Csupasz pisztoly

Csupasz pisztoly

The Naked Gun: From the Files of Police Squad!
drg0602

Leslie Nielsen

Frank Drebin (Leslie Nielsen) a Los Angeles-i rendőrség ügyetlenkedő detektívje. Frank alighogy hazaért bejrúti nyaralásából, búcsút kell mondania társának, Nordberg (O.J. Simpson) detektívnek, akit egy bevetésen egy golyó halálosan megsebesít. Frank nyomozásba kezd. A szálak Vincent Ludwighoz (Több

Forgatókönyvíró: Jim Abrahams, David Zucker, Jerry Zucker
Premier (HU): 1989.10.12. | SkyShowtime (2023.02.14.)

2023.10.25 drg0602

Életem egyik legjobb vígjátéka, gyerekként láttam elsőre. Elképesztő alakítások vannak a filmben, Leslie Nielsen alakítása, az valami földöntúli! Napokban néztem meg újból, ami azt illeti, sajnos most már nem csinálnak ilyen vagy hasonló kaliberű víg... Több

2016.08.05 mamiéstöti2

Nem rossz film, néhol kicsit erőltetett, dehát a LEslie Nielsen filmek már csak ilyenek

2019.01.18 indingo

Egyszóval jellemezhetnénk egy elmebeteg film, amin felhőtlenül szórakozhatunk, ötletekkel és poénokkal fűszerezve könnyed esti vacsora, főleg ha a nevetés fogyaszt, de ha nem hát a a lelket tölti fel.

A két Zucker,és Nielsen zseniális mozija!Elmebeteg,eszeveszett,és őrületes film.Mindent,és mindenkit kifiguráz,de hihetetlenül poénos,aranyos módon! Mindenkinek ajánlott!

2019.05.17 Thibo84

Leslie Nielsen egyik legnagyobb filmje. A mai napig megdolgoztatja a rekeszizmaimat. Egyik poén éri a másikat. Vannak benne túlzások is, de ez nem az ahol értelmet kell keresni. Az ember kikapcsolja magát, csak élvezi és könyékig elmerülhet a humor v... Több

A sorozat alapjául a Nagyon különleges ügyosztály tévés sorozat szolgált, melynek főszerepét szintén Leslie Nielsen játszotta.Szerző: JRD

A filmben sok filmes utalás van. Ilyen az Aki legyőzte Al Caponét, Casablanca, Piszkos Harry és a Keresztapa.Szerző: JRD

A stadion jelenetet a Dodger Stadiumban vették fel.Szerző: JRD

A királynős jelenetet valós helyszínen forgatták. Az akkori Ambassador Hotel falai szolgáltak díszletül, melynek ez a filmforgatás volt az utolsó hattyútánca. Nem sokkal utána bezárt.Szerző: JRD