Nagy szemek

Big Eyes

2020.01.31 akela70

A sztori nagyon jó, színészek is jól játszanak. Csak egy kérdésem van, vajon nem Tim Burton felesége rendezte ezt a filmet?

2017.04.11 indingo

Érdekes film volt és ha jól tudom igaz történet is. Művészlelkűeknek kötelező darab. Remek kikapcsolódást nyújtott a film és a szereposztása is egész jó.

2017.07.17 dulkap

Mint Tim Burton film, nagyon rossz. Drámának meg nagyon gyenge közepes. A színészi játékok felejthetőek, Waltz is inkább csak a végén tud brillírozni. Burton célját nagyjából sejtem, hogy tisztelettel adózzon a művésznő felé. Azonban sajnos ezt unalm... Több

2017.09.24 Deku

Ez már döfi, minden nagyon rendben volt, fantasztikus volt az ahogy közölni tudta velünk nézőkkel a filmben lejátszódó érzéseket és magát a hangulatot. Nagyon tudom javasolni mindenkinek.

2018.07.02 dailyfilmsan

Lekötött a film és egész jó volt. Waltz jól alakította az idegesítő műmájert. Furcsa mennyire kiszolgáltatott tud lenni egy ember ha nincs kilátása a nagyvilágra. Ez a történet is egy eldugott kis kincs hiszen van mondanivalója. Megér egy megtekintést :)

2018.08.20 erahurka

Olykor némileg talán vontatott, de összességében engem mégis nagyon el tudott kapni a nagy szemű kislányok festőjének története. Tim Burton végre megint kicsit talpraesettebb filmet rakott össze, amiből sokkal többet ki tudott hozni, mint korábbi blockbustereiből.

2016.09.26 Greeta

Érdekes film volt, érdekes történettel és egy kis művészettel.

2015.09.01 Ragemarci

Kellemes életrajzi film amit Burton rutinból ledirigált, Waltz meg mindig zseniális.

2017.06.01 jake_green

Na ez a film, amit ha egyszer megnézel 30 év mulva is tudod hogy miről szól :) Ajánlom mindenkinek, igazi csemege, a főszereplők zseniális alakítást nyujtanak, a story meg szuper :) Letörölném Christoph Waltz képéről a vigyort, annyira tenyérbemászó a jelleme és első osztályúan alakítja! :)

2015.05.02 Vitya

Meghato, erzelmekre hato igazi romantikus drama. Erzelmileg megfogott, a szineszek alakitasa meggyozo, tenyleg beleeli magat az ember a tortenetbe. Szinvonalas alkotas.

2015.08.16 fagitta

Érdekes, megható történet, a sztori magával ragad. Hitelesek a színészek, az érzéseik tisztán átjönnek. Minden percét élveztem a filmnek, tetszett a stílusa..

2015.08.26 Mr. Zero

Szörnyű és borzalmas. Ezt adnám címnek rögtön. Egyáltalán nem találták el a filmet, az alapok jók lettek volna azonban valahogy mégse tudták úgy kivitelezni ahogy azt illett volna ehhez a filmhez. Sajnos számomra így erősen bukta

2016.05.05 irodalmialkotas

Házassági drámába csomagolt legbizarrabb képzőművészeti átverése.

2015.06.29 macikutya

Nagyon nagyon tetszett ez a film. Tim Burton-nek többször elő kéne bújnia a mesevilágából, mert nagyon üdítő élmény volt látni, ahogy ezúttal a való világot álmodta újra az egyedi látásmódjával. Hamisítatlan Burton-film tehát ez is, a sajátos vizuáli... Több