Gagyi mami: Mint két tojás (2011)

Big Mommas: Like Father, Like Son

mamiéstöti2   2018. 01. 18.

Nagyon szeretem a Gagyi mami filmeket és talán ez annak köszönhető, hogy mindegyik egyformán jó. Ajánlani tudom.

Norbi   2018. 07. 28.

Még rosszabb volt mint az előző kettő rész együtt. Nem értem ebben mi a vicces, de lehet hogy egyszerűen én vagyok rosszul összerakva. Elképesztően irritáló a főszereplő is...sajnos

diumiu   2018. 01. 31.

Azt gondolom ezt a részt kár volt elkészíteni, sokkal gyengébbre sikerült mint az előzőek. Számomra nem volt igazi kikapcsolódás, néhol erőltetettnek éreztem.

SzFa   2017. 10. 27.

Nem tudom miért kapott ilyen alacsony pontozást, nekem nagyon tetszett. Kriminek is jó, de vígjátéknak még jobb. Nagyon humoros, szórakoztató film. Gagyi mami egy igazán különleges karakter a filmben, néhol még szívmelengető is a történet.

Katalin21   2015. 11. 04.

Az első két rész nekem jobban tetszett. Az tény és való,de azért ebben is vannak jó poénok,ami alap oka volt ,hogy végig nézzem. A szereplőkre nem panaszkodhatom.

Jessica Lucas
Jessica Lucas