Gagyi mami 2.

Big Momma's House 2

2019.07.28 Ms. Akárki

Nagyon jó vígjáték. Kicsit kiszámítható, de itt ez nem feltétlenül rossz az egyedi és zseniális poénok miatt. Chloë Grace Moretz-nek kifejezetten örültem, Martin Lawrence pedig hozta az elmebeteg formáját, amin szem nem marad szárazonXD

2018.01.18 mamiéstöti2

Kicsit féltem, hogy elveszik a kedvemet az első rész utáni extázis után, de szerencsére hozta ez is a kötelezőt.

2018.07.28 Norbi

Az első rész sem tetszett, de gondoltam merész lesz-e és megnézem a másodikat. Hát nem volt olyan rossz, de még mindig messze áll tőlem ez a film. Poénok, irritáló főszereplő.

2018.01.31 diumiu

Már az első résztől sem voltam elájulva, de adtam egy esélyt a folytatásnak, hátha, de kár volt. Nekem ez túl gyenge volt, erőltetett, nem szerettem, nem szeretném újra nézni.

2018.03.19 NFG

Az első részt nagyon szerettem, Martin Lawrence fantasztikus színész, a folytatás pedig szuper lett! Bár az előző jó magasra tette a lécet és azért szerintem nem ér fel hozzá, megállja a helyét és kihozták a maximumot, amit lehetett!

2015.11.04 Katalin21

Nagyon ot van ez a film is ahol kell lennie. Jó vígjáték lett ez is. A színészek még mindig jók. A gagyi mama ismét alkot. Aki nézi a filmet az meg baromi jókat nevet rajta. :D

2015.01.28 Bernyke

Frenetikusak a karakterek és maga a történet! Jól sikerült film, mint az első :)