Vélemények: Bajos csajok (2004)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

dailyfilmsan   2019. 02. 14.

Tipikus tini film. Annyi különbség hogy nem tinik szerepelnek benne. Érdekese ez a része az életnek mert tényleg annyira tapasztalatlan tud lenni az ember hogy jóformán minden sekélyes és undok dologra rá lehet vinni. A film nagyon kidolgozott. Minden női karakterben látszik a munka, a belefektetett idő. Bár igazság szerint nem hip-hop oldódnak meg a problémák hiába van tréning ami segíti a folyamatot. Tetszettek az állatvilággal való összehasonlítások is. Egyszer meg lehet nézni , nem unalmas és néha még vicces is tud lenni.

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Kellemes kikapcsolódást nyújt a film, egész neves szereplőkkel és itt nem Lindsay Lohanre gondolok, aki még itt azért kinézett valahogy. Egyszerű, de szerethető történet.

Ms. Akárki   2019. 05. 31.

Klasszikus és széles körben ismert tinifilm, ami stílust teremtett akkoriban. Isteni szereplőgárda és zene, amiért már megéri megnézni a filmet. Tipikus társadalmi nyomás és a beilleszkedés a tinilétben. Kellemes kikapcsolódás. Lindsay egyik legjobb filmje.

VvV   2018. 12. 04.

Lindsay Lohan nem mindennapi karriert futott be, de 30 évesen már kiégett. Nem a legjobb filmje, de egynek elmegy.

Norbert93   2019. 06. 01.
Csajkomédia igényesen

A maga egyszerű, amerikai tinivígjáték kategóriájában a jobbak közé tartozik. A film tele sablonokkal (menő csajok, új diák egy teljesen más vilagból, nyomi bandák, a legmenőbb csaj exére nyomulás, stb) és sablonkarakterekkel, de ezek olyan jól elvannak ültetve a filmben, hogy inkább előnyére válik, mint hátrányára.

hackerjulcsi   2018. 03. 19.

Csak azért nem zseniálisra értékeltem, mert szégyellem, hogy szerettem tiniként. :D Tipik tinifilm, túlkarikírozott, irritáló karakterekkel, de mégis tanulságos és visszagondolva már szórakoztató is.

kevelin   2019. 06. 01.

azt gondolom kár tagadni ezeket a filmeket minden tinilány megnézi legalább egyszer cska van aki tagadja van aki nem. nekem akkor nagyon tetszettek bár már nem bírnám végigülni ezt a sok rinyálást és nyávogást de hát amit fel kell válallni azt fel kell válallni :D

Curacao86   2015. 06. 23.

Ez alap film. :) Úgy értve, hogy vígjáték és csajos vígjáték szempontjából kötelező megnézni. :) Itt még értékelhető Lindsay Lohan, ma már eléggé felejtős. A karakterek tökéletesek, nagyon a helyén van mindenki és csak úgy szórják a poénokat és a vicces helyzeteket percről percre. Szórakoztató, laza kis film, meg kell nézni. :)

czigler.nora   2017. 09. 18.

Tinilány korom egyik kedvenc filmje, én imádom a mai napig, szerintem 25x biztos megnéztem:D Irigykedtem állandóan :D szerintem vicces és ha még túlozva is, de megmutatja a tinilányok "nagy" gondjait.

vivikejencikelara   2016. 10. 23.

Rengetegszer láttam. Helyes film. Lindsay Lohan szerethető benne. Olyan meleg mint a kályha ez nagyon bennem maradt. Remek csajos film,csajoknak kötelező darab.

Zsofi821   2015. 04. 28.

Vicces, szórakoztató, kortalan film, a poénokon sírva röhögtem, a karakterek egyediek. Többször is láttam, nem tudom megunni.Lindsay Lohan talán egyik legjobb filmje.

zsirafcica   2018. 07. 08.

Tipikus csajos tinifilm. Sok újat nem rak hozzád, de arra a célra, hogy eltölts a barátnőiddel egy estét tökéletesen megfelel. Voltak benne aranyos romantikus részek, pl. Klaró. Engem, személy szerint a Dr. Szöszik-re emlékeztet, mind hangulatilag, mind társadalmilag. Összességében ez egy élvezhető, egyszer nézős film.

Greti0430   2016. 02. 09.

Vicces tini-komédia nem túl mély mondanivalóval:D Imádtam a rózsaszínek közül a két szőkét!

Leoni   2016. 04. 30.

Igazi klasszikussá nőtte ki magát a tini vígjátékok között, külön köszönet érte Tina Feynek, és örülhetünk, hogy Lindsay Lohan-t itt még fénykorában láthattuk. Nagyon vicces film a maga módján, csajoknak kötelező.

