dailyfilmsan   2019. 02. 14.

Tipikus tini film. Annyi különbség hogy nem tinik szerepelnek benne. Érdekese ez a része az életnek mert tényleg annyira tapasztalatlan tud lenni az ember hogy jóformán minden sekélyes és undok dologra rá lehet vinni. A film nagyon kidolgozott. Minden női karakterben látszik a munka, a belefektetett idő. Bár igazság szerint nem hip-hop oldódnak meg a problémák hiába van tréning ami segíti a folyamatot. Tetszettek az állatvilággal való összehasonlítások is. Egyszer meg lehet nézni , nem unalmas és néha még vicces is tud lenni.

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Kellemes kikapcsolódást nyújt a film, egész neves szereplőkkel és itt nem Lindsay Lohanre gondolok, aki még itt azért kinézett valahogy. Egyszerű, de szerethető történet.

VvV   2018. 12. 04.

Lindsay Lohan nem mindennapi karriert futott be, de 30 évesen már kiégett. Nem a legjobb filmje, de egynek elmegy.

hackerjulcsi   2018. 03. 19.

Csak azért nem zseniálisra értékeltem, mert szégyellem, hogy szerettem tiniként. :D Tipik tinifilm, túlkarikírozott, irritáló karakterekkel, de mégis tanulságos és visszagondolva már szórakoztató is.

Curacao86   2015. 06. 23.

Ez alap film. :) Úgy értve, hogy vígjáték és csajos vígjáték szempontjából kötelező megnézni. :) Itt még értékelhető Lindsay Lohan, ma már eléggé felejtős. A karakterek tökéletesek, nagyon a helyén van mindenki és csak úgy szórják a poénokat és a vicces helyzeteket percről percre. Szórakoztató, laza kis film, meg kell nézni. :)

Lindsay Lohan és Mark Waters második közös munkája.

(dailyfilmsan)

Mrs. Norbury-nek hívták Tina Fey német tanárnőjét is.

(dailyfilmsan)

Tina Fey a film forgatókönyvének szerzője és Amy Poehler aki Regina anyját játsza a való életben legjobb barátok.