Öld meg kedveseid (2013)

Kill Your Darlings

kevelin   2019. 07. 27.

valószínüleg ez valamiféle művészfilm lehet amit nem értek és nem tudok befogadni de nekem tömény majdnem 2 óra szenvedés volt. csak daniel radcliffe miatt néztem meg hogy végre elfeledjem a HP karakterét, de ezzel nem sikerült sőt. a sztori alapvetően nagyon jó de nekem nagyon vontatott és nyögvenyelős volt mindenki játéka

rbernadett   2015. 05. 06.

Kevés filmnek sikerül nálam kivívnia azt, hogy ne nézzem végig, ennek most sikerült. Lehet, hogy csak én nem voltam erre hangolva, de ez most nagyon untatott. Sejtem, hogy a közepe vagy a vége felé új irányt vesz a történet, csak addig túl sok a sall... több»

nandiwrc   2015. 02. 11.

Egy világ dőlt össze bennem, aki megnézi tudni fogja miért. A film kicsit unalmas, nekem elég volt egyszer megnézni. 5/10

Dorika94   2015. 01. 22.

Nem vágódtam hanyatt Dan Radcliffe alakításától, sajnos, de magát a filmet szerintem érdemes megnézni. Kicsit lassú a sztori, de valami hatása mégis volt rám, mert meg mindig nem tudom hova tenni :) összességében jónak tartom.

Szunya   2015. 03. 23.

Huh, nekem nagyon bejött, kimondottan tetszett. Nem egy siker film recept, de jó alakítások vannak benne, Michael C Hall pedig fantasztikus. Aki a drámát, mint műfajt szereti, annak ajánlom.

Daniel Radcliffe a forgatáson találkozott barátnőjével, színésznővel.