, ami igazi klasszikussá nőtte ki magát. Az emberek azóta is idéznek a film jobbnál jobb pillanataiból. Engem mindig fel tud dobni a film.

2020.07.21 ANdraS

Eredeti és ötletes crazy vígjáték

Kissé túlfűtött, de alapvetően jó vígjáték, tele crazy és tipikusan amerikai jelenetekkel. A filmet az eredeti ötlet (retrospektív nyomozás, mi is történt az előző éjszakán, amikor mindannyian totálisan széttörtük magunkat?) és az, hogy jó színészek játszanak benne, viszi el a hátán, így a dilis, erőltetett jelenetek is hihetőbbek. Akinek nincs gondja az amolyan “ízléstelen” vígjátékokkal, nem fog melléfogni vele.

2018.02.20 SzFa

Néhol picit erőltetettnek éreztem, de nem vészesen. Van akinek nagyon bejön, nekem nem igazán. Én személy szerint sokszor primitívnek találtam. Sok mondani valója nincs, elsősorban a kikapcsolódás a célja.

2019.01.04 szabomarc

Régen láttam, de nekem nagyon tetszett. Ne egy elgondolkodtató filmet várjon értelemszerűen senki, azonban annál szórakoztatóbb. Néhol kicsit gagyik a poénok, de ellazít a film, ajánlom egy fáradt nap után, vagy a haverokkal esetleg.

2016.09.04 stomachh

Fordulatos vígjáték, remekül megírt forgatókönyvvel, szuper karakterekkel.

2018.07.17 czerik

Egy nagyon vicces film pár barátról, akik a legénybúcsún rettenet szétcsapják magukat, és közben elveszítik a barátjukat, aki egyben a vőlegény is, ezért válik izgalmassá is. Ajánlom mindenkinek.

2020.04.24 acura steve

Nem fogott meg, túl erőltetett, nálam nagyon átlag! Talán mert sok filmet láttam