Nagyfiúk 2 (2013)

Grown Ups 2

Félix   2020. 11. 16.

Mindkét rész király

Nem találok szavakat. Hát ez tiszta poéngyár. Sírva lehet rajta nevetni. Adam Sandler és a többiek királyul nyomják együtt. Mikor a kerékben gurultak, meg a fura rendőrök, lenyűgöző. Sokkal jobban tetszett , mint az előző. Nem mintha azt nem értékelném, de ez mintha egy fokkal jobb lenne. Ennyire értékelem a Nagyfiúkat (2010): 99,7%. Ennyire értékelem a Nagyfiúkat (2013): 100%. Minden tetszett. Arról a hegyről, mikor ugráltak le, az is tökéletesre sikeredett. És ez a duma: "A bulinak még messze nincs vége!". Ha jól emlékszem, annyira nem beszéltek benne csúnyán. Ajánlom.

indingo   2017. 07. 16.

Az első rész azért jobban tetszett, ez igazából semmiről se szólt és annyira humorosnak sem találtam. Jó volt Milo Ventimigliát látni a filmben.

Deku   2017. 12. 10.

Ebbe a filmbe elkelt volna egy kis figyelemfelkeltő motívum ami nagyon hiányoltam. Igazán sajnálatos érte mivel nagy hévvel vágtam bele a megnézésébe. Azért akadtak jó poénok.

Orosz István   2016. 05. 28.

Nekem sokkal jobban tetszett mint az első rész, itt aztán vannak elég érdekes karakterek beszólások. Egyik kedvencem: mivaaaan. A végén a verekedéses jelenet is nagyon vicces igazi Adam Sandler film, na persze ez nem csak az ő érdeme de akkor is.

7ETEDIK   2019. 05. 31.

Dennis Dugan valaha olyan filmeket csinált, mint mondjuk a Beverly Hills-i nindzsa...nem tudom mi történt a palival, de mindent megtett azért, hogy szép lassan kinyírja saját karrierjét, ez a förtelem pedig az utolsó szög volt a koporsójába. Pedig va... több»

Norbi   2018. 07. 24.

A film hozta nekem a folytatást, és nem lettek kevesebbek/rosszabbak a humoros jelenetek. Adam Sandler hozta a maga jól megszokott formáját, igazán jó folytatás.

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Majdnem nézhetetlen lett sajnos. Pedig az első rész kellemes meglepetés volt. A színészgárda kitett magáért de normális történet és cselekmény nélkül ez kevés sajnos. Adam Sandler legalább adta a formáját.

Ez volt Adam Sandler első folytatásfilmje.

(ps)

Rob Schneider nem tudott szerepet vállalni a filmben, mert más filmen dolgozott.

(ps)

A két kiwi srác, Tim Batt és egy éven keresztül minden héten megnézték a filmet, és mindig kritikát is írtak róla. Később azt nyilatkozták, hogy ez volt életük legrosszabb döntése.

(ps)

A Feder házat az Apa ég! (2012) című film forgatásán is felhasználták.

(ps)

A partin a 80-as évek sztárjainak öltöztek a bulizók. A jelmezek többek között Hulk Hogant, Tina Turnert, Bruce Springsteent idézik.

(ps)

Adam Sandler szerette volna, ha Brad Pitt alakítja az iskolai tanárt a filmben.