Rendszergizda   2018. 03. 24.

Egy igazi tini lányoknak szóló ötlettelen film! Semmit nem tudok belőle felidézni. Egyszer meglehet nézni, de semmit nem fog adni a film, se egy jó élményt, se azt hogy rossz volt, egyszerűen nagy semmi!

GaraiV   2016. 08. 29.

Szerintem elég gyenge film. A poénok gynegék, vígjáték kategóriában átlag alatti. A története is elég lapos, a szereplők alakítása sem túl profi. Vannak sokkal jobbak...

Aranyhal   2015. 07. 31.

Könnyed kis vígjáték, de sokat ne várjunk tőle. Egyszeri nézésre szórakoztatónak mondható. Egyszerű, lazítós film egyszerű sztorival középszerű színészi alakítással.

veresszsoltika   2017. 10. 22.

A bajos csajok egy egészen nézhető, csajos, tinivígjáték, jó humorral , szerethető színészekkel, klassz jelenetekkel. Frappáns a befejezés. Jók a párbeszédek.

Macika   2016. 08. 22.

Átlag, sablon vígjáték, amit egyszer meg lehet nézni. A sztori is sablonos. Laza, egyszerű film, amiben van 1-2 jó poén. Egyszerű szuereplők. Átlagos, középszerű vígjáték.

feketerigous   2016. 07. 25.

Sajnos nekem egyáltalán nem jött be, tipikus amerikai gimis film, egyszer is alig bírtam végignézni. Lindsay Lohan-nek nem a legjobb alakítása. Egy nyár esti limonádé filmnek hittem, de ez még annak sem felel meg. Jobbra számítottam. :(

Bekmeli   2015. 07. 08.

Lehet hogy híres, ismert színészek vannak benne, de nekem ez a film egy sablonos, amerikai vígjáték, ami maximum egyszer nézhető, nem túl komoly tartalmommal bír. De egyszeri nézésre fogjuk rá, hogy szórakoztató.

s0ltau77   2015. 09. 05.

Teljesen le voltam taglózva a filmtől. Hihetetlent műveltek vele, nem számítottam rá, hogy talán még jobban is tetszik, mint azt elsőre gondolnám. Amolyan, durr, bele mindent feelingje volt. Tele volt poénnal és akcióval. Semmi se maradt ki.

Dius0520   2017. 12. 30.

A csajos filmek Beyonce-ja.!!! :) Tini lányoknak kötelező és kihagyhatatlan, a mai napig imádom, a férjemet félrelököm a tv-től, ha ez megy!!! :)

Cirmici   2016. 02. 02.

Körülbelül milliószor láttam már, és még mindig megtudom nézni. Szerintem nagyon jó, színes, csajos, áskálódós, bosszúállós, és szeretet teljes :) Szupi

Alexa   2015. 10. 11.

Elég sokszor láttam már, és nem tudom megunni. Lehet hogy egy tipikus amerikai vígjáték, mégis van benne valami, ami miatt tényleg időtlen alapdarab. Minden karaktert jól eltaláltak, Lohan egyik legjobbja.

Zsu99   2015. 12. 22.

Lájtos és sablonos amerikai vígjáték megszokott poénokkal. Egyszeri nézésre azért szórakoztató, de nem várjatok sokat a filmtől. Sok hasonló film van.

Kadinta   2017. 07. 10.

Kifejezetten élvezhető film. Utána késztetést éreztem, hogy bocsánatot kérjek mindenkitől, akire valaha rosszat mondtam a háta mögött??? Eredeti nyelven érdemes nézni.

Jeanny   2018. 02. 28.

Ez a film a mai tinivígjátékok alapja. Az a szép benne, hogy tizennégy év elteltével is ugyanolyan szórakoztató marad. Amanda és Tina volt benne az abszolút kedvenc.

amazing12   2015. 01. 29.

Tiniként láttam, és annyira szipiszuper volt, hogy a barátnőinkkel szintén ilyen dilibogyó szabályokat hoztunk be :) A film nagyon jól össze van rakva, nagyon sok humorral és tipikus csajos, tini dolgokkal. Tiniknek kötelező. Vicces és egyben tanulságos film is.

kiskat   2015. 03. 26.

Huuu tipikus tinis film. A jó kislány a és a rosszak. És mindenki megkapja a büntetését. Bizony-bizony, bár szerintem igazán jó szórakozás. Mindenkinek ajánlom aki szereti az ilyesmi "alap" sztorikat, és nem szükséges neki valamilyen girbe-gurba történet.