Bajos csajok

dailyfilmsan   2019. 02. 14.

Tipikus tini film. Annyi különbség hogy nem tinik szerepelnek benne. Érdekese ez a része az életnek mert tényleg annyira tapasztalatlan tud lenni az ember hogy jóformán minden sekélyes és undok dologra rá lehet vinni. A film nagyon kidolgozott. Minden női karakterben látszik a munka, a belefektetett idő. Bár igazság szerint nem hip-hop oldódnak meg a problémák hiába van tréning ami segíti a folyamatot. Tetszettek az állatvilággal való összehasonlítások is. Egyszer meg lehet nézni , nem unalmas és néha még vicces is tud lenni.

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Kellemes kikapcsolódást nyújt a film, egész neves szereplőkkel és itt nem Lindsay Lohanre gondolok, aki még itt azért kinézett valahogy. Egyszerű, de szerethető történet.

VvV   2018. 12. 04.

Lindsay Lohan nem mindennapi karriert futott be, de 30 évesen már kiégett. Nem a legjobb filmje, de egynek elmegy.

Norbert93   2019. 06. 01.
Csajkomédia igényesen

A maga egyszerű, amerikai tinivígjáték kategóriájában a jobbak közé tartozik. A film tele sablonokkal (menő csajok, új diák egy teljesen más vilagból, nyomi bandák, a legmenőbb csaj exére nyomulás, stb) és sablonkarakterekkel, de ezek olyan jól elvannak ültetve a filmben, hogy inkább előnyére válik, mint hátrányára.

hackerjulcsi   2018. 03. 19.

Csak azért nem zseniálisra értékeltem, mert szégyellem, hogy szerettem tiniként. :D Tipik tinifilm, túlkarikírozott, irritáló karakterekkel, de mégis tanulságos és visszagondolva már szórakoztató is.

Lindsay Lohan és Mark Waters második közös munkája.

(dailyfilmsan )

Mrs. Norbury-nek hívták Tina Fey német tanárnőjét is.

(dailyfilmsan )

Tina Fey a film forgatókönyvének szerzője és Amy Poehler aki Regina anyját játsza a való életben legjobb barátok.