Bajos csajok

Mean Girls

2024.01.06 Tomipapi

Matural

Szórakoztató! Mintha csak időutazás lett volna. Az életszerűsége, a néhol fanyar humora magával ragadó... Szóval franyek!

2019.02.14 dailyfilmsan

Tipikus tini film. Annyi különbség hogy nem tinik szerepelnek benne. Érdekese ez a része az életnek mert tényleg annyira tapasztalatlan tud lenni az ember hogy jóformán minden sekélyes és undok dologra rá lehet vinni. A film nagyon kidolgozott. Minde... Több

2019.05.31 Ms. Akárki

Klasszikus és széles körben ismert tinifilm, ami stílust teremtett akkoriban. Isteni szereplőgárda és zene, amiért már megéri megnézni a filmet. Tipikus társadalmi nyomás és a beilleszkedés a tinilétben. Kellemes kikapcsolódás. Lindsay egyik legjobb filmje.

2019.06.01 Norbert93

Csajkomédia igényesen

A maga egyszerű, amerikai tinivígjáték kategóriájában a jobbak közé tartozik. A film tele sablonokkal (menő csajok, új diák egy teljesen más vilagból, nyomi bandák, a legmenőbb csaj exére nyomulás, stb) és sablonkarakterekkel, de ezek olyan jól elvannak ültetve a filmben, hogy inkább előnyére válik, mint hátrányára.

2017.10.21 Bazzzsi

Kellemes kikapcsolódást nyújt a film, egész neves szereplőkkel és itt nem Lindsay Lohanre gondolok, aki még itt azért kinézett valahogy. Egyszerű, de szerethető történet.

2022.03.13 Ildikó Bacskai

Bajos csajok (2004)

Akkor szoktam a "Bajos csajokat" előkapni, amikor egy jó vígjátékot szeretnék megnézni, ami azért nem ostoba. A csajos, rózsaszín cikicuki körítés mellett azt gondolom, a középiskola kegyetlensége elég valós megjelenítést kapott (kiemelve a lányok egymásnak szóló kegyetlenségéről). A film feloldja a film végére az igazságtalanságokat, ezért a néző jó érzéssel távozik, közben nem erőltetett humoron szórakozhat. Azért adtam 5 csillagot, mert minden évben előkerül, ez pedig kevés filmről elmondható.

2019.10.26 TomÁcs

Lindsay Lohan ellenére elég jó film. Az utóbbit tehetségesnek tartom csak eléggé tönkre tette magát. A film története egész helyes.

2018.12.04 VvV

Lindsay Lohan nem mindennapi karriert futott be, de 30 évesen már kiégett. Nem a legjobb filmje, de egynek elmegy.

2019.06.01 kevelin

azt gondolom kár tagadni ezeket a filmeket minden tinilány megnézi legalább egyszer cska van aki tagadja van aki nem. nekem akkor nagyon tetszettek bár már nem bírnám végigülni ezt a sok rinyálást és nyávogást de hát amit fel kell válallni azt fel kell válallni :D

2018.07.08 BaloghBogi42

Tipikus csajos tinifilm. Sok újat nem rak hozzád, de arra a célra, hogy eltölts a barátnőiddel egy estét tökéletesen megfelel. Voltak benne aranyos romantikus részek, pl. Klaró. Engem, személy szerint a Dr. Szöszik-re emlékeztet, mind hangulatilag, mind társadalmilag. Összességében ez egy élvezhető, egyszer nézős film.

2018.03.19 hackerjulcsi

Csak azért nem zseniálisra értékeltem, mert szégyellem, hogy szerettem tiniként. :D Tipik tinifilm, túlkarikírozott, irritáló karakterekkel, de mégis tanulságos és visszagondolva már szórakoztató is.

2015.06.23 Curacao86

Ez alap film. :) Úgy értve, hogy vígjáték és csajos vígjáték szempontjából kötelező megnézni. :) Itt még értékelhető Lindsay Lohan, ma már eléggé felejtős. A karakterek tökéletesek, nagyon a helyén van mindenki és csak úgy szórják a poénokat és a vic... Több

2016.10.23 vivikejencikelara

Rengetegszer láttam. Helyes film. Lindsay Lohan szerethető benne. Olyan meleg mint a kályha ez nagyon bennem maradt. Remek csajos film,csajoknak kötelező darab.

2017.09.18 czigler.nora

Tinilány korom egyik kedvenc filmje, én imádom a mai napig, szerintem 25x biztos megnéztem:D Irigykedtem állandóan :D szerintem vicces és ha még túlozva is, de megmutatja a tinilányok "nagy" gondjait.