Vaklárma

See No Evil, Hear No Evil

2024.03.18 Kapszaicin

Az egyik legjobb vígjáték volt annak idején. Zseniális humorral szőtték át az egész filmet. Időnként érdemes elővenni, nem csupán a nosztalgia kedvéért. Mind a mai napig feldobja a szórakozásra vágyó nézőt. Van amúgy egyetlenegy apró hiba a filmben, de nem árulom el. :)

2016.08.05 mamiéstöti2

Nagyon jó vígjáték, egyedülálló történet, zseniális alakítások, mindenki számára érthető poénok!

2018.01.06 Shelby07

Igazi humor bomba ez a film! Nagyon élveztem és az egyik kedvenc filmem lett. Abszolút élvezhető és végig leköti az ember figyelmét, egy jó kis délutáni filmnézéshez nagyon tudom ajánlani, az ember kedvét feldobja!

2016.12.02 HercegPeter

Ez a két fickó hatalmas. Hihetetlen jó ötlet és óriási poénok. Mindenféle humor található benne, tehát aki szereti a vígjátékokat az biztos nem fog csalódni. Ez a legjobb a közös filmjeik közül, pedig a többi is fenomenális.

2023.04.19 JRD

Eredeti címén: See No Evil, Hear No Evil

Egy gyilkossági ügyet megoldani sosem könnyű, de amikor a gyilok egyik tanúja süket, a másik meg vak, nos, csomagolható egy krimivígjátéknál a hasfájdító kacagás. Sajnos a bemutató inkább negatív kritikai hangot kapott, de szerencsére a nézőknek tetszett. De nézd meg, és majd eldöntöd magad. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

A süket és a vak....ez teljesen zseniális alkotás, és poénnak sem utolsó!!! Végig élvezhető film,és szinte minden percben megnevettet.....ülnek a poénok,hozza a produkció,amit várunk! Érdemes megnézni!

2017.07.10 Deku

Egész humoros volt a két főszereplő dinamikusan tudott együtt játszani ami különösen tetszett benne de lehetne egy kicsit több izgalom is a történet mellett mert nekem az hiányzott. Nekem hiányzott valami plusz a filmből amit itt nem találtam meg.

2019.05.17 Ms. Akárki

Zseniális humorú film. Nagyon ütős, hogy a bűntettet pont egy vak és egy süket tudja tanusítani. Imádtam, ahogy a süket sokszor félreérti a rendőrt. A nyomozó pedig ahogy kiakad a kihallgatóba egyszerűen sírva röhögős.

2017.12.09 Berto49

Pryor és Wilder páros második közös filmje. Most is a fülembe cseng, ahogy a sok éve halott Édesanyám olvasva a kritikát, azt mondta, hogy nagyon dicsérik, nézzük meg. Érdemes volt! A vak és a süket párosa frenetikus nevetési hullámokat gerjeszt mind... Több

2023.03.01 Bafam Nézhetetlen

Nagyon gagyi

Ez a film számomra ostoba, olcsó viccekkel. Szinte már-már nézhetetlen. Sajnálom.

2016.08.29 Szivárvány1

Az egyik legkedvesebb vígjáték számomra a Vaklárma. El sem tudnám mondani hogy testvéremmel hányszor néztük már meg az utóbbi tíz évben. Mindig nagyon jókat nevet rajta az egész család. Mindenképpen jó kikapcsolódást nyújt mindenkinek.

2019.09.30 ZeroHero

Manapsag hol vannak az ilyen eredeti otleteken alapulo vigjatekok? Miert nincs mar uj otlet? Ennek a filmnek minden egyes perce tokeletesen ki van talalva, elo van keszizve, le van forgatva... A foszereplok lubickolnak a szerepben, olyanok, mintha a ... Több

2019.05.30 MP170506

Nagyszerű vígjáték, remek színészpárossal. A poénok hatalmasak, a történet kiváló. Élvezhető, humoros film. Jobb szeretem eredeti hangon nézni a filmeket, na de itt a szinkron, kiváló!!

2019.04.06 MidoD7

Az ilyen filmeket tudom a leginkább sajnálni. Annyira untam magam, hogy max. 30-40 percet voltam képes NAGY nehezen végignézni. Bűn volt minden, ami ebbe a filmbe belekerült, se értelmes sztori, se semmi.