Vaklárma

See No Evil, Hear No Evil

2018.08.23 kevelin

vicces, szórakoztató de nagyon régi. egy érettebb ember szerintem ezt már nem tudja értékelni inkább a fiataloknak poénos. nekem régen nagyon tetszett ma már inkább bugyutának tartom

2018.10.06 Csillagpor

Imádom. Mindig felvidulok ha újranézem. Kb velem egyidős ez a vígjáték, de nem tudom megunni. A színészek tökéleteset alkottak. A kihallgatásos jelenet, hogy az egyik nem látta, a másik meg nem hallotta a történteket...sírtam a zsaru kihallgatásán:D...is.

2019.10.28 uniterra Nézhetetlen

Vaklarma

Meg ekkora sz@rt! ZS kategorias hulladek. Vegig uvoltik az egesz filmet. A tortenet silany. Az egesz egy nagy nulla.

2017.01.17 Gigi

Annak idején zseniális volt, ma már egy kicsit elmúlt felette az idő. De gyerekkoromban az egész család könnyezve röhögött rajta.

2023.04.12 Gamehun638

Nagyon jó alkotás. Tele poénokkal.

2017.10.03 SzFa

Igazán különleges humorral rendelkező film. Megéri megnézni. A kedvenc részem amikor kirabolják a boltot. Nagyon vicces film, tele van jó poénokkal. Imádom a karaktereket. Többször is megnéztem és még meg is fogom.

2018.07.30 czerik

Nagyon humoros, nagyszerű film. Minden percét élvezi az ember, és nem egy egyszer nézős filmről van szó. Ajánlom mindenkinek.

2023.02.05 Eszter 79

Sérült emberek

Adott egy vak és egy süket ember. Nagyon aranyos, humoros szituk születtek belőle. Csak dicsérni tudom az alkotókat. Egy hónapja láttam. Nagyon sokat nevettem rajta.

2017.06.01 jencike1985

Szuper film. Igazi poénokkal. Egyedi történet jó színészi alakításokkal. Érdemes eredeti nyelven megnézni mert ahogy a poénok alatt artikulálnak és grimaszolnak az nagyszerű. Jó kis családi összeülős film.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Örök klasszikus, egyedülálló, bátor vígjáték egy olyan korban, amikor még nem is gondoltak. h a politikai korrektségnek később mekkora hangsúlya lesz. Fantasztikus humor két fantasztikus komikussal, aki ezt a stílust szereti, az garantáltan nem fog csalódni.

2016.08.08 Evcsi95

Bár már régi film, de én még csak most jutottam el odáig, hogy megnézzem. Jókat nevettem rajta, a színészek nagyon jól hozták a szerepüket. Talán ez nem olyan film, amit egyszer végig szenvedünk, aztán többet rá sem nézünk.

2016.05.18 wooderman

Poén poén hátán, még a legnehezebb helyzetben is tudnak nevetni, és nevettetni.Nagyon régi és egyszerű kis film,de a maga módján nagyon szuper. Örülök hogy rátaláltam,mosolyt csalt az arcomra!

2018.02.03 zsani

Gene Wilder és Richard Pryod eszméletlen párost alkotnak. Nagyon jók a poénok, jól összerakott film. Minden percét imádtam. Egy pillanatra sem unatkoztam a film alatt.

2017.06.05 szkodvig

Briliáns kis film!:D Brutâl jó dumákkal és jelenetekkel. Remekül játssza mind a kettő főszereplő a szerepét és kétség kívül az egyik legjobb közös filmük.