Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Szűzőrség (2018)

Blockers

jfruzsi97   2020. 10. 14.

Érdekes, volt benne, egy-két tanulságos dolog. Poénokban sem volt hiányérzetem, végig nevettem. Kellemes kis vígjáték.

ArpiHajdu és Réci   2018. 09. 02.

Szűzőrség: egy üdítő vígjáték

Úgy emlékszem, üdítő kritikákat olvastam a filmről, s be kell valljam annyira szomjazom már egy igazán jó vígjátékra, de ezt a mostani filmes felhozatalban nem nagyon lelem meg. Gondoltam hátha, talán majd ez a film, amit ráadásul az Amerikai pite ut... teljes kritika»

bogyóka94   2018. 06. 22.

Már nagyon rég szerettem volna a filmet megnézni, mert a barátaim közül többen is látták, és nagyon tetszett nekik. Azonban ha egy mondatban kellene a filmet elmesélnem, azt mondanám, egy tipikus amerikai vígjáték, alhasi humorral, itt-ott erőltetet... több»

alexxx   2018. 05. 04.

Őszintén szólva nem vártam túl sokat, de nagyon kellemesen meglepődtem. Műfajában szerintem eddig az idei év legjobbja. A humora a helyén van, de azért akad némi mondanivaló is, így bőven többet kaptam, mint amire számítottam. Erős négyes.

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Egynek elment de nem hiszem, hogy újranézném. Egyedül a leszbikus kiscsaj és az apjával való beszélgetés volt tanulságos és érzelmes. A többi része mind sémás és erőltett poén, ami szinte már fájt. A színészgárda viszont kitett magáért.

BoBamburg   2018. 08. 14.

Rossz. Úgy ahogy van. Van benne pár poén (de tényleg kb. 2-3) ami vicces, de az összes többi kínosan gyenge. Színészi teljesítmény az egyenlő a nullával, az anyukát játszó nő elripacskodja az egészet, John Cena, meg a másik apuka csávó pedig gusztustalanul pocsék. Akárcsak az egész film.

MMcFly2015   2018. 05. 23.

Nehéz helyzetben vagyok. Szerintem ez a film nem tudott mérlegelni a vígjáték minőségével kapcsolatba. Első sorban remekül felépíti a szülőket. (Michael Cena kellemes meglepetés, jól hozta a szerethető figurát). A történetnek van mondanivalója - tanu... több»

Graham Phillips
Jimmy Bellinger
Graham Phillips
Jimmy Bellinger
Leslie Mann

A film összbevétele 93 665 491 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 108 214 619 forintot termelt. A hazai mozik összesen 80 991 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Kezdetben három apa indult volna harcba, hogy megőrizzék lányaik szüzességét.

A kertiparti jelenetét ugyanott forgatták, ahol Denzel Washington 2016-os, Kerítések című drámáját.

A film produceri teendőit Evan Goldberg és Seth Rogen, a "Superbad" című vígjáték alkotói látták el.

A Szűzőrség világpremierje 2018. március 10-én volt a South by Southwest filmfesztiválon.

A Szűzőrség forgatása 2017. május 2-án kezdődött meg Atlantában, Georiga államban.

A film eredeti címe The Pact (Az egyezség) volt, utalva ezzel a főszereplő karakterek közti megállapodásra, hogy az érettségi bálig veszítsék el a szüzességüket.

A film nagy sikert aratott a mozipénztáraknál. 2018. április végéig 68 millió dollárt kaszált világszerte, miközben költségvetése "mindössze" 21 millió volt. A Szűzőrség a bevételi toplista harmadik helyét szerezte meg a premierhétvégéjén.

A filmet igen pozitívan fogadták a kritikusok. A RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon 152 szemlézett cikket követően 85%-on áll (2018. április).

A film betétdalát (Love Myself) a színésznőként is sikeres Hailee Steinfeld énekli. A dal kétszer hangzik el a film játékideje alatt.

A Szűzőrség egy nem túl sokat akaró, de szerethető vígjáték lett, ami valószínűleg nem fog klasszikussá válni, de ennek ellenére én szívesen látnék egy folytatást ezekkel a szereplőkkel, mert lehet még hová fokozni ezt a történetet. több»

A film látványa is illik a témához és a korszakunkhoz: a fények, a pózok és a lassított felvételek miatt sokszor olyan érzése van a nézőnek, mintha egy Insta-filteres felvételt nézne, amit persze nem a szomszéd mobiljával, hanem profi kamerával készítettek.

Ez tehát a Szűzőrség: tipikus poénok, tipikus karakterek, tipikus szinkron – ha már megint egy dilis amcsi filmre vágysz, akkor minden követelménynek megfelel. több»

Ha húsz éve készül ez a meglepően vicces és jópofa szexvígjáték, az Amerikai pitével emlegetnénk egy lapon. De a Szűzőrségnek most kellett elkészülnie. több»