Nagy szemek

Big Eyes

2015.06.30 bigi

Nagyon tetszett, főleg így, hogy igaz történet alapján készült, még maradandóbbá vált. Tim Burton kézlenyomata nagyon is meglátszik ezen a filmen, a mesebeli háttér, eleven színek, karakterek rajzilfigura szerű megjelenése stb. De ez valamiért mégis ... Több

2016.06.25 punktum

Remek film ,nekem nagyon bejött érdekes volt a története.

2015.08.26 csongi888

Nagyon tetszett, kellemes kikapcsolódást nyujtott számomra. A szinészek nagyon jók voltak, végre nem a speciális effektusok bombáztak állandóan, hanem valóban értelmes, érdekes és szórakoztató film élményben volt részem, a szöszi jól alakít benne!

2016.04.01 Mmaarrttoonn

Jól összerakott életrajzi film, nekem pozitív csalódás volt. Magával ragadó és érdekes eseményekkel teli, sok esetben elgondolkoztató film. Érdemes megnézni!

2015.04.22 krisztike18

Bár voltak benne igazi „burtonös” motívumok, de nagyon kevés, ez viszont még nem jelenti azt, hogy rossz film lenne. Csak más, mert inkább egy életszagú dráma volt, különleges hangulattal a 1960-as évekből. Egy kicsit több őrültség viszont nem ártott volna.

2020.01.20 eve58

Engem elbűvölt a sztori - és főleg a két főszereplő zseniális játéka! Amy Adams hozta a formáját, minden a helyén volt! Christoph Waltz pedig varázsolt - ahogy a negédes behízelgő pasiból egy szinte elmeháborodott fúriává válik az zseniális. Hozzátes... Több

2015.03.09 nemethgergo31

Remek kis mozi, Waltz és Adams is a kedvenceim között van, jól szórakoztam rajta!

2015.03.09 tuskólédi

Nagyon lassan indult be a film és végig felületesnek éreztem. A karakterek nagy lelki válságon mennek át, ezt nem sikerült teljesen megjeleníteni. Összességében nem rossz, "egyszernézhető".

2015.03.14 LionScot

Érdekfeszítő film azt meg kell hagyni, és hát Burtontől teljesen szokatlan stílust képvisel! Adams és Waltz játékát emelném ki, persze ők a főszereplők, de remekül alakítottak. Szórakoztató , így ajánlom másoknak is!

2015.03.31 feri921219

Végre egy igazán jó romantikus történet. Nagyon tetszett, férfi létemre meghatódtam kissé. Waltz és Adams egybként is a kedvenceim közé tartoznak, Tim Burton pedig kellemesen meglepett. 10/10