A megálló (2013)

Fruitvale Station

Vélemények: A megálló (2013)

TeeRPaaK   2020. 01. 21.

kiváló magyar rendezés!

Queenakasha   2018. 03. 26.

Ismét egy igaz történet. Már hátrányból indul a film, hiszen előre tudjuk a végét, ennek ellenére nagyon meghatóra sikerült. Borzasztó belegondolni, hogy ez megtörtént.

Edii   2015. 04. 22.

Nagyon jó film, csak szomorú az egész úg , hogy tudni lehet, hogy mi lesz a vége ..De hogy ez megtörtént, az a legborzasztóbb az egészben. Kiváló minden benne!

harnas1207   2018. 12. 27.

A megtörtént eset nem fekete és fehér, úgy ahogy a filmben bemutatják. Ez egy nagy port kavart bűneset, amit a filmkészítők durván meglovagoltak. Nem szeretem az ilyen egyoldalú és a maga nevében kicsit uszító alkotásokat.

hsanya182   2018. 08. 11.

Egy 22 éves néger srác igaz története, miként áldozattá válik. A film 1 órán keresztül a családi hátterébe mutat betekintést, hogyan kapcsolódik a lányához, anyukájához, feleségéhez, majd az utolsó 20 percben láthatjuk lelövésének feszült mozzanatait. Megható dráma. Egyszer érdemes megnézni tanulságképp.

Zsceeeka   2016. 04. 18.

Nagyon szép dráma , elgondolkodtató , néhol megmosolyogtató , de mégis leginkább tragikus hangvétellel . Ennek a történetnek is az adja meg az igazi "hangját" , hogy tudhatjuk, ez egy megtörtént történet.

Corazon.Donq   2015. 08. 16.

Nagyon szép film! Teljesen oda voltam ezért a filmért vagy inkább vagyok . Pörgős akcióval tarkított tömör szórakozás. Pontosan ezt várom egy filmtől, hogy bármikor is üljek, le elé elszórakoztasson. Ez megtette.

sullerb1022   2015. 04. 24.

Egy rövid, egyszerű film, mégis nagyon megviseli az embert a megnézése. Borzasztó, ami Oscar-ral történt, szívfacsaró az egész. A színészek is nagyon jók!

devil33333   2015. 01. 26.

Szomorú történet, és a legszomorúbb az hogy igaz történeten alapuló