Eszement Freddy

Eszement Freddy

Freddy Got Fingered

Az amerikai új komikusnemzedék csúcsa... vagy alja? Gord Brody (Tom Green) közel a harminchoz rajzfilmesnek készül, és hollywoodi karrierről álmodik. El is megy kisvárosából, de rövid idő múlva haza is kullog, miután elképzeléseit túl extrémnek tartották a rajzfilmes világban. Gord apja ugyanott folytatja fia nevelését, ahol abbahagyta: napi veréssel. Egy idő után Gord nem viseli el a megaláztatást és védekezésképpen kitalálja, hogy apja megerőszakolja fiútestvérét. A törékeny családi szálak szétrobbannak, ahogy az emberek pletykálnak a történtekről. Közben első rajzfilmje, a Zebrák Amerikában fergeteges sikert arat. A szertelen állatokat a hallgatag zseni saját bekattant családjáról mintázta...

Premier (HU): 2005.03.14.
Rip Torn
Rip Torn

2019.02.02 Owotonor

Valóban ízléstelen én viszont nem vagyok vígjáték kedvelő, de ez a morbid elvont stílusa miatt tetszett nekem, már-már horror-vígjátéknak is beillett helyenként.

2016.04.21 D. Shaday Nézhetetlen

Szörnyű film! Rengeteg vérlázítóan gusztustalan és brutális jelenet van benne, és a legszörnyűbb az egészben, hogy azt akarja, hogy ezeken nevessünk. Komolyan, ki szerint vicces az, hogy a főszereplő kibelez egy szarvast, majd belebújik a bőrébe? Tom Green, köszönöm szépen, egy életre elég votl belőled.

2016.08.06 FunBoi

Az látszik, hogy a Jackass "magasságait" próbálja meglovagolni a film, de szerintem ez nem annyira sikerül neki. Viszont nagyon őrült mozi. :) Én bírom az ilyet, abszolút röhejes, és azt lehetne mondani rá, hogy annyira rossz, hogy már jó!

2015.07.08 cvölf

Ez a film szörnyen ostoba és primitív. Nem tudom hova tenni egyszerűen és nem is igen értem, vajon kit célozhattak meg vele. A jelenetek borzasztóan erőltetettek. Agyamentnek agyament, és őrült is, de nem a szó pozitív értelmében.

A "Toronto Star" egy teljesen új minősítést hozott létre erre a filmre - negatív 1 csillag az 5-ből.Szerző: Owotonor