Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Rossz anyák karácsonya (2017)

A Bad Moms Christmas

Cheryl Hines
Peter Gallagher
Kathryn Hahn

Oliver.guy_   2020. 12. 01.

Az első rész után számomra csalódás volt. Egészen más hangvételű az egész film, viszont a felnőtt tartalom, a reális háttérsztorival rendelkező szereplők és a mondanivaló itt is megvan. Egynek nem rossz, de igazából csak alig összehasonlítható az első résszel.

ArpiHajdu és Réci   2017. 11. 20.

Valóban erről szól a karácsony?

A film első része olyan átlagosnak mondható vígjáték volt, aminek legalább azt sikerült elérnie, hogy nem rohantam ki nyomban a világból tőle. Azon azonban meglepődtem, hogy folytatást kap a történet, azon meg még jobban elgondolkoztam, hogy mit tudh... teljes kritika»

Deku   2017. 11. 19.

Meglepően tetszetős volt a film. Egyértelműen nem lett kiemelkedő alkotás de egynek mindenképpen megtette. Kissé érződött, hogy erőltetett mégis volt olyan poén benne ami elég jól tudott működni és ez adott egy egész pofás kis hangulatot. A karácsony... több»

HercegPeter   2018. 10. 31.

A nők maradjanak már nőiesek. Sosem fogom megérteni, hogy miért kell folyamatosan a káromkodást erőltetni. Még a férfiaknak sem áll jól a folyamatos ilyen beszéd, de egy nőnél szabályosan gusztustalan. Mi ez a 10-szer elismételt "cseszed a rezet" szö... több»

Thibo84   2019. 04. 11.

Az első rész történetén úgy csavarnak a készítők, hogy az előző rész anyáinak szüleit hozza be a történetbe, ami káoszhoz vezet. Mélyenszántó gondolatokat akar sugározni a folytatás, de nem igazán jött át a dolog, mert a sok szál között, ami szorosan... több»

TomÁcs   2020. 09. 03.

Még az első részhez képest is gyenge, pedig az sem volt valami erős eresztés. A karakterek unalmasak és a történet lapos, pedig kedvelem a karácsonyi sztorikat.

Szilonka   2020. 02. 16.

Nekem az első rész se tetszett. Erőltetett humor, gyenge színészi teljesítmény és a történet is gyenge.

A film összbevétele 72 110 659 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 363 523 953 forintot termelt. A hazai mozik összesen 269 983 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film két rendezője, Jon Lucas és Scott Moore állandó alkotótársak, ugyanis dolgoztak már együtt a Másnaposok, a Testcsere, valamint a Rossz anyák első részén is.

Kathryn Hahn írt egy személyes levelet Susan Sarandonnak, amiben felkérte, hogy ő alakítsa a filmben az édesanyját.

Cheryl Hines csupán 15 évvel idősebb, mint a filmbéli lányát alakító Kristen Bell.

A Rossz anyák karácsonya Kristen Bell és Cheryl Hines második közös filmje. Az első a 2009-es a Rabulejtő szerelem volt.

Bár Mila Kunis neve már több, mint 60 film stáblistáján feltűnt, mégis ez az első folytatása.

Közepes film jó színészekkel, de kevés lélekkel előadva. Szaloncukorral elmegy. több»

A Rossz anyák karácsonya összeségében egy klasszik egyszer nézős popcorn mozi lett, amire mindenképp társaságban érdemes időt szánni, mert ha máson nem is, majd legalább azon tudsz jókat derülni, hogy a többiek hogyan tudnak ilyeneken nevetni. több»

Aki a rossz anyák első, lassítva vonulós-vedelős kalandját élvezte, most sem fog csalódni. több»