Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Bajos csajok (2004)

Mean Girls

TomÁcs   2019. 10. 26.

Lindsay Lohan ellenére elég jó film. Az utóbbit tehetségesnek tartom csak eléggé tönkre tette magát. A film története egész helyes.

dailyfilmsan   2019. 02. 14.

Tipikus tini film. Annyi különbség hogy nem tinik szerepelnek benne. Érdekese ez a része az életnek mert tényleg annyira tapasztalatlan tud lenni az ember hogy jóformán minden sekélyes és undok dologra rá lehet vinni. A film nagyon kidolgozott. Minde... több»

VvV   2018. 12. 04.

Lindsay Lohan nem mindennapi karriert futott be, de 30 évesen már kiégett. Nem a legjobb filmje, de egynek elmegy.

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Kellemes kikapcsolódást nyújt a film, egész neves szereplőkkel és itt nem Lindsay Lohanre gondolok, aki még itt azért kinézett valahogy. Egyszerű, de szerethető történet.

Ms. Akárki   2019. 05. 31.

Klasszikus és széles körben ismert tinifilm, ami stílust teremtett akkoriban. Isteni szereplőgárda és zene, amiért már megéri megnézni a filmet. Tipikus társadalmi nyomás és a beilleszkedés a tinilétben. Kellemes kikapcsolódás. Lindsay egyik legjobb filmje.

Norbert93   2019. 06. 01.

Csajkomédia igényesen

A maga egyszerű, amerikai tinivígjáték kategóriájában a jobbak közé tartozik. A film tele sablonokkal (menő csajok, új diák egy teljesen más vilagból, nyomi bandák, a legmenőbb csaj exére nyomulás, stb) és sablonkarakterekkel, de ezek olyan jól elvannak ültetve a filmben, hogy inkább előnyére válik, mint hátrányára.

hackerjulcsi   2018. 03. 19.

Csak azért nem zseniálisra értékeltem, mert szégyellem, hogy szerettem tiniként. :D Tipik tinifilm, túlkarikírozott, irritáló karakterekkel, de mégis tanulságos és visszagondolva már szórakoztató is.

Az egyik jelenetben látható egy gyermekkori fénykép a főszereplőről, amikor még a történet szerint Afrikában élt a szüleivel. Az egyik képen Lindsay Lohan egy indiai elefánt hátán ült, amely azonban nem Afrikában, hanem Ázsiában honos. Ennek a "tévedésnek" az az oka, hogy az afrikai elefánt nehezen szelídíthető, és nem tűri az emberek közelségét, ebből kifolyólag a kép el sem készülhetett volna.

(Norbert93 )

Lindsay Lohan és Mark Waters második közös munkája.

(dailyfilmsan )

Mrs. Norburynek hívták Tina Fey német tanárnőjét is.

(dailyfilmsan )

Tina Fey, a film forgatókönyvének szerzője és Amy Poehler, aki Regina anyját játssza, a való életben legjobb barátok.

(dailyfilmsan )

Aaron szerepére először James Francót akarták a készítők.

(dailyfilmsan )

Amanda Seyfried első filmes szerepe ebben a filmben volt.

(dailyfilmsan )

Ez volt az első forgatókönyv, amit Tina Fey írt.

(dailyfilmsan )

Lindsay Lohannek szánták először Regina szerepét. Végül azért kapta meg Rachel McAdams, mert bájosabbnak találták, mint Lohant.

(dailyfilmsan )

Rachel McAdams a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.

Rachel McAdams a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díját.