Gagyi mami 2. (2006)

Big Momma's House 2

mamiéstöti2   2018. 01. 18.

Kicsit féltem, hogy elveszik a kedvemet az első rész utáni extázis után, de szerencsére hozta ez is a kötelezőt.

Norbi   2018. 07. 28.

Az első rész sem tetszett, de gondoltam merész lesz-e és megnézem a másodikat. Hát nem volt olyan rossz, de még mindig messze áll tőlem ez a film. Poénok, irritáló főszereplő.

diumiu   2018. 01. 31.

Már az első résztől sem voltam elájulva, de adtam egy esélyt a folytatásnak, hátha, de kár volt. Nekem ez túl gyenge volt, erőltetett, nem szerettem, nem szeretném újra nézni.

NFG   2018. 03. 19.

Az első részt nagyon szerettem, Martin Lawrence fantasztikus színész, a folytatás pedig szuper lett! Bár az előző jó magasra tette a lécet és azért szerintem nem ér fel hozzá, megállja a helyét és kihozták a maximumot, amit lehetett!

Katalin21   2015. 11. 04.

Nagyon ot van ez a film is ahol kell lennie. Jó vígjáték lett ez is. A színészek még mindig jók. A gagyi mama ismét alkot. Aki nézi a filmet az meg baromi jókat nevet rajta. :D