Játssz egy LG Q6-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Szűzőrség

(Blockers)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Murphyyy   2018. 04. 25.

Premier előtt sikerült megnézni, mivel jegyet nyertem rá. Magamtól nem biztos, hogy vettem volna rá jegyet, mivel az előzetes alapján féltem, hogy egy túl sok, túl gagyi vígjáték lesz. Hát. Azért jól esett, hogy nem teljesen az. Ez a film igen, valóban néhol túl sok, de egész vicces. Sokszor hangosan nevetett az egész terem a moziban, mert egyszerűen nem bírod ki, hogy egy-egy poénon ne nevess fel. Jó a történetszál is, ahogy a 3 kisgyerek összehozza ezt a 3 fura felnőtteket, majd tinikorukban a bankett napján egy véletlen laptop nyitva hagyás miatt újra összeáll a csapat, és követik a gyermekeiket azon a bizonyos estén, hogy megakadályozzák a dolgokat... Szerethető film lett, szerethető szereplőkkel és történettel. Klasszikus biztosan nem lesz, 1 év múlva valószínűleg nem fogunk már rá emlékezni, de tegnap jól szórakoztam.

alexxx   2018. 05. 04.

Őszintén szólva nem vártam túl sokat, de nagyon kellemesen meglepődtem. Műfajában szerintem eddig az idei év legjobbja. A humora a helyén van, de azért akad némi mondanivaló is, így bőven többet kaptam, mint amire számítottam. Erős négyes.

Kirana80   2018. 05. 07.

Tegnapi megtekintés után jó 20 percig még nevettünk a filmen. Ültek a poénok egymást érték, szerintem ötletesre sikerült. Fogalmam sem volt mit lehet ebből a témából kihozni, de nagyon viccesre sikerült, s csöppnyi komolyságot is sikerült, de nem szentimentálisra váltva belekeverni. Szuper!

gerda   2018. 05. 05.

Teljesen korrekt, az átlagosnál mindenképpen erősebb vígjáték kézzelfogható tanulsággal és jól eltalált forgatókönyvvel. Nem tudok sok vígjátékot mondani az év ezen szakaszán, amit nyugodtan merek ajánlani, de ez egy olyan.

googk   2018. 04. 29.

Szerintem nagyon szórakoztató film lett a Szűzőrség. Nem az az alpári hollywoodi gagyi, mint amit mostanában megszokhattunk, ami nálam már alapból egy jó pont. Bátran merem ajánlani, szórakozásnak kifogástalan.

Graham Phillips
Jimmy Bellinger
Graham Phillips
Jimmy Bellinger
Leslie Mann

A Szűzőrség egy nem túl sokat akaró, de szerethető vígjáték lett, ami valószínűleg nem fog klasszikussá válni, de ennek ellenére én szívesen látnék egy folytatást ezekkel a szereplőkkel, mert lehet még hová fokozni ezt a történetet. több»

A film látványa is illik a témához és a korszakunkhoz: a fények, a pózok és a lassított felvételek miatt sokszor olyan érzése van a nézőnek, mintha egy Insta-filteres felvételt nézne, amit persze nem a szomszéd mobiljával, hanem profi kamerával készítettek.

Ez tehát a Szűzőrség: tipikus poénok, tipikus karakterek, tipikus szinkron – ha már megint egy dilis amcsi filmre vágysz, akkor minden követelménynek megfelel. több»

Ha húsz éve készül ez a meglepően vicces és jópofa szexvígjáték, az Amerikai pitével emlegetnénk egy lapon. De a Szűzőrségnek most kellett elkészülnie. több»

A kertiparti jelenetét ugyanott forgatták, ahol Denzel Washington 2016-os, Kerítések című drámáját.

A film produceri teendőit Evan Goldberg és Seth Rogen, a "Superbad" című vígjáték alkotói látták el.

A Szűzőrség világpremierje 2018. március 10-én volt a South by Southwest filmfesztiválon.