Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Vaklárma (1989)

See No Evil, Hear No Evil

Vaklárma

Nagyonjóképű   2020. 02. 25.

Zseinális a film, gyerekkorom egyik kedvenc vígjátéka. Kellemes délutáni kikapcsolódás a családnak. A történet egyszerű, a karakterek szerethetőek. Ajánlom!

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Nagyon jó vígjáték, egyedülálló történet, zseniális alakítások, mindenki számára érthető poénok!

Shelby07   2018. 01. 06.

Igazi humor bomba ez a film! Nagyon élveztem és az egyik kedvenc filmem lett. Abszolút élvezhető és végig leköti az ember figyelmét, egy jó kis délutáni filmnézéshez nagyon tudom ajánlani, az ember kedvét feldobja!

HercegPeter   2016. 12. 02.

Ez a két fickó hatalmas. Hihetetlen jó ötlet és óriási poénok. Mindenféle humor található benne, tehát aki szereti a vígjátékokat az biztos nem fog csalódni. Ez a legjobb a közös filmjeik közül, pedig a többi is fenomenális.

Deku   2017. 07. 10.

Egész humoros volt a két főszereplő dinamikusan tudott együtt játszani ami különösen tetszett benne de lehetne egy kicsit több izgalom is a történet mellett mert nekem az hiányzott. Nekem hiányzott valami plusz a filmből amit itt nem találtam meg.

Joan Severance
Joan Severance
Richard Pryor

A Great Gorge Üdülő, amely a filmben látható, eredetileg a Great Gorge Playboy Club volt.

(Shelby07)

Arthur Hiller, a rendező és Gene Wilder 2016-ban egymás után tizenkét napon belül haltak meg.

(Shelby07)

Richard Pryor és Gene Wilder 3. közös filmje.