Csupasz pisztoly 2 1/2

The Naked Gun 2½: The Smell of Fear

2024.03.29 FREEWAY

Frank Drebin újra nyomoz

5. alkalommal néztem meg, de még mindig sírva röhögtem az elején és a végén is. Egyszerűen meguntathatatlan ez a vígjáték.

Leslie Nielsen egy korszakos zseni,és a mostani idők legnagyobb nevettetője.Szinte minden filmje a rekeszizmokat támadja.Plusz a Csupasz Pisztoly filmek a jobbak közé tartoznak.Sőt a legjobbak közé.

2019.05.17 Thibo84

Hozza az első rész színvonalát. Ennél többet nem lehet mondani róla.

2019.09.23 dailyfilmsan

Folytatódik az eszetlen rendőrség még eszetlenebb alkalmazottjának története. Frank Drabin hadnagy ezúttal egy igen értelmetlen ügyben nyomoz ami öko ugyan de nem valami izgalmas. A fő gonoszok indoka a gonoszkodásra mindössze annyi hogy nincs kedvük... Több

2016.09.25 MMcFly2015

Méltó az első részhez, bár érződik a történeten, hogy folytatás szagú. Az első rész sikeres elemeire raktak még egy lapáttal, ami már néhol inkább fárasztó, mint vicces. A történet már kevésbé egyedi, inkább a beszólásokon és párbeszédeken tudtam kacagni egy jót. Kimagasló paródia film, még 25 év után is.

2022.02.24 Lóri Ádámcsik

Klasszik

Hozta az első rész feelingjét! :D

2018.08.23 kevelin Nézhetetlen

Még egy ilyen idióta bugyuta sz*r filmet nem láttam. ekkora ökörséget megnézni csupa időpocsékolás. kritikán aluli. minősíthetetlen.

2015.05.15 Syracuse

Megint 5 csillag, mint az első résznél, mert egyszerűen ennek a filmnek egy percét sem lehet komolyan venni, és még a legrosszabb pillanatain is mosolyog az ember, hát még az igazi poénokon - amik sokszor a helyzetkomikumot használják ki.

2015.05.04 ocso

Ez a pasi egyszerűen megunhatatlan, ha rossz kedvem van, csak meg kell néznem egy Leslie Nielsen filmet. Fergeteges humorú, non stop nevetés garantálva! :-)

2015.11.22 somi

Nagyon jó film, igazi klasszikus lett mára. Sajnos ma már eláldozott az ilyen típusú paródia filmeknek, akkoriban ezeknek egész kultusza volt, rengeteg készült belőlük, és mindig Leslie Nielsen volt a főszereplő :D Ezt a filmet is akárhányszor meg tudnám nézni.

2016.08.13 Fanni11

Sokaig nem neztem meg de tegnap ravettem magam es annyira nem is rossz film mint hittem!

2015.09.05 s0ltau77

Kellemesen csalódnom kellett ebben a filmben. Totál elzárkóztam tőle hogy akárcsak bele pillantsak. Esélyt se akartam adni neki ami mint így kiderült utólag hatalmas hiba lett volna. Szóval ha bármi kétségeid vannak is, adj neki egy esélyt.

2014.11.23 spikeZ

Én megmondom őszintén, nem értem azokat, akik szerint ez egy "alap" film meg klasszikus. Szerintem rémesen gagyi poénok vannak benne, semmi ötletesség nincs benne, csak ökörködés végig az egész. Engem a magam részéről nem nyűgöz le.

2017.10.10 Chatman

Imádom ezt a sorozatot, szerintem ez a legjobb darab az összesben. Mérföldekkel jobb, mint az első, a harmadik meg már kicsit erőltetett volt nekem. Leslie Nielsen volt a legnagyobb sztár a paródia kategóriában, senki nem csinálja úgy, mint ő. Kár, hogy ma már nem csinálnak ilyen jó filmeket.