Kapj el, ha tudsz (2002)

Catch Me If You Can

Kapj el, ha tudsz

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Izgalmas film, nagyon csavaros a sztori. Tom Hanks középszerű alakítása pont illik a film profiljába.

indingo   2016. 02. 18.

Fantasztikus film, hihetetlen történettel és hogy még egy fonnyadt Oscart se kapjon? Kedvenc jelenetek, mikor valamilyen tanárnak adja ki magát Dicaprió és aszt hiszem hónapokig tanít így egy osztályt. És hogy miniatűr repülőgépekről áztatta le a PanAm logót? Hihetetlen, hogy akkortájt egy ilyen szintű csalást meg lehetett csinálni.

Deku   2017. 07. 10.

Leonardo DiCaprio-hoz képest ez a film egyszerűen zseniális. Azért emelném ezt ki mert nem a kedvenc színészem, viszont eszméletlenül beforgat ez a film és ez nagyon szórakoztató tud lenni.

hszpp   2017. 02. 05.

Nem tudok semmi rosszat mondani errol a filmrol. Tökéletesen lett felepitve, egy percig sem unatkoztam kozben. A hab a tortan, hogy igaz történet alapján keszitettek:)

dailyfilmsan   2017. 11. 17.

Jól felépített film a színészek is jók de hát nem is vártam egyik szereplőtől sem kevesebbet!

James Brolin
Frank John Hughes
Elizabeth Banks
Amy Adams
Nathalie Baye

A Rotten Tomatoes oldalán 96%-os értékelést kapott 195 kritika alapján.

Leonardo DiCaprio találkozott az igazi Frank Abagnale Jr-al, még az otthonába is meghívta őt.

(ArpiHajdu és Réci )

Leonardo DiCaprio a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.