Másnaposok 2. (2011)

The Hangover Part II

Másnaposok 2.

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

A sorozat leggyengébb része, még az átlag vígjátékok közé sem sorolnám, de még így is az egyik legjobb mutatójú trilógia, mert a másik két rész remek.

indingo   2017. 10. 04.

Az első rész sikerét meg kellett lovagolni és nem lett ez olyan rossz. A történetben szokásos agyatlanságok, viszonylag ízléses jeletek. A majmocska nagyon cuki volt.

Deku   2017. 12. 23.

Nagyon nagy kedvencem lett így bátran mondhatom, hogy simán többször nézős. Évente legalább egyszer. Oltári film lett. Az én véleményem az hogy könnyen szerethető aranyos kis film lett ez remek történettel és vállalható számú apróbb hibákkal.

szaka123   2016. 01. 25.

Vannak benne jó poénok, a színészek is maradtak, de nem lett olyan jó, mint az első. Talán már nem hat az újdonság erejével. A sztori kb ugyanaz, de hát ezért is másnaposok! :) Örülök, hogy Mr. Chow is feltűnik, ismét! :)

GedyPapa   2017. 03. 06.

Nagyon erőltetett lett és a poénok se ülnek annyira, de azért még nagyítóval találhatunk benne párat, amin kacaghatunk. Az alapötlet ugyanaz "csak" a kivitelezés pocsékabb..Sokkal pocsékabb..

2011-ben a 8. legtöbb bevételt hozó film volt.

Stu-nak ugyanolyan tetoválás látható az arcán, mint amilyen Mike Tysonnak is van.

A film előkészületi munkálatai már az első rész, a Másnaposok (2009) bemutatása előtt két hónappal megkezdődtek.