Öld meg kedveseid

Öld meg kedveseid

Kill Your Darlings
kevelin

Az ifjú Allen Ginsberg a Columbia Egyetemen töltött évei alatt ismerte meg Lucien Carrt, aki bevezette őt a bohém életbe, és akinek köszönhetően megismerhette William Burroughs-t és Jack Kerouackot.

(csd)

Rendező: John Krokidas
Forgatókönyvíró: Austin Bunn, John Krokidas
Premier (HU): 2014.05.07.

2019.07.27 kevelin

valószínüleg ez valamiféle művészfilm lehet amit nem értek és nem tudok befogadni de nekem tömény majdnem 2 óra szenvedés volt. csak daniel radcliffe miatt néztem meg hogy végre elfeledjem a HP karakterét, de ezzel nem sikerült sőt. a sztori alapvetően nagyon jó de nekem nagyon vontatott és nyögvenyelős volt mindenki játéka

2015.05.06 rbernadett

Kevés filmnek sikerül nálam kivívnia azt, hogy ne nézzem végig, ennek most sikerült. Lehet, hogy csak én nem voltam erre hangolva, de ez most nagyon untatott. Sejtem, hogy a közepe vagy a vége felé új irányt vesz a történet, csak addig túl sok a sall... Több

2015.02.11 nandiwrc

Egy világ dőlt össze bennem, aki megnézi tudni fogja miért. A film kicsit unalmas, nekem elég volt egyszer megnézni. 5/10

2015.01.22 Dorika94

Nem vágódtam hanyatt Dan Radcliffe alakításától, sajnos, de magát a filmet szerintem érdemes megnézni. Kicsit lassú a sztori, de valami hatása mégis volt rám, mert meg mindig nem tudom hova tenni :) összességében jónak tartom.

2015.03.23 Szunya

Huh, nekem nagyon bejött, kimondottan tetszett. Nem egy siker film recept, de jó alakítások vannak benne, Michael C Hall pedig fantasztikus. Aki a drámát, mint műfajt szereti, annak ajánlom.

Daniel Radcliffe a forgatáson találkozott barátnőjével, színésznővel. Szerző: rbernadett