Deku   2017. 07. 17.

Ugyanúgy kiemelhető itt is Johnny Depp alakítása mint szinte minden filmjében kivétel nélkül. A történet elrabolja az ember figyelmét. Nagyszerű, hihetetlen de nincs rá panasz.

MP170506   2017. 07. 10.

Kiváló alkotás, végig nagyon izgalmas, érdekes. Johnny Deep pedig hatalmasat alakít. Többször nézhető, remek alkotás.

nanita95   2018. 12. 20.

Nem ez a kedvenc filmem Jonny Depp-től. Nem is az amit legjobban utálok. Ez a film inkább az érzelmes és komoly oldalát mutatja és nem a bohókásat ami kicsit gyengít a játékának színvonalán. Ettől eltekintve egy élvezhető dráma. Többször is meg lehet nézni.

Dodi   2015. 06. 25.

Kiváló film! A hangulat magával ragadja az embert. Szerintem ahhoz képest, hogy adaptáció nagyon jól sikerült. Johnny Deep előtt pedig emelem kalapom!!

Nathan03   2016. 02. 10.

Hatalmas film,Johnny Depp páratlan alakításával. Mesteri történet vezetés, végig érdekes cselekmények, van mondanivalója a filmnek. Egyszerűen nem lehet rosszat írni rá. Meg kell nézni vétek kihagynia akárkinek is.

A Rotten tomatoes oldalon 5,8 - asra van értékelve.

(nanita95 )

A forgatókönyv alapjául a "Blow: How a small town boy made 100 million dollar with medellin cocaine cartell and lost it all " könyv szolgált.

(nanita95 )

Penélope Cruz a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

(mamiéstöti2 )