indingo   2017. 04. 11.

Érdekes film volt és ha jól tudom igaz történet is. Művészlelkűeknek kötelező darab. Remek kikapcsolódást nyújtott a film és a szereposztása is egész jó.

dulkap   2017. 07. 17.

Mint Tim Burton film, nagyon rossz. Drámának meg nagyon gyenge közepes. A színészi játékok felejthetőek, Waltz is inkább csak a végén tud brillírozni. Burton célját nagyjából sejtem, hogy tisztelettel adózzon a művésznő felé. Azonban sajnos ezt unalmasan, már-már felolvasás szinten teszi ezt, rendezői palettájából, meg mindössze az erős pasztell színekkel operál. Pedig benne lett volna a lehetőség egy kis burtoni szürrealizmusra.

Deku   2017. 09. 24.

Ez már döfi, minden nagyon rendben volt, fantasztikus volt az ahogy közölni tudta velünk nézőkkel a filmben lejátszódó érzéseket és magát a hangulatot. Nagyon tudom javasolni mindenkinek.

Greeta   2016. 09. 26.

Érdekes film volt, érdekes történettel és egy kis művészettel.

nanita95   2018. 07. 02.

Lekötött a film és egész jó volt. Waltz jól alakította az idegesítő műmájert. Furcsa mennyire kiszolgáltatott tud lenni egy ember ha nincs kilátása a nagyvilágra. Ez a történet is egy eldugott kis kincs hiszen van mondanivalója. Megér egy megtekintést :)

Tim Burton
Tim Burton
Jason Schwartzman

Egy elragadó filmről beszélünk, ami odaszögez a képernyő elé, viszont mégis nagy űrt hagy maga után. több»

Margaret Ulbrich festőnő sokáig férje árnyékában élt. Talán ezért is vált ismertté Keane néven. Élőszereplős életrajzi film Tim Burton rendezésében Johnny Depp és Helena Bonham Carter nélkül. Nem az, amit mostanában megszoktunk, de szerethető. több»