Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Nagyfiúk 2

Norbert93   2020. 03. 27.

Ez a film kb. semmiről sem szól, se füle-se farka az egésznek. Nagyjából a teljes játékideje arra megy el, hogy dobálja az idétlen és alpári poénokat, amivel annyi a baj, hogy alapjában véve nem viccesek vagy már régen nem viccesek, mert hallottuk/láttuk őket ezerszer.

indingo   2017. 07. 16.

Az első rész azért jobban tetszett, ez igazából semmiről se szólt és annyira humorosnak sem találtam. Jó volt Milo Ventimigliát látni a filmben.

Deku   2017. 12. 10.

Ebbe a filmbe elkelt volna egy kis figyelemfelkeltő motívum ami nagyon hiányoltam. Igazán sajnálatos érte mivel nagy hévvel vágtam bele a megnézésébe. Azért akadtak jó poénok.

Orosz István   2016. 05. 28.

Nekem sokkal jobban tetszett mint az első rész, itt aztán vannak elég érdekes karakterek beszólások. Egyik kedvencem: mivaaaan. A végén a verekedéses jelenet is nagyon vicces igazi Adam Sandler film, na persze ez nem csak az ő érdeme de akkor is.

HETEDIK   2019. 05. 31.

Dennis Dugan valaha olyan filmeket csinált, mint mondjuk a Beverly Hills-i nindzsa...nem tudom mi történt a palival, de mindent megtett azért, hogy szép lassan kinyírja saját karrierjét, ez a förtelem pedig az utolsó szög volt a koporsójába. Pedig valamivel jobb is mint a még ennél is trágyább első rész, néha lehet rajt nevetni, de az ilyen fingó-böfögő hányó szaró hugyozó poénok kiverik a biztosítékot. Érdemes azt is megnézni, egykori nagy nevek hova süllyedtek, mint mondjuk Buscemi, Spade, vagy sorolhatnám. Sandler pedig jól elvan a saját mocskában, pedig ha akarna, sokkal nívósabb filmekben is szerepelhetne. De sajnos nem akar...

Ez volt Adam Sandler első folytatásfilmje.

(ps)

Rob Schneider nem tudott szerepet vállalni a filmben, mert más filmen dolgozott.

(ps)

A két kiwi srác, Tim Batt és egy éven keresztül minden héten megnézték a filmet, és mindig kritikát is írtak róla. Később azt nyilatkozták, hogy ez volt életük legrosszabb döntése.