Bajos csajok

Mean Girls

2015.04.28 Zsofi821

Vicces, szórakoztató, kortalan film, a poénokon sírva röhögtem, a karakterek egyediek. Többször is láttam, nem tudom megunni.Lindsay Lohan talán egyik legjobb filmje.

2018.03.24 Rendszergizda

Egy igazi tini lányoknak szóló ötlettelen film! Semmit nem tudok belőle felidézni. Egyszer meglehet nézni, de semmit nem fog adni a film, se egy jó élményt, se azt hogy rossz volt, egyszerűen nagy semmi!

2016.04.30 Leoni

Igazi klasszikussá nőtte ki magát a tini vígjátékok között, külön köszönet érte Tina Feynek, és örülhetünk, hogy Lindsay Lohan-t itt még fénykorában láthattuk. Nagyon vicces film a maga módján, csajoknak kötelező.

2015.07.31 Aranyhal

Könnyed kis vígjáték, de sokat ne várjunk tőle. Egyszeri nézésre szórakoztatónak mondható. Egyszerű, lazítós film egyszerű sztorival középszerű színészi alakítással.

2017.10.22 veresszsoltika

A bajos csajok egy egészen nézhető, csajos, tinivígjáték, jó humorral , szerethető színészekkel, klassz jelenetekkel. Frappáns a befejezés. Jók a párbeszédek.

2016.07.25 feketerigous

Sajnos nekem egyáltalán nem jött be, tipikus amerikai gimis film, egyszer is alig bírtam végignézni. Lindsay Lohan-nek nem a legjobb alakítása. Egy nyár esti limonádé filmnek hittem, de ez még annak sem felel meg. Jobbra számítottam. :(

2016.08.29 GaraiV

Szerintem elég gyenge film. A poénok gynegék, vígjáték kategóriában átlag alatti. A története is elég lapos, a szereplők alakítása sem túl profi. Vannak sokkal jobbak...

2016.08.22 Macika

Átlag, sablon vígjáték, amit egyszer meg lehet nézni. A sztori is sablonos. Laza, egyszerű film, amiben van 1-2 jó poén. Egyszerű szuereplők. Átlagos, középszerű vígjáték.

2016.02.09 Galway

Vicces tini-komédia nem túl mély mondanivalóval:D Imádtam a rózsaszínek közül a két szőkét!

2015.10.11 Alexa

Elég sokszor láttam már, és nem tudom megunni. Lehet hogy egy tipikus amerikai vígjáték, mégis van benne valami, ami miatt tényleg időtlen alapdarab. Minden karaktert jól eltaláltak, Lohan egyik legjobbja.

2015.09.05 s0ltau77

Teljesen le voltam taglózva a filmtől. Hihetetlent műveltek vele, nem számítottam rá, hogy talán még jobban is tetszik, mint azt elsőre gondolnám. Amolyan, durr, bele mindent feelingje volt. Tele volt poénnal és akcióval. Semmi se maradt ki.

2015.07.08 Bekmeli

Lehet hogy híres, ismert színészek vannak benne, de nekem ez a film egy sablonos, amerikai vígjáték, ami maximum egyszer nézhető, nem túl komoly tartalmommal bír. De egyszeri nézésre fogjuk rá, hogy szórakoztató.

2017.12.30 Dius0520

A csajos filmek Beyonce-ja.!!! :) Tini lányoknak kötelező és kihagyhatatlan, a mai napig imádom, a férjemet félrelököm a tv-től, ha ez megy!!! :)

2016.02.02 Cirmici

Körülbelül milliószor láttam már, és még mindig megtudom nézni. Szerintem nagyon jó, színes, csajos, áskálódós, bosszúállós, és szeretet teljes :) Szupi