Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Lyle Brocato
Jon Lucas
Scott Moore
Scott Moore

Oliver.guy_   2020. 12. 01.

Először úgy gondoltam, megint egy tipikus béna vígjáték, de pozitívan csalódtam. Mindenképpen felnőtteknek szóló filmről van szó, sok mondanivalója van, reális háttérsztorival rendelkeznek a szereplők, és érthető, amikor már teljesen kiadnak. Szerint... több»

indingo   2017. 10. 05.

Rossz anyák=rossz film. Valamennyi szereplő annyira idegesítő volt, hogy az elmondhatatlan. Az a trampli nő meg a mamlasz fiával. Nagyon nem vicces a film.

ArpiHajdu és Réci   2016. 12. 17.

"Mi mind rossz anyák vagyunk." Bizony, bizony, anyának lenni nem könnyű, így előfordulhat, hogy ők is szeretnének kikapcsolódni. És mit csinál egy anyuka, amikor elege van? Hát Mila Kunis bemutatja, és mint mindennek, itt is két oldala van az érmének... több»

Deku   2017. 11. 20.

Voltak kétségeim és azért lássuk be volt 1-2 apróság ami lehetett volna sokkal jobb is de tetszett. Már eleve a történet sem az én világom, mégis belevágtam és nem bírtam abba hagyni a nézését.

Thibo84   2019. 04. 11.

Vannak benne jó beszólások, azonban a történet nem igazán tud a közepesnél jobbat nyújtani. Viszont számomra az jött le belőle, hogy a gyerek nyugodtan tehet akármit (beszólhat a szülőnek) büntetlenül, úgy is megkap bármit. Az érem másik oldala meg a... több»

Crystaldeer   2020. 09. 24.

Négy évembe telt, hogy megnézzem ezt a filmet, mert kezdettől fogva úgy éreztem, hogy ez egy tipikus amcsi film, aztán egy ismerősöm ajánlotta, és hát volt egy kis "felesleges időm" így megnéztem. Hát sajnos igazam lett. A címadást se értem, mert a f... több»

Lamboh   2017. 10. 12.

Úgy vagyok ezzel a filmmel, hogy bár nem a legjobb, amit kategóriájában láttam, és értékelni is csak közepesre tudom, de mindenképp ajánlom. Néha jó egy-egy ilyen kis könnyed kikapcsolódás délutánra.

A film összbevétele 183 936 074 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 334 800 528 forintot termelt. A hazai mozik összesen 251 949 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A több millió feliratkozóval rendelkező YouTube sztár, Lilly Singh feltűnik egy cameo szerepben.

(puffancshercegnő)

Kristen Bell és Annie Mumolo második közös filmje 2016-ban. Az előző A főnök volt.

(puffancshercegnő)

Nancy Priddy Christina Applegate valódi édesanyja.

(puffancshercegnő)

Jay Hernandez együtt játszik Jada Pinkett Smith-szel ebben a filmben, míg a színésznő férjével az Suicide Squad - Öngyilkos Osztag című filmben szerepel együtt.

(puffancshercegnő)

Keshat látták a forgatáson Mila Kunissal egy közös jelenetben, de végül nem került be a filmbe, nem tudni, miért.

(puffancshercegnő)

Az alkotók látnivalóan az emberi élet alapszituációit igyekeztek górcső alá venni. Két és fél perc után már meg is van a nosztalgikus alaphang. Olyan másnapos vagyok, hogy meg fogok halni, mondja egy jelentéktelen mellékszereplő. több»

Anya csak egy van, épp ezért neki is lehet elege. Szolidan illetlen gőzkieresztés, bűbájosan felszabadult főszereplőkkel. több»