Ne légy barom, míg iszod a dzsúszod a gettóban (1996)

Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood

Deku   2017. 11. 20.

Hű ha ennél laposabb is lett volna ez a film mint amit itt összehoztak akkor már aludtam volna. Ez a film igazán gyenge muzsika lett. Nem tudnám azt mondani rá, hogy nézd meg. Szerintem gyenge és semmitmondó lett.

Norbert93   2019. 04. 13.

Kultikus filmparódia.

BoBamburg   2018. 06. 07.

Olcsó poénok és rasszizmus minden mennyiségbe, a Wayans srácok jó korszakából még, amikor rendes vígjátékokat csináltak. Kell mellé pár sör meg valaki akivel lehet rajta röhögni, na meg nem árt ha az ember értékeli a fárasztó poénokat :D

Bizsu82   2019. 07. 10.

Meglehetősen gyenge film. Nagyon gyengék a poénok. Egysíkú volt és unalmas, lassan történnek az események és nincsen jó humora. Felejtős, kihagyható film.

DarkLion   2016. 11. 18.

az ilyen olcso humort én nem igazán kedvelem, fekete filmet csinálni a fekete filmek paródiájaként nem rossz ötlet, de gyenge átlag lett belőle, pár igazán komikus, de sok a kínos jelenet. bár néha pont ez volt az érzésem, hogy pont ez a cél, kínos helyzetbe hozni mindent és mindenkit

Damon Wayans az egyetlen Wayans-családtag, aki nem tűnik fel a filmben.