Csak egy kis pánik

Analyze This

2024.02.24 Schumy1

Maffiafőnök pánikbeteg. Zseniális alkotás, elejétől a vígéig szórakoztató. Páratlan vígjátékok egyike.

2018.03.22 Filmelemző

Az egyik legnagyobb kedvencem. Eredeti, humoros, átütő. Lehetetlen NEM szeretni.

2018.03.22 Fortress

Óriási ez a film, számomra az egyik legjobb valaha elkészített vígjáték. Nagyon jó De Niro benne és szenzációs a sztori is. Billy Cristal maga a komikum és ebben a filmben pusztító párost alkotnak ők ketten.

Billy Crystal itt megmutatja a zsenialitását! Ez a film róla szól,és Robert De Niro a keze alá dolgozik!Hatalmas!Remek poénbombák,őrületes jelenetek. Kötelező!

2019.02.19 mamiéstöti2

Nem igazán jött be, hiába a sok jó szereplő, egyszerűen nem kötött le. Sok vicces jelenet sincs benne.

2017.10.23 Deku

Ez egy komplett kis varázslatos világ volt és kész. Remek volt az előadás és a történet is. Ez valami csodálatos, az ilyen filmekért élek-halok. Szinte én is benne voltam a karakterekkel együtt.

2018.06.20 Scriptor

Kiváló szórakozást nyújtó remek vígjáték. Nagyon jól kitalált az alapszitu is: egy szorongó maffiavezér, akit pszichológus kezel. A De Niro - Crystal páros szenzációsan alakítják a kulcsfigurákat. Láthatóan maguk is nagyon élvezték a forgatást. A Csa... Több

2015.09.18 rbernadett

Két nagyszerű színész hülyéskedik egy kicsit. Tökéletes. Csak annyira kell komolyan venni, mint amennyire a színészek és a készítők veszik komolyan. De Niro testhezálló szerepben, csak most egy kicsit másik oldaláról közelíti meg ugyanazt a témát. Cr... Több

2017.03.14 GedyPapa

Az egyetemen pszichológia óra keretein belül néztük meg és maradandó élmény volt főleg azok mellett az elemzési pontok mellett, amelyet az oktató kért tőlünk. Egy olyan film, aminél nem tudod, hogy akkor most mi az, amit viccnek szánnak és mi az, ami... Több

2016.07.07 Pock

Láttam már jobb vígjátékot Robert De Nirotól, de nem rossz ez sem. Kellemes kikapcsolódást nyújtó, egyszeri nézésre szórakoztató film jó humorral. Nem rossz.

2016.05.09 Kutyus

Robert De Niro hozza a formáját ebben a filmben is. Magával ragadó alakítása. Vicces és izgalmas is, nem unatkoztam rajta egy percet sem. Érdemes megnézni, nem okoz csalódást!

2023.02.01 Roland Altner

Mindent egybevetve jó film. De Niro mint picsogó maffiózó kicsit sok volt. Majdnem tökéletes.

2015.09.27 tomvétsz

Tetszik a sztori, nevetni is lehet a filmen néhányszor, de nem sikerült annyira jól. Egy közepes komédia szintjét képes megütni. Néhány poén erőltetett, néhány jelenet felesleges. Inkább úgy mondanám, hogy hiányzott belőle az átütő erő, ami miatt még most, majd húsz évvel később is emlegetnénk.

2015.03.18 kaibence

Nagyon jó kis film. robert de niro megint nagyot alakít. Jól hozza a maffia szerepeket, a film vicces, és igen szórakoztató.