A megálló

Fruitvale Station

2020.01.21 TeeRPaaK

kiváló magyar rendezés!

2018.12.27 harnas1207

A megtörtént eset nem fekete és fehér, úgy ahogy a filmben bemutatják. Ez egy nagy port kavart bűneset, amit a filmkészítők durván meglovagoltak. Nem szeretem az ilyen egyoldalú és a maga nevében kicsit uszító alkotásokat.

2018.03.26 Queenakasha

Ismét egy igaz történet. Már hátrányból indul a film, hiszen előre tudjuk a végét, ennek ellenére nagyon meghatóra sikerült. Borzasztó belegondolni, hogy ez megtörtént.

2018.08.11 hsanya182

Egy 22 éves néger srác igaz története, miként áldozattá válik. A film 1 órán keresztül a családi hátterébe mutat betekintést, hogyan kapcsolódik a lányához, anyukájához, feleségéhez, majd az utolsó 20 percben láthatjuk lelövésének feszült mozzanatait. Megható dráma. Egyszer érdemes megnézni tanulságképp.

2016.04.18 Zsceeeka

Nagyon szép dráma , elgondolkodtató , néhol megmosolyogtató , de mégis leginkább tragikus hangvétellel . Ennek a történetnek is az adja meg az igazi "hangját" , hogy tudhatjuk, ez egy megtörtént történet.

2015.08.16 Corazon.Donq

Nagyon szép film! Teljesen oda voltam ezért a filmért vagy inkább vagyok . Pörgős akcióval tarkított tömör szórakozás. Pontosan ezt várom egy filmtől, hogy bármikor is üljek, le elé elszórakoztasson. Ez megtette.

2015.04.24 sullerb1022

Egy rövid, egyszerű film, mégis nagyon megviseli az embert a megnézése. Borzasztó, ami Oscar-ral történt, szívfacsaró az egész. A színészek is nagyon jók!

2015.01.26 devil33333

Szomorú történet, és a legszomorúbb az hogy igaz történeten alapuló