Vaklárma

See No Evil, Hear No Evil

Joan Severance
Joan Severance
Richard Pryor

Mivel a süket Dave háttal állt az eseményeknek, a vak Wally viszont csak arról tud beszámolni, amit hallott, ketten együttesen is csak csekély információval tudnak szolgálni. Dave látott egy lábat, Wally pedig egy Shalimar nevű parfüm illatát érzi. Kiderül, hogy az… Több

Rendező: Arthur Hiller
Premier (HU): 1990.02.15.

2024.03.18 Kapszaicin

Az egyik legjobb vígjáték volt annak idején. Zseniális humorral szőtték át az egész filmet. Időnként érdemes elővenni, nem csupán a nosztalgia kedvéért. Mind a mai napig feldobja a szórakozásra vágyó nézőt. Van amúgy egyetlenegy apró hiba a filmben, de nem árulom el. :)

2016.08.05 mamiéstöti2

Nagyon jó vígjáték, egyedülálló történet, zseniális alakítások, mindenki számára érthető poénok!

2018.01.06 Shelby07

Igazi humor bomba ez a film! Nagyon élveztem és az egyik kedvenc filmem lett. Abszolút élvezhető és végig leköti az ember figyelmét, egy jó kis délutáni filmnézéshez nagyon tudom ajánlani, az ember kedvét feldobja!

2016.12.02 HercegPeter

Ez a két fickó hatalmas. Hihetetlen jó ötlet és óriási poénok. Mindenféle humor található benne, tehát aki szereti a vígjátékokat az biztos nem fog csalódni. Ez a legjobb a közös filmjeik közül, pedig a többi is fenomenális.

2023.04.19 JRD

Eredeti címén: See No Evil, Hear No Evil

Egy gyilkossági ügyet megoldani sosem könnyű, de amikor a gyilok egyik tanúja süket, a másik meg vak, nos, csomagolható egy krimivígjátéknál a hasfájdító kacagás. Sajnos a bemutató inkább negatív kritikai hangot kapott, de szerencsére a nézőknek tetszett. De nézd meg, és majd eldöntöd magad. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

A Great Gorge Üdülő, amely a filmben látható, eredetileg a Great Gorge Playboy Club volt.Szerző: Shelby07

Arthur Hiller, a rendező és Gene Wilder 2016-ban egymás után tizenkét napon belül haltak meg.Szerző: Shelby07

Richard Pryor és Gene Wilder 3. közös filmje. Szerző: dulkap

Ahhoz, hogy felkészüljön a szereprem Richard Pryor elment egy Los Angeles-i Braille Intézetbe, ahol megtanulta hogyan kell használni a fehér botot és különböző osztályokat látogatott meg, hogy megfigyelje a vak gyerekek gesztusait. Szerző: rbernadett