Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

A megálló (2013)

Fruitvale Station

TeeRPaaK   2020. 01. 21.

kiváló magyar rendezés!

Queenakasha   2018. 03. 26.

Ismét egy igaz történet. Már hátrányból indul a film, hiszen előre tudjuk a végét, ennek ellenére nagyon meghatóra sikerült. Borzasztó belegondolni, hogy ez megtörtént.

Edii   2015. 04. 22.

Nagyon jó film, csak szomorú az egész úg , hogy tudni lehet, hogy mi lesz a vége ..De hogy ez megtörtént, az a legborzasztóbb az egészben. Kiváló minden benne!

harnas1207   2018. 12. 27.

A megtörtént eset nem fekete és fehér, úgy ahogy a filmben bemutatják. Ez egy nagy port kavart bűneset, amit a filmkészítők durván meglovagoltak. Nem szeretem az ilyen egyoldalú és a maga nevében kicsit uszító alkotásokat.

hsanya182   2018. 08. 11.

Egy 22 éves néger srác igaz története, miként áldozattá válik. A film 1 órán keresztül a családi hátterébe mutat betekintést, hogyan kapcsolódik a lányához, anyukájához, feleségéhez, majd az utolsó 20 percben láthatjuk lelövésének feszült mozzanatait. Megható dráma. Egyszer érdemes megnézni tanulságképp.

Zsceeeka   2016. 04. 18.

Nagyon szép dráma , elgondolkodtató , néhol megmosolyogtató , de mégis leginkább tragikus hangvétellel . Ennek a történetnek is az adja meg az igazi "hangját" , hogy tudhatjuk, ez egy megtörtént történet.

Corazon.Donq   2015. 08. 16.

Nagyon szép film! Teljesen oda voltam ezért a filmért vagy inkább vagyok . Pörgős akcióval tarkított tömör szórakozás. Pontosan ezt várom egy filmtől, hogy bármikor is üljek, le elé elszórakoztasson. Ez megtette.

Octavia Spencer
Kevin Durand