Betépve

ZeroHero   2019. 09. 25.

Igazi nagybetus KLASSZIKUS, igazi, kezzelfoghato es talan szivbemarkolo szineszi jatekokkal. A tortenet vegig lekoti az ember figyelmet es eszre sem vesszuk, de a rossznak drukkolunk, hogy vegre a hullamhegyek es hullamvolgyek utan revbe erjen.. Aztan....

Deku   2017. 07. 17.

Ugyanúgy kiemelhető itt is Johnny Depp alakítása mint szinte minden filmjében kivétel nélkül. A történet elrabolja az ember figyelmét. Nagyszerű, hihetetlen de nincs rá panasz.

dailyfilmsan   2018. 12. 20.

Nem ez a kedvenc filmem Jonny Depp-től. Nem is az amit legjobban utálok. Ez a film inkább az érzelmes és komoly oldalát mutatja és nem a bohókásat ami kicsit gyengít a játékának színvonalán. Ettől eltekintve egy élvezhető dráma. Többször is meg lehet nézni.

MP170506   2017. 07. 10.

Kiváló alkotás, végig nagyon izgalmas, érdekes. Johnny Deep pedig hatalmasat alakít. Többször nézhető, remek alkotás.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 27.

Depp szinte minden filmet fel tud dobni.Még ezt a közepesen megcsinált filmet is. Vad,önpusztító,és frusztált,de ez a szerep is hiteles. Nem a legjobb ebben a témában,de mindenképpen egyszer megéri megnézni.

Dodi   2015. 06. 25.

Kiváló film! A hangulat magával ragadja az embert. Szerintem ahhoz képest, hogy adaptáció nagyon jól sikerült. Johnny Deep előtt pedig emelem kalapom!!

MidoD7   2019. 04. 21.

Képes volt az egész film idejére lekötni a figyelmemet. Hihetetlen, hogy egy film ennyire magába tudja szippantani a nézőt, márpedig megteszi minden gondolkodás nélkül.

George Jung tanúskodott egykori társa, Carlos Lehdert ellen, ezért 20 évre csökkentették a büntetését. A film szerint 2015-ben szabadult, de valójában már 2014. november 27-én kiengedték a börtönből.

(Somogyi Zsófi)

A Rotten tomatoes oldalon 5,8 - asra van értékelve.

(dailyfilmsan)

A forgatókönyv alapjául a "Blow: How a small town boy made 100 million dollar with medellin cocaine cartell and lost it all " könyv szolgált.

(dailyfilmsan)

Penélope Cruz a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

Ted Demme egy évvel a forgatás után egy kosárlabdameccsen életét vesztette. A toxikológiai vizsgálat kokaint mutatott ki a szervezetében.

A szerepre való felkészülés során Johnny Depp meglátogatta a börtönben a valódi George Jungot.

A színészek kokain helyett tejport szívtak fel az orrukba.

Ray Liotta, aki Johnny Depp karakterének édesapját alakítja, mindössze nyolc évvel idősebb a színésznél.

Emma Roberts, aki a fiatal Kristina Jungot alakítja, még csak tíz éves volt a forgatás ideje alatt. A filmet csak hat évvel annak bemutatása után látta.