Csupasz pisztoly 2 1/2

O.J. Simpson
Robert Goulet
Robert Goulet
Leslie Nielsen

Frank Drebin hadnagy, az ütődött rendőr ismét beveti magát. Ezúttal az elnök eltűnt tudományos tanácsadóját kell megtalálnia, akit egy gonosz terv részeként egy hasonmással helyettesített a gonosz Quentin Hapsburg. Drebinnek minden ügyességére szüksége van, hogy megbirkózzon a rá váró… Több

Forgatókönyvíró: Jim Abrahams, David Zucker, Jerry Zucker
Premier (HU): 1991.10.18.

2024.03.29 FREEWAY

Frank Drebin újra nyomoz

5. alkalommal néztem meg, de még mindig sírva röhögtem az elején és a végén is. Egyszerűen meguntathatatlan ez a vígjáték.

Leslie Nielsen egy korszakos zseni,és a mostani idők legnagyobb nevettetője.Szinte minden filmje a rekeszizmokat támadja.Plusz a Csupasz Pisztoly filmek a jobbak közé tartoznak.Sőt a legjobbak közé.

2019.05.17 Thibo84

Hozza az első rész színvonalát. Ennél többet nem lehet mondani róla.

2019.09.23 dailyfilmsan

Folytatódik az eszetlen rendőrség még eszetlenebb alkalmazottjának története. Frank Drabin hadnagy ezúttal egy igen értelmetlen ügyben nyomoz ami öko ugyan de nem valami izgalmas. A fő gonoszok indoka a gonoszkodásra mindössze annyi hogy nincs kedvük... Több

2016.09.25 MMcFly2015

Méltó az első részhez, bár érződik a történeten, hogy folytatás szagú. Az első rész sikeres elemeire raktak még egy lapáttal, ami már néhol inkább fárasztó, mint vicces. A történet már kevésbé egyedi, inkább a beszólásokon és párbeszédeken tudtam kacagni egy jót. Kimagasló paródia film, még 25 év után is.

A nyitójelenetben Zsa Zsa Gábor beleüt egy rendőrautóba. 1989-ben letartóztatták mert megütött egy rendőrt és lejárt jogosítvánnyal autózott.Szerző: kázsé

"Weird Al" Yankovic egy rövid időre megjelenik a filmben.Szerző: kázsé

Bryan Michael Stoller saját bevallása szerint megjelent a filmben mint beöltözött gorilla.Szerző: kázsé

Jane lakásának száma 3D.Szerző: kázsé