Megjött apuci 2

Owen Vaccaro
John Cena
John Cena
Will Ferrell

Brad (Will Ferrell) és Dusty (Mark Wahlberg) elérték a lehetetlent: barátok és apatársak lettek. Minden simán megy, amíg Dusty régi motoros, macsó faterja, Kurt (Mel Gibson) és Brad ultraérzékeny és érzelmes apja, Don (John Lithgow) meg nem érkeznek a karácsonyi ünnepekre. Kurtnak feltett szándéka,… Több

Forgatókönyvíró: Brian Burns
Premier (HU): 2017.12.07.

Megjött Apuci  (2015)

2022.12.27 EP

Nagyon jó és szórakoztató lett a 2. rész is. A két papa, Don és Kurt is remek volt, nem rontották a film színvonalát. A vége eléggé hatásvadász lett, de ezenkívül tetszett az alkotás.

2018.05.12 mamiéstöti2

Nekem nagyon tetszett ez a film, mert a készítők úgy gondolom, arra helyezték a hangsúlyt, hogy ne egy egysíkú és stílusú vígjátékot hozzanak össze, hanem minden néző találjon benne magának szerethetőt. Mivel én a káromkodós és az élethelyzettel elle... Több

2020.09.30 indingo

Pár humoros jelenetet kicsit túlerőltetett, de egynek elment. A történet kicsit hasonló az elsőhöz. Az élő betlehem jó poén volt.

2018.02.15 Deku

Nagyon gyors, pörgős és számomra eseménydús volt a film ami meg is hozta a várt sikert, élveztem. Nem is tudom, hogy miért vonakodtam az elején tőle pedig értelmes történetszálat kapott és nem is húzták nyúzták el a végtelenségig.

2022.01.30 Klauka89

Ha az első részt közepesre értekeltem, akkor ide már csak elégségesre futja. A tipikus szülői kártya kijátszása, és mivel a mutterek nem voltak itt, az lesz a harmadik rész, ide a rozsdás bökőt. Találtak Will Ferrellhez méltán illő, vállalhatatlan ap... Több

A film összbevétele 180 613 180 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 236 485 472 forintot termelt. A hazai mozik összesen 31 362 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film legfontosabb kelléke a 8 méteres karácsonyfa volt, amelyet fémből öntöttek ki a készítők, s erre rakták rá a kérget és a tűleveleket. Három hétig dolgoztak rajta a kellékesek, a felállításához pedig egy tucatnyi emberre volt szükség.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A 2015-ös Megjött apuci folytatása. Szerző: hp

Mel Gibson alakítja Mark Wahlberg apját. Gibson a valóságban mindössze 15 évvel idősebb kollégájánál. Szerző: hp

A Megjött apuci 2 forgatása 2017. március 20-án kezdődött meg. A stáb dolgozott a Massachusetts állambeli Concordban. Szerző: hp

(2017. 12. 04.)
Összességében egy szórakoztató és hamisítatlan karácsonyi mókában lesz része, annak aki jegyet vált a Megjött apuci 2.-re, de jóval alul marad a film a szintén idei Rossz anyák 2.-vel szemben. A csajok, hiába a gyengébbik nem képviselői, egy jóval tökösebb karácsonyt hoztak össze, mint a négy pasi együtt véve. 7/10 Több

(2017. 12. 05.)
Megjött apuci! 2.
A Megjött apuci 2-ről elmondható, hogy nincsen türelme a finomabb poénok felépítéséhez, hanem úgy erőlködik az egymásra pakolt és viccesnek szánt jelenetekkel megnevettetni a nézőt, hogy az erősen izzadságszagú lesz és a színészek arra kényszerülnek, hogy feljavítsanak egy unalmas forgatókönyvet. 40/100 Több

Értékelés: 5.5/10
(2017. 12. 07.)
Megjött Apuci 2
Egyáltalán nem rossz, vagy gyomorforgató, csak szomorúan érdektelen. És legalább húsz perccel hosszabb a kelleténél. 55/100 Több

(2017. 12. 11.)
Megjött apuci 2. részéről nem kell és nem is szabad sokat elvárni, de nagyon kellemes kikapcsolódás lehet az év végi hajrában; ha pedig a színészek éneklése még több embert sarkall majd tapsolásra a mozikban, már megérte elkészíteni a folytatást.

8/10 Több