Csak egy kis pánik (1999)

Analyze This

Sabnock Sanatory   2019. 09. 03.

Billy Crystal itt megmutatja a zsenialitását! Ez a film róla szól,és Robert De Niro a keze alá dolgozik!Hatalmas!Remek poénbombák,őrületes jelenetek. Kötelező!

Filmelemző   2018. 03. 22.

Az egyik legnagyobb kedvencem. Eredeti, humoros, átütő. Lehetetlen NEM szeretni.

Fortress   2018. 03. 22.

Óriási ez a film, számomra az egyik legjobb valaha elkészített vígjáték. Nagyon jó De Niro benne és szenzációs a sztori is. Billy Cristal maga a komikum és ebben a filmben pusztító párost alkotnak ők ketten.

mamiéstöti2   2019. 02. 19.

Nem igazán jött be, hiába a sok jó szereplő, egyszerűen nem kötött le. Sok vicces jelenet sincs benne.

Deku   2017. 10. 23.

Ez egy komplett kis varázslatos világ volt és kész. Remek volt az előadás és a történet is. Ez valami csodálatos, az ilyen filmekért élek-halok. Szinte én is benne voltam a karakterekkel együtt.

rbernadett   2015. 09. 18.

Két nagyszerű színész hülyéskedik egy kicsit. Tökéletes. Csak annyira kell komolyan venni, mint amennyire a színészek és a készítők veszik komolyan. De Niro testhezálló szerepben, csak most egy kicsit másik oldaláról közelíti meg ugyanazt a témát. Cr... több»

GedyPapa   2017. 03. 14.

Az egyetemen pszichológia óra keretein belül néztük meg és maradandó élmény volt főleg azok mellett az elemzési pontok mellett, amelyet az oktató kért tőlünk. Egy olyan film, aminél nem tudod, hogy akkor most mi az, amit viccnek szánnak és mi az, ami... több»

A filmet eredetileg Billy Crystal és Robert De Niro rendezte volna, de végül átadták a rendezői széket Harold Ramisnek.

(ps)

A szökőkút, amit a pszichológus ajándékba kap, 12 méter széles és 7 méter magas volt.

(ps)

A statisztákat az olasz negyedből válogatták.

(ps)

A rendezésre felkérték Martin Scorseset is, de ő visszautasította a lehetőséget.

(ps)

Paul Vitti karakterét John Gotti ihlette.