Kissé langyos, átlagos történet átlagos színészekkel. Egyszeri nézésre szórakoztató, de sok újdonságot nem adott. Középszerű, kicsit sablonosnak mondható dráma.
Joseph G.-Levittnek nagyon fekszik a szerep, mert tényleg hitelesen, meggyőzően alakít. A néző beleéli magát a történetbe, ami alapvetően reális és tanulságos, komoly.
Érdekes egy film. Engem szórakoztatott. Egyedi, nem sablonos, különleges hangulatú. A színészek karakteresek, erősek. Fantáziadús, érdekes történet, nem unalmas.
Nekem nagyon unalmas volt a film. Végig unatkoztam rajta és mintha semmiről nem szólna. Vontatott és egyáltalán nem kötött le. A színészektől jobbra számítottam.
Fantasztikus film, ami nagyon egyedi és eredeti. Magával ragadó a sztorija és fantasztikusan alakít benne Tom Hanks, megmutatkozik igazi tehetsége. Ajánlom a filmet!
82 Az első igazi nyár (2013)