Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Betépve (2001)

Blow

uniterra   2021. 01. 29.

Jó film. Nekem személyes élmény a nyolcvanas évek Los Angelese. Engem emlékeztet sok mindenre. Bár a forgatókönyv önmagában nem nagy szám, Depp elvirre a hátán az egész filmet.

Deku   2017. 07. 17.

Ugyanúgy kiemelhető itt is Johnny Depp alakítása mint szinte minden filmjében kivétel nélkül. A történet elrabolja az ember figyelmét. Nagyszerű, hihetetlen de nincs rá panasz.

dailyfilmsan   2018. 12. 20.

Nem ez a kedvenc filmem Jonny Depp-től. Nem is az amit legjobban utálok. Ez a film inkább az érzelmes és komoly oldalát mutatja és nem a bohókásat ami kicsit gyengít a játékának színvonalán. Ettől eltekintve egy élvezhető dráma. Többször is meg lehet nézni.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 27.

Depp szinte minden filmet fel tud dobni, még ezt a közepesen megcsinált filmet is. Vad, önpusztító és frusztrált, de ez a szerep is hiteles. Nem a legjobb ebben a témában, de egyszer mindenképpen megéri megnézni.

ZeroHero   2019. 09. 25.

Igazi nagybetűs klasszikus igazi, kézzelfogható és talán szívbemarkoló színészi játékokkal. A történet végig leköti az ember figyelmét, és észre sem vesszük, de a rossznak drukkolunk, hogy végre a hullámhegyek és hullámvölgyek után révbe érjen. Aztán...

MP170506   2017. 07. 10.

Kiváló alkotás, végig nagyon izgalmas, érdekes. Johnny Deep pedig hatalmasat alakít. Többször nézhető, remek alkotás.

Dodi   2015. 06. 25.

Kiváló film! A hangulat magával ragadja az embert. Szerintem ahhoz képest, hogy adaptáció nagyon jól sikerült. Johnny Deep előtt pedig emelem kalapom!!

George Jung tanúskodott egykori társa, Carlos Lehdert ellen, ezért 20 évre csökkentették a büntetését. A film szerint 2015-ben szabadult, de valójában már 2014. november 27-én kiengedték a börtönből.

(Somogyi Zsófi)

A rottentomatoes oldalon 5,8-ra van értékelve.

(dailyfilmsan )

A forgatókönyv alapjául a "Blow: How a small town boy made 100 million dollar with medellin cocaine cartell and lost it all" c. könyv szolgált.

(dailyfilmsan )

Penélope Cruz a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

Ted Demme egy évvel a forgatás után egy kosárlabdameccsen életét vesztette. A toxikológiai vizsgálat kokaint mutatott ki a szervezetében.