Érzéki csalódás (2001)

One Night At McCool's

Attila G.   2019. 06. 21.

Ígéretes film volt. Lehetett volna ez akár egy jó film is, már csak a szereposztása miatt. De nem volt jó film. Én annak idején a moziban ülve valahogy végigszenvedtem.

Henczi   2015. 05. 14.

kifejezetten tetszik liv tyler alakítása a filmben annyira meggyőző. A történet magával ragad, az elejétől a végéig leköt. Remek színészeket választottak amiből egy profi alakítás lett.

zoleykrajcsi   2016. 10. 04.

Férfiak számára kötelező film az Érzéki csalódás, nekem nagyon tetszett, örülök, hogy megnéztem, érdemes volt rászánni az időt. Jókat nevettem a poénokon, tetszett a film.

urbanistaa   2019. 01. 08.

Az érzéki csalódás nem volt rossz film, de megfelelő hangulat kell hozzá. A jelenetek néha meglepőek, a karakterek szintén. A végkifejlet is tartogat meglepetést.

Dennis Hopper a Kék bársony című filmbeli karaktere ihlette a filmben látható bérgyilkos karakterét.

Sam Seidel a cselekményt saját bárpultos emlékeiből eredeztette.

A produceri munkálatokban Michael Douglas is részt vett.