Csupasz pisztoly 2 1/2 (1991)

The Naked Gun 2½: The Smell of Fear

O.J. Simpson
Robert Goulet
Robert Goulet
Leslie Nielsen

Lóri Ádámcsik   2022. 02. 24.

Klasszik

Hozta az első rész feelingjét! :D

Sabnock Sanatory   2020. 03. 17.

Leslie Nielsen egy korszakos zseni,és a mostani idők legnagyobb nevettetője.Szinte minden filmje a rekeszizmokat támadja.Plusz a Csupasz Pisztoly filmek a jobbak közé tartoznak.Sőt a legjobbak közé.

Thibo84   2019. 05. 17.

Hozza az első rész színvonalát. Ennél többet nem lehet mondani róla.

dailyfilmsan   2019. 09. 23.

Folytatódik az eszetlen rendőrség még eszetlenebb alkalmazottjának története. Frank Drabin hadnagy ezúttal egy igen értelmetlen ügyben nyomoz ami öko ugyan de nem valami izgalmas. A fő gonoszok indoka a gonoszkodásra mindössze annyi hogy nincs kedvük... több»

MMcFly2015   2016. 09. 25.

Méltó az első részhez, bár érződik a történeten, hogy folytatás szagú. Az első rész sikeres elemeire raktak még egy lapáttal, ami már néhol inkább fárasztó, mint vicces. A történet már kevésbé egyedi, inkább a beszólásokon és párbeszédeken tudtam kacagni egy jót. Kimagasló paródia film, még 25 év után is.

kevelin Nézhetetlen  2018. 08. 23.

Még egy ilyen idióta bugyuta sz*r filmet nem láttam. ekkora ökörséget megnézni csupa időpocsékolás. kritikán aluli. minősíthetetlen.

Syracuse   2015. 05. 15.

Megint 5 csillag, mint az első résznél, mert egyszerűen ennek a filmnek egy percét sem lehet komolyan venni, és még a legrosszabb pillanatain is mosolyog az ember, hát még az igazi poénokon - amik sokszor a helyzetkomikumot használják ki.

A nyitójelenetben Zsa Zsa Gábor beleüt egy rendőrautóba. 1989-ben letartóztatták mert megütött egy rendőrt és lejárt jogosítvánnyal autózott.

(kázsé)

"Weird Al" Yankovic egy rövid időre megjelenik a filmben.

(kázsé)

Bryan Michael Stoller saját bevallása szerint megjelent a filmben mint beöltözött gorilla.

Jane lakásának száma 3D.