Vaklárma (1989)

See No Evil, Hear No Evil

Vélemények: Vaklárma (1989)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Nagyon jó vígjáték, egyedülálló történet, zseniális alakítások, mindenki számára érthető poénok!

Shelby07   2018. 01. 06.

Igazi humor bomba ez a film! Nagyon élveztem és az egyik kedvenc filmem lett. Abszolút élvezhető és végig leköti az ember figyelmét, egy jó kis délutáni filmnézéshez nagyon tudom ajánlani, az ember kedvét feldobja!

HercegPeter   2016. 12. 02.

Ez a két fickó hatalmas. Hihetetlen jó ötlet és óriási poénok. Mindenféle humor található benne, tehát aki szereti a vígjátékokat az biztos nem fog csalódni. Ez a legjobb a közös filmjeik közül, pedig a többi is fenomenális.

Deku   2017. 07. 10.

Egész humoros volt a két főszereplő dinamikusan tudott együtt játszani ami különösen tetszett benne de lehetne egy kicsit több izgalom is a történet mellett mert nekem az hiányzott. Nekem hiányzott valami plusz a filmből amit itt nem találtam meg.

Berto49   2017. 12. 09.

Pryor és Wilder páros második közös filmje. Most is a fülembe cseng, ahogy a sok éve halott Édesanyám olvasva a kritikát, azt mondta, hogy nagyon dicsérik, nézzük meg. Érdemes volt! A vak és a süket párosa frenetikus nevetési hullámokat gerjeszt minden ismételt megnézés alkalmával. Ki tudja, hogy hányszor láttam? A jól bevált szinkronhangok (Pryor=Márton András, Helyei László=Wilder) ebben a filmben is jótékonyan fokozzák a film hatását. Most újra kedvet kaptam hozzá!

ZeroHero   2019. 09. 30.

Manapsag hol vannak az ilyen eredeti otleteken alapulo vigjatekok? Miert nincs mar uj otlet? Ennek a filmnek minden egyes perce tokeletesen ki van talalva, elo van keszizve, le van forgatva... A foszereplok lubickolnak a szerepben, olyanok, mintha a mindennapjaikat latnank eloben kozvetitve, annyira hiteles minden... Mennyire hianyoztok nekem, 90-es evek...

MP170506   2019. 05. 30.

Nagyszerű vígjáték, remek színészpárossal. A poénok hatalmasak, a történet kiváló. Élvezhető, humoros film. Jobb szeretem eredeti hangon nézni a filmeket, na de itt a szinkron, kiváló!!

Szivárvány1   2016. 08. 29.

Az egyik legkedvesebb vígjáték számomra a Vaklárma. El sem tudnám mondani hogy testvéremmel hányszor néztük már meg az utóbbi tíz évben. Mindig nagyon jókat nevet rajta az egész család. Mindenképpen jó kikapcsolódást nyújt mindenkinek.

Ms. Akárki   2019. 05. 17.

Zseniális humorú film. Nagyon ütős, hogy a bűntettet pont egy vak és egy süket tudja tanusítani. Imádtam, ahogy a süket sokszor félreérti a rendőrt. A nyomozó pedig ahogy kiakad a kihallgatóba egyszerűen sírva röhögős.

MidoD7   2019. 04. 06.

Az ilyen filmeket tudom a leginkább sajnálni. Annyira untam magam, hogy max. 30-40 percet voltam képes NAGY nehezen végignézni. Bűn volt minden, ami ebbe a filmbe belekerült, se értelmes sztori, se semmi.

Gigi   2017. 01. 17.

Annak idején zseniális volt, ma már egy kicsit elmúlt felette az idő. De gyerekkoromban az egész család könnyezve röhögött rajta.

sabnock666   2018. 12. 19.

A süket és a vak....ez teljesen zseniális alkotás, és poénnak sem utolsó!!! Végig élvezhető film,és szinte minden percben megnevettet.....ülnek a poénok,hozza a produkció,amit várunk! Érdemes megnézni!

czerik   2018. 07. 30.

Nagyon humoros, nagyszerű film. Minden percét élvezi az ember, és nem egy egyszer nézős filmről van szó. Ajánlom mindenkinek.

kevelin   2018. 08. 23.

vicces, szórakoztató de nagyon régi. egy érettebb ember szerintem ezt már nem tudja értékelni inkább a fiataloknak poénos. nekem régen nagyon tetszett ma már inkább bugyutának tartom

SzFa   2017. 10. 03.

Igazán különleges humorral rendelkező film. Megéri megnézni. A kedvenc részem amikor kirabolják a boltot. Nagyon vicces film, tele van jó poénokkal. Imádom a karaktereket. Többször is megnéztem és még meg is fogom.

Csillagpor   2018. 10. 06.

Imádom. Mindig felvidulok ha újranézem. Kb velem egyidős ez a vígjáték, de nem tudom megunni. A színészek tökéleteset alkottak. A kihallgatásos jelenet, hogy az egyik nem látta, a másik meg nem hallotta a történteket...sírtam a zsaru kihallgatásán:D...is.

Kis Anna Kinga   2018. 07. 10.

Örök klasszikus, egyedülálló, bátor vígjáték egy olyan korban, amikor még nem is gondoltak. h a politikai korrektségnek később mekkora hangsúlya lesz. Fantasztikus humor két fantasztikus komikussal, aki ezt a stílust szereti, az garantáltan nem fog csalódni.

jencike1985   2017. 06. 01.

Szuper film. Igazi poénokkal. Egyedi történet jó színészi alakításokkal. Érdemes eredeti nyelven megnézni mert ahogy a poénok alatt artikulálnak és grimaszolnak az nagyszerű. Jó kis családi összeülős film.

Tibor1114   2016. 11. 07.

Ez a film bebizonyítja hogy ha valaki fogyatékosságal élő attól még nem hülye .Bár ....lehet itt az ellenkezőlye fog kiderűlni? Meglátjuk:)

Evcsi95   2016. 08. 08.

Bár már régi film, de én még csak most jutottam el odáig, hogy megnézzem. Jókat nevettem rajta, a színészek nagyon jól hozták a szerepüket. Talán ez nem olyan film, amit egyszer végig szenvedünk, aztán többet rá sem nézünk.

wooderman   2016. 05. 18.

Poén poén hátán, még a legnehezebb helyzetben is tudnak nevetni, és nevettetni.Nagyon régi és egyszerű kis film,de a maga módján nagyon szuper. Örülök hogy rátaláltam,mosolyt csalt az arcomra!

zsani   2018. 02. 03.

Gene Wilder és Richard Pryod eszméletlen párost alkotnak. Nagyon jók a poénok, jól összerakott film. Minden percét imádtam. Egy pillanatra sem unatkoztam a film alatt.

szkodvig   2017. 06. 05.

Briliáns kis film!:D Brutâl jó dumákkal és jelenetekkel. Remekül játssza mind a kettő főszereplő a szerepét és kétség kívül az egyik legjobb közös filmük.

nagybenedek   2016. 11. 27.

Egy valódi örökzöld vígjáték klasszikus. A történet zseniális, a film egésze pedig megunhatatlan. Ha akad olyan, aki még nem látta volna, az azonnal pótolja a hiányosságot

Kardos   2016. 08. 07.

Zseniális Vígjáték. Akárhányszor látom mindig szinte beleborzongok olyan zseniális hasfogós vígjáték. Mire vége lesz már szinte fáj az ember szája annyit nevetett. Nagyon izgalmas és vicces végig. Kihagyhatatlan vígjáték ez a régi film.

gerda   2017. 07. 04.

Nagyon jó film, amit nem lehet kibírni röhögés nélkül az tuti. Nagyon jó az alaptörténet, és rengeteg jó poén van benne. Érdemes mindenkinek megnéznie.

NRD   2018. 03. 25.

A film nagyon jó, bár régi, de vicces és élvezhető. Bár nekem furcsa, hogy kiparodizálják a vakokat és süketeket. Jó a kivitelezése az "akciónak" is.

cinderella   2016. 12. 31.

Régi klasszikus, már nagyon sokszor láttuk, de szinte megunhatatlan. A jó poénok garantálják a nevetést, a két színész párosa pedig remek. A története teljesen egyedi, nem egy agyonrágott sztori. Úgyhogy megvan hozzá minden, ami biztosítja a szórakozást azoknak, akik ezt a filmet választják.

Maxima   2016. 12. 12.

Nagyon vontatott és unalmas a film és szó szerint gagyi. Thriller kategóriában egyáltalán nem állja meg a helyét. Kiszámítható, gyenge film silány színészi alakítással.

billnay26   2015. 10. 25.

Óriási nagy film, még régebben megnéztem hatszor-hétszer. Úgy érzem itt az ideje fel eleveníteni a régi emlékeket. Ennél jobb színészi összeállítás már nem is lehetne.