Másnaposok

The Hangover

2015.07.26 one1970

Amikor először készültem megnézni,nagy várakozással tekintettem elé,ha már olyan sokan mondták,hogy mennyire jó film. Egyáltalán nem tetszett.Gondoltam,hátha másodjára meglátom benne,mitől jön be sokaknak ennyire.Kár volt. Számomra egyszerűen ez egy ... Több

2016.08.13 tvmérnök

Kimondottan jó és szórakoztató film. Kreatív és jól kivitelezett. Jók a színészek is. Humoros , akciódus és jó a karakterek jelleme is. Bár Doug személye nem sokat szerepel egyik részben sem . Nekem Allen és Phil a kedvencem .

2015.10.02 AE1205SB

Szerintem kicsit túl van ez a film értékelve, bár nem volt rossz, de azért nem tartozik a legjobb vígjáték kategóriába se. A történet átlagos, a humora pedig néha már erőltetett.

2015.07.11 moony5972

Csodálatos alkotás persze ez csak az én véleményem azonban én azt kaptam, amit elvártam tőle. Egy igazán összetett és rendben lévő történetet kellően kiváló színészekkel. Egy szóval: szerettem.

2016.06.14 adamkatka

Nagyon ütős vígjáték, nagy poénokkal, vicces karakterekkel, számomra megunhatatlan. Ez az eredeti rész a legélvezetesebb, de mindegyik tetszett. Érdemes többször is megnézni.

2015.06.11 Tomi

Pozitív csalódás volt számomra a film de ennek ellenére nem volt túl jó sajnos. Nagyon próbálkozott és voltak ütősebb poénok a filmben de ez is csak egy a sok közül. A helyszínen meg se lepődöm :D

2016.11.29 Ercsi

Teljesen érthető módon imádja a legtöbb emner a Másnaposokat, hiszen annyira képtelen az egész történet, hogy már-már valóságosnak fest. Na és miért is ne történhetne meg ugyanez a valóságban?

2016.02.04 ellcrys89

Ez a film nagyon tutira sikeredett. Talán az egyik legjobb, amit mostanság láttam. Ez lehetséges, hogy kissé túlzás, de ettől függetlenül is nekem ez a véleményem. Ajánlom mindenkinek.

2017.08.27 T.Andras

A Másnaposok filmszériát egyszerűen nem lehet nem szeretni. Viszont az egyszer biztos, hogy a legelső rész messze jobb, mint az összes többi. Nagyon eredeti és jó poénok vannak benne. Imádom.

2015.06.15 smith

Minden benne van ebben a filmben, amit egy vígjátéktól várok. Egyszerűen telitalálat. Nagyon sajnálom, hogy nem készül évente legalább 3-4 ilyen színvonalú alkotás a vígjáték kategóriában. A karaktereket jól megalkották, a színészi játékok megfelel... Több

2017.12.17 edessszilvia

A 2009-es év legjobb vígjátéka, tele van ütős poénnal, jó karakterekkel, beszólásokkal és vicces jelenetekkel. A zárása is nagyot ütött, frappánsan megoldották.

2017.07.08 miklosvaridori

Ez az egyik vígjáték, amit nem tudok megunni, annyira jók a karakterek és annyira ütősek a poénok...nagyon vicces, humoros, fergeteges. Jó a sztori, klassz a befejezés.

2015.06.30 Prücsök

Ez a film hihetetlen, poén poén hátán! Nagyon jól sikerült, a története nem nagy újdonság, de mégis nagyon jó lett, végig szórakoztatja a nézőket. A színészek kiválóak, Bradley Cooper itt is megmutatja tehetségét.

2015.02.25 kovi23

A filmtörténelem egyik legnagyobb alkotása. Egyik kedvenc filmem, mert tele van jó poénokkal, pl. amikor a rendőrségen voltak, és Alant kiszúrta magának a kisfiú, majd a sokkolós sztori. Kedvencem Alan. Összegezve egy igen szórakoztató, erős vígjáték, igazán ütős karakterekkel.