Bajos csajok

TomÁcs   2019. 10. 26.

Lindsay Lohan ellenére elég jó film. Az utóbbit tehetségesnek tartom csak eléggé tönkre tette magát. A film története egész helyes.

dailyfilmsan   2019. 02. 14.

Tipikus tini film. Annyi különbség hogy nem tinik szerepelnek benne. Érdekese ez a része az életnek mert tényleg annyira tapasztalatlan tud lenni az ember hogy jóformán minden sekélyes és undok dologra rá lehet vinni. A film nagyon kidolgozott. Minde... több»

VvV   2018. 12. 04.

Lindsay Lohan nem mindennapi karriert futott be, de 30 évesen már kiégett. Nem a legjobb filmje, de egynek elmegy.

Ms. Akárki   2019. 05. 31.

Klasszikus és széles körben ismert tinifilm, ami stílust teremtett akkoriban. Isteni szereplőgárda és zene, amiért már megéri megnézni a filmet. Tipikus társadalmi nyomás és a beilleszkedés a tinilétben. Kellemes kikapcsolódás. Lindsay egyik legjobb filmje.

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Kellemes kikapcsolódást nyújt a film, egész neves szereplőkkel és itt nem Lindsay Lohanre gondolok, aki még itt azért kinézett valahogy. Egyszerű, de szerethető történet.

Norbert93   2019. 06. 01.

Csajkomédia igényesen

A maga egyszerű, amerikai tinivígjáték kategóriájában a jobbak közé tartozik. A film tele sablonokkal (menő csajok, új diák egy teljesen más vilagból, nyomi bandák, a legmenőbb csaj exére nyomulás, stb) és sablonkarakterekkel, de ezek olyan jól elvannak ültetve a filmben, hogy inkább előnyére válik, mint hátrányára.

hackerjulcsi   2018. 03. 19.

Csak azért nem zseniálisra értékeltem, mert szégyellem, hogy szerettem tiniként. :D Tipik tinifilm, túlkarikírozott, irritáló karakterekkel, de mégis tanulságos és visszagondolva már szórakoztató is.

Lindsay Lohan és Mark Waters második közös munkája.

(dailyfilmsan )

Mrs. Norbury-nek hívták Tina Fey német tanárnőjét is.

(dailyfilmsan )

Tina Fey a film forgatókönyvének szerzője és Amy Poehler aki Regina anyját játsza a való életben legjobb barátok.

(dailyfilmsan )

Aaron szerepére elöszőr James Franco-t akarták a készítők.

(dailyfilmsan )

Amanda Seyfried első filmes szerepe ebben a filmben volt.

(dailyfilmsan )

Ez volt az első forgatókönyv amit Tina Fey írt.

(dailyfilmsan )

Lindsay Lohannek szánták előszőr Regina szerepét, Végül azért kapta meg Rachel McAdams mert bájosabbnak találták, mint Lohan-t.

(dailyfilmsan )

Rachel McAdams a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.

Rachel McAdams a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díját.

Lindsay Lohan a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díját.