Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

bogyóka94   2018. 06. 22.

Már nagyon rég szerettem volna a filmet megnézni, mert a barátaim közül többen is látták, és nagyon tetszett nekik. Azonban ha egy mondatban kellene a filmet elmesélnem, azt mondanám, egy tipikus amerikai vígjáték, alhasi humorral, itt-ott erőltetett poénokkal és a központi témával, a szexszel. Mivel manapság nem láttam jó vígjátékot, kicsit tartottam ettől a filmtől is, hogy elcsépelt lesz, de kellemesen csalódtam. A történet ügyesen ki lett találva, sok vicces csavar van a történetben, többször éreztem azt, amikor az ember már annyira kínosan erőltetettnek érzi a történetet, hogy jól szórakozik rajta. A szereposztást szerintem nagyon eltalálták, személyes kedvencem John Cena karaktere volt. A fiatal lányokat játszó színészek is nagyon ügyesek voltak, bár szerintem Sam kicsit jelentéktelenre sikerült a filmben. Összességében ajánlom megnézésre, egy estés programnak mindenképp megfelelő, de senki ne számítson csodára, a vége teljesen kiszámítható, szóval valószínűleg óriási tanulságokat nem fog senki tudni levonni a filmből.

Murphyyy   2018. 04. 25.

Premier előtt sikerült megnézni, mivel jegyet nyertem rá. Magamtól nem biztos, hogy vettem volna rá jegyet, mivel az előzetes alapján féltem, hogy egy túl sok, túl gagyi vígjáték lesz. Hát. Azért jól esett, hogy nem teljesen az. Ez a film igen, valóban néhol túl sok, de egész vicces. Sokszor hangosan nevetett az egész terem a moziban, mert egyszerűen nem bírod ki, hogy egy-egy poénon ne nevess fel. Jó a történetszál is, ahogy a 3 kisgyerek összehozza ezt a 3 fura felnőtteket, majd tinikorukban a bankett napján egy véletlen laptop nyitva hagyás miatt újra összeáll a csapat, és követik a gyermekeiket azon a bizonyos estén, hogy megakadályozzák a dolgokat... Szerethető film lett, szerethető szereplőkkel és történettel. Klasszikus biztosan nem lesz, 1 év múlva valószínűleg nem fogunk már rá emlékezni, de tegnap jól szórakoztam.

alexxx   2018. 05. 04.

Őszintén szólva nem vártam túl sokat, de nagyon kellemesen meglepődtem. Műfajában szerintem eddig az idei év legjobbja. A humora a helyén van, de azért akad némi mondanivaló is, így bőven többet kaptam, mint amire számítottam. Erős négyes.

MMcFly2015   2018. 05. 23.

Nehéz helyzetben vagyok. Szerintem ez a film nem tudott mérlegelni a vígjáték minőségével kapcsolatba. Első sorban remekül felépíti a szülőket. (Michael Cena kellemes meglepetés, jól hozta a szerethető figurát). A történetnek van mondanivalója - tanulsága ha úgy tetszik, és a vége kifejezetten kellemes meglepetés volt számomra. Másfelől viszont ott van az indokolatlan - és korántsem vicces - káromkodás, meg a sugárba hányós, s*gglyuk@s poénok, amiktől már csömöre van a vígjáték kedvelőinek. Az előzetesbe rengeteg poént ellőnek, ami kínos csöndet eredményezett a félig telt terembe, így az a kellő hangulat se volt meg, amit műfajon belül elvár az ember. Szerintem ez nem az a film amit a kedvcsinálója ígér, több haverral összeülve, nem lett azt a ,,könnyesreröhögős" film.

schvarz   2018. 06. 14.

Szokásos, sablonos vígjáték. A legjobb szó rá hogy tucatfilm. Jóindulattal egyszer nézhető. Nekem unalmas volt és a humora sem ragadott meg igazán. Túl egyszerű és középszerű!

Graham Phillips
Jimmy Bellinger
Graham Phillips
Jimmy Bellinger
Leslie Mann

A Szűzőrség egy nem túl sokat akaró, de szerethető vígjáték lett, ami valószínűleg nem fog klasszikussá válni, de ennek ellenére én szívesen látnék egy folytatást ezekkel a szereplőkkel, mert lehet még hová fokozni ezt a történetet. több»

A film látványa is illik a témához és a korszakunkhoz: a fények, a pózok és a lassított felvételek miatt sokszor olyan érzése van a nézőnek, mintha egy Insta-filteres felvételt nézne, amit persze nem a szomszéd mobiljával, hanem profi kamerával készítettek.

Ez tehát a Szűzőrség: tipikus poénok, tipikus karakterek, tipikus szinkron – ha már megint egy dilis amcsi filmre vágysz, akkor minden követelménynek megfelel. több»

Ha húsz éve készül ez a meglepően vicces és jópofa szexvígjáték, az Amerikai pitével emlegetnénk egy lapon. De a Szűzőrségnek most kellett elkészülnie. több»

A kertiparti jelenetét ugyanott forgatták, ahol Denzel Washington 2016-os, Kerítések című drámáját.

A film produceri teendőit Evan Goldberg és Seth Rogen, a "Superbad" című vígjáték alkotói látták el.

A Szűzőrség világpremierje 2018. március 10-én volt a South by Southwest filmfesztiválon.