Nagyfiúk 2

Nagyfiúk 2

Grown Ups 2
Helgus

Három évvel ezelőtt élete egyik legemlékezetesebb nyarát élte ált Lenny (Adam Sandler), aki ez miatt úgy dönt, hogy visszaköltözik családjához. Szülővárosában felveszi a kapcsolatot gyermekkori cimboráival, akik mostanra már szülők lettek. Lennynek rá kell jönnie, hogy az őrület elől nem… Több

Forgatókönyvíró: Adam Sandler, Fred Wolf
Premier (HU): 2013.07.18.

Nagyfiúk  (2010)

2023.12.17 Gamehun638

Színvonal maradt, de az ötlet kifullad. Az első rész se volt egy hatalmas mozifilm, viszont tudott szórakoztatni. Vannak jó részei, de összességében átlag vígjáték, ahol Sandler és a haverjai baromkodnak.

2021.09.30 Laca//Ho/rr/oR//

Láttam már jobbat, de sokkal rosszabbat is a generációnk humorzsákjaitól

Az első részben a története jobb volt, mert szerintem ebben a részben igazából semmilyen alaptörténetről nem beszélhetünk, a cselekményben csak a baromkodás megy. Viszont a második részben jobb és viccesebb jelenetekkel tűzdelték a nézőket. Általában ezekben a fajta vígjátékokban, amik nem sok eredeti, kidolgozott cselekménnyel lettek megáldva, pusztán a szórakozás van a főszerepben, vagy tetszik, vagy komor arccal áll fel a néző. Én bevallom, jókat nevettem rajta, és ki is tudtam kapcsolni. Jó, színes, egyéni karakterek, és a mellékszereplők is nagyon jól illetek most is bele. Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock és David Spade öreg motorosok már ebben a szakmában, de még mindig mosolyt csalnak a néző arcára. Sosem volt egyszerű egy jól összetett vígjátékot elkészíteni, és minden színésznek megvan a maga jó és rossz filmje, de itt szerintem jó csapatot alkottak, és egy jó kis családi vígjátékot kaphattunk tőlük.

2017.07.16 indingo

Az első rész azért jobban tetszett, ez igazából semmiről se szólt és annyira humorosnak sem találtam. Jó volt Milo Ventimigliát látni a filmben.

2023.01.03 JRD

Semmi extra, semmi plusz, csak hülyéskedés minden mennyiségben. Egy agypukkasztó nap után pont ilyet írt fel nekem a doki. Így aztán jól szórakozom a sok marhaságon. Még akkor is, hogy a második rész közel sem lett olyan, mit az első. De azért nem cs... Több

2017.12.10 Deku

Ebbe a filmbe elkelt volna egy kis figyelemfelkeltő motívum ami nagyon hiányoltam. Igazán sajnálatos érte mivel nagy hévvel vágtam bele a megnézésébe. Azért akadtak jó poénok.

Ez volt Adam Sandler első folytatásfilmje.Szerző: ps

Rob Schneider nem tudott szerepet vállalni a filmben, mert más filmen dolgozott.Szerző: ps

A két kiwi srác, Tim Batt és egy éven keresztül minden héten megnézték a filmet, és mindig kritikát is írtak róla. Később azt nyilatkozták, hogy ez volt életük legrosszabb döntése.Szerző: ps

A Feder házat az Apa ég! (2012) című film forgatásán is felhasználták.Szerző: ps