Rossz anyák

Crystaldeer   2020. 09. 24.

Négy évembe telt, hogy megnézzem ezt a filmet, mert kezdettől fogva úgy éreztem, hogy ez egy tipikus amcsi film, aztán egy ismerősöm ajánlotta, és hát volt egy kis "felesleges időm" így megnéztem. Hát sajnos igazam lett. A címadást se értem, mert a f... több»

indingo   2017. 10. 05.

Rossz anyák=rossz film. Valamennyi szereplő annyira idegesítő volt, hogy az elmondhatatlan. Az a trampli nő meg a mamlasz fiával. Nagyon nem vicces a film.

ArpiHajdu és Réci   2016. 12. 17.

"Mi mind rossz anyák vagyunk." Bizony, bizony, anyának lenni nem könnyű, így előfordulhat, hogy ők is szeretnének kikapcsolódni. És mit csinál egy anyuka, amikor elege van? Hát Mila Kunis bemutatja, és mint mindennek, itt is két oldala van az érmének... több»

Deku   2017. 11. 20.

Voltak kétségeim és azért lássuk be volt 1-2 apróság ami lehetett volna sokkal jobb is de tetszett. Már eleve a történet sem az én világom, mégis belevágtam és nem bírtam abba hagyni a nézését.

Thibo84   2019. 04. 11.

Vannak benne jó beszólások, azonban a történet nem igazán tud a közepesnél jobbat nyújtani. Viszont számomra az jött le belőle, hogy a gyerek nyugodtan tehet akármit (beszólhat a szülőnek) büntetlenül, úgy is megkap bármit. Az érem másik oldala meg a... több»

Lamboh   2017. 10. 12.

Úgy vagyok ezzel a filmmel, hogy bár nem a legjobb, amit kategóriájában láttam, és értékelni is csak közepesre tudom, de mindenképp ajánlom. Néha jó egy-egy ilyen kis könnyed kikapcsolódás délutánra.

Szilonka   2020. 02. 16.

Csodálkozom rajta, hogy volt igény egy második filmre. Számomra egy végtelenül unalmas és helyenként közönséges film volt.

David Walton
Megan Ferguson
Oona Laurence
Lyle Brocato
Jon Lucas
Scott Moore
Scott Moore

A film összbevétele 183 936 074 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 334 800 528 forintot termelt. A hazai mozik összesen 251 949 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A több millió feliratkozóval rendelekző YouTube sztár, Lilly Singh feltűnik egy cameo szerepben.

(puffancshercegnő)

Kristen Bell és Annie Mumolo második közös filmje 2016-ban. Az előző A főnök volt.

(puffancshercegnő)

Nancy Priddy Christina Applegate valódi édesanyja.

(puffancshercegnő)

Jay Hernandez együtt játszik Jada Pinkett Smith-szel ebben a filmben, míg a színésznő férjével az Suicide Squad- Öngyilkos Osztag című filmben szerepel együtt.

(puffancshercegnő)

Kesha-t látták a forgatáson Mila Kunissal közös jelenetben, de végül nem került be a filmbe, nem tudni miért.

(puffancshercegnő)

Eredetileg Leslie Mann lett volna a főszereplő és Judd Apatow a producer.

(puffancshercegnő)

A hat főszereplő mind anyák a valódi életben is.

(puffancshercegnő)

Mila Kunis második gyermekével volt várandós a forgatások alatt.

(puffancshercegnő)

Mila Kunis a valódi jegygyűrűjét viselte a forgatásokon is.

(puffancshercegnő)

A filmet New Orleans-ben forgatták, de a cselekmény Chicagoban játszódik.

(ps)

Az alkotók látnivalóan az emberi élet alapszituációit igyekeztek górcső alá venni. Két és fél perc után már meg is van a nosztalgikus alaphang. Olyan másnapos vagyok, hogy meg fogok halni, mondja egy jelentéktelen mellékszereplő. több»

Anya csak egy van, épp ezért neki is lehet elege. Szolidan illetlen gőzkieresztés, bűbájosan felszabadult főszereplőkkel. 65/100 több»

Summa summarum, nem született egy új viszonyítási alap vagy ilyesmi, de egy egész működőképes komédiát tekinthet meg az, aki jegyet vált erre a mozira. Egyszeri felhőtlen kikapcsolódásnak remek a film, és fontos erénye, hogy nem csak a tizen- és huszonévesek számára bír értékelhető momentumokkal.
7,5/10 több»