Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Egy veszedelmes elme vallomásai (2002)

Confessions of a Dangerous Mind

Garfbob10   2019. 06. 29.

Egy bérgyilkosként tevékenykedő tévéproducer hol feszült, hol vicces története, mely néha hihetetlen, de mégis hihető marad. Sam Rockwell ismét bizonyítja tehetségét, George Clooney pedig azt, hogy a színészkedés mellett rendezni is tud. Carter Burwell pedig továbbra is remek zenét szállít, ami remek atmoszférát ad a filmnek.

Pumpu   2016. 08. 31.

Clooneyt mint színészt valahogy sosem csíptem, de rendezőként nálam elsőre betalált, nagyon ötletes, nem átlagos filmet alkotott

ovejuna   2014. 10. 28.

George Clooney bebizonyította, hogy rendezőként is kiváló, és remélem, hogy várhatunk még tőle érdekes dolgokat, egymás után húzta elő a jobbnál jobb ötleteket. Nagyon jó a film vizualitása, ami végig remek atmoszférát nyújt, emellett tele van paradoxonokkal és elképesztő humorral. Fantasztikusak a színészek is, szóval összességében csak pozitívumokat tudok róla mondani.

Egy veszedelmes elme vallomásai a legkevésbé sem lesz egy élvezetes és bármilyen tekintetben kiemelkedő darab. több»

Chuck Barris tv-s személyiség önéletrajzi könyvét adaptálta Kaufman.