Ne légy barom, míg iszod a dzsúszod a gettóban

Ne légy barom, míg iszod a dzsúszod a gettóban

Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood

A Los Angeles-i néger gettó vidám oldala. - A "Ne légy barom!" nem más, mint az úgynevezett afro-amerikai filmek fergeteges paródiája. A forgatókönyvíró-rendező Wayans fivérek népszerű komikusok az USA-ban, legutóbbi munkájuk a Scary Movie ( Horrorra akadva, avagy tudom kit ettél tavaly nyárson ) már nemzetközi sikereket ért el. A "Ne légy barom!" főhőse Ashtray (Shawn Wayans), aki évek múltán tér haza szülőföldjére, hogy meglátogassa a nála fiatalabb (!) szüleit. Ám a rég nem látott haverok újra kalandra csábítják. Irány a tengerpart!

Premier: 1996.01.12.

2019.07.10 Bizsu82

Meglehetősen gyenge film. Nagyon gyengék a poénok. Egysíkú volt és unalmas, lassan történnek az események és nincsen jó humora. Felejtős, kihagyható film.

2017.11.20 Deku

Hű ha ennél laposabb is lett volna ez a film mint amit itt összehoztak akkor már aludtam volna. Ez a film igazán gyenge muzsika lett. Nem tudnám azt mondani rá, hogy nézd meg. Szerintem gyenge és semmitmondó lett.

2019.04.13 Norbert93

Kultikus filmparódia.

2018.06.07 BoBamburg

Olcsó poénok és rasszizmus minden mennyiségbe, a Wayans srácok jó korszakából még, amikor rendes vígjátékokat csináltak. Kell mellé pár sör meg valaki akivel lehet rajta röhögni, na meg nem árt ha az ember értékeli a fárasztó poénokat :D

2016.11.18 DarkLion

az ilyen olcso humort én nem igazán kedvelem, fekete filmet csinálni a fekete filmek paródiájaként nem rossz ötlet, de gyenge átlag lett belőle, pár igazán komikus, de sok a kínos jelenet. bár néha pont ez volt az érzésem, hogy pont ez a cél, kínos helyzetbe hozni mindent és mindenkit

Damon Wayans az egyetlen Wayans-családtag, aki nem tűnik fel a filmben.Szerző: dulkap