Érdekességek: Betépve (2001)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

George Jung tanúskodott egykori társa, Carlos Lehdert ellen, ezért 20 évre csökkentették a büntetését. A film szerint 2015-ben szabadult, de valójában már 2014. november 27-én kiengedték a börtönből.

(Somogyi Zsófi)

A Rotten tomatoes oldalon 5,8 - asra van értékelve.

(dailyfilmsan)

A forgatókönyv alapjául a "Blow: How a small town boy made 100 million dollar with medellin cocaine cartell and lost it all " könyv szolgált.

(dailyfilmsan)

Penélope Cruz a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

Ted Demme egy évvel a forgatás után egy kosárlabdameccsen életét vesztette. A toxikológiai vizsgálat kokaint mutatott ki a szervezetében.

A szerepre való felkészülés során Johnny Depp meglátogatta a börtönben a valódi George Jungot.

A színészek kokain helyett tejport szívtak fel az orrukba.

Ray Liotta, aki Johnny Depp karakterének édesapját alakítja, mindössze nyolc évvel idősebb a színésznél.

Emma Roberts, aki a fiatal Kristina Jungot alakítja, még csak tíz éves volt a forgatás ideje alatt. A filmet csak hat évvel annak bemutatása után látta.