Kövess minket: Játssz egy Kodak Extráért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Megjött apuci 2

(Daddy's Home 2)

MMcFly2015  2017. 12. 13.

Tipikus folytatás film, ami az első rész sikereit túl akarja szárnyalni, így még több sztár, még több kaland és még zsúfoltabb karácsonyi viszály került a középpontba. Éppen ezért néhol sikerült átlépni a határt, néhol pedig elsütötték ugyan azt amit már az első részben is, de szerencsére a poénok olyan mennyiségben durrognak el, hogy a játékidő elteltével el tudja feledtetni a baklövéseket. Én oltári jókat röhögtem rajta, esküszöm felért egy energia bombával. :) Kellett a filmnek Mel Gibson. Az ő nevetése, és minden tekintete mosolyt csal az ember arcára, hatalmasat alakít a lazaságával. A színészekbe nem lehet belekötni, csak valamelyik eltörpül, mert kevés teret kapott a nagyobb nevek miatt. Tökéletes CSALÁDI vígjáték, hatalmas poénbomba, ráadásul karácsonyi hangulattal. Hiányzott hasonló, mint egy falat kenyér :)

cvölf  2017. 12. 09.

Annyira tipikusan középszerű vígjáték, hogy gyakorlatilag még utálni sem lehet, de igazán szeretni sem. Vannak értékelhető pillanatai, és azért Mel Gibson karaktere is hozzátesz a filmhez, de nagyon feledhető lett a második felvonás. Az elsőre három csillagot adnék, és ez sem érdemel többet.

Imlah  2017. 12. 05.

Általában a több részes filmeknél az első szokott a legjobb lenni, de ez esetben nem! Az első rész nem igazán tetszett. Ez a második sokkal poénosabb, színvonalasabb és színészi alakítást tekintve is profibb!

Hetedik  2017. 12. 05.

Középkategóriás családi mozi, sokszor erőltetett poénokkal. Néha azért felnevettem, de sokkal többet vártam tőle.Viszont az egészen dob egy csillagot és ami miatt megnéztem ezt a részt az a két legenda: Gibson és Lithgow párosa. Ismét bizonyítják, miért toronyoszlopos A kategóriás színészek még mindig, főleg Lithgow teljesítménye zseniális annak fényében, ő nem az ilyen lágyszívű apuci szerepekről volt annó híres....de Gibson is csont nélkül hozza a vagány apuka karakterét, a legjobb poén amikor benyögi a 20 000-es fára: "-Persze hogy szép, 3500 dollár métere!" A trailerek lelőtték az összes jobb poént, sokszor viszont eléggé ellaposodik a film és tele van klisékkel. De amire készült, azért hozza. Egyszer megéri megnézni.

Bady  2017. 12. 10.

Nem kellenek nagy elvárások ehhez a filmhez, és akkor a maga módján szórakoztató tud lenni. A poénok nagyjából rendben vannak, de a vége felé kissé az érdektelenségbe süpped a mozi. Egyszer nézhető laza vígjáték, semmi több.

Owen Vaccaro
John Cena
John Cena
Popcorn Project - Megjött apuci 2
Összességében egy szórakoztató és hamisítatlan karácsonyi mókában lesz része, annak aki jegyet vált a Megjött apuci 2.-re, de jóval alul marad a film a szintén idei Rossz anyák 2.-vel szemben. A csajok, hiába a gyengébbik nem képviselői, egy jóval tökösebb karácsonyt hoztak össze, mint a négy pasi együtt véve. 7/10
Filmsomnia.hu: Megjött apuci! 2.
A Megjött apuci 2-ről elmondható, hogy nincsen türelme a finomabb poénok felépítéséhez, hanem úgy erőlködik az egymásra pakolt és viccesnek szánt jelenetekkel megnevettetni a nézőt, hogy az erősen izzadságszagú lesz és a színészek arra kényszerülnek, hogy feljavítsanak egy unalmas forgatókönyvet. 40/100
VOX.hu - Megjött Apuci 2
Egyáltalán nem rossz, vagy gyomorforgató, csak szomorúan érdektelen. És legalább húsz perccel hosszabb a kelleténél. 55/100

A 2015-ös Megjött apuci folytatása.

Mel Gibson alakítja Mark Wahlberg apját. Gibson a valóságban mindössze 15 évvel idősebb kollégájánál.

A Megjött apuci 2 forgatása 2017. március 20-án kezdődött meg. A stáb dolgozott a Massachusetts állambeli Concordban.