Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Csak semmi pánik... (1982)

Csak semmi pánik...

Sabnock Sanatory   2020. 07. 14.

Bujtor,és Kern a mi Bud Spencer,és Terence Hillünk,csak közelebb állnak a szívünkhöz.Vigyázat,itt is röhögőgörcsöt lehet kapni.Tömény magyar humor,két színészóriás előadásában,és akik asszisztálnak,ők sem senkik. Kötelező darab!

Aranyhal   2015. 03. 28.

A pogány madonnához hasonlóan itt is a színészek a garanciák a sikerre. Rendkívül humoros, élvezhető, szórakoztató alkotás. Cselekményes és izgalmas, csak ajánlani tudom!

zoleykrajcsi   2016. 10. 04.

A Csak semmi pánik az Ötvös Csöpi-széria egyik legjobb filmje, amely tökéletesen alkalmas egy kellemes esti kikapcsolódásra egy fárasztó nap után. Érdemes megnézni azoknak, akik szeretik a magyar filmeket.

Henczi   2015. 03. 31.

Az egyik kedvenc magyar filmem. Időtálló, ma is szívesen megnézem. Pörgős, szórakoztetó film. Bár nem Kern a főszereplő, de nagyon jól alakít benne, egyik kedvenc magyar színészem

Gergely Varju   2016. 04. 04.

Kicsit plágium szagú, másban viszont nagyon magyar. A poénok és a karakterek ülnek. A film hibái is leginkább a korszakot tükrözik.

A Csak semmi pánik című filmet 2006-ban és 2012-ben is felújította, digitalizálta a Magyar Nemzeti Digitális Archívum és Filmintézet.

A fantomkép, amelyet a gondnok elmondása alapján készítenek el, megegyezik Dobray György az Áldozat (1979) művében szereplő képpel.

A sárkányrepülős klub gondnokát megformáló Kozák László már a Csak semmi pánik című filmben is feltűnt. Később egy másik Ötvös Csöpi filmben ő kapta Purci úr szerepét.

A Csak semmi pánik című film hasonlóan elődjéhez, A Pogány Madonnához, a magyar tenger, a Balaton.

Ez a film az Ötvös Csöpi-széria 2. része